Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да ме е заразила?
Имам колежка, с която бяхме правили секс някоко пъти преди да роди. От месец е отново на работа, след отпуската по майчинство и пак се сближихме. Вчера я понатиснах пак, но тя предложи само да ми направи свирка. Съгласих се, защото и без това доста е понаедряла след раждането, но пък циците и нагоре е супер страхотна. Сигурно 10-на мин ми лапа и си игра, докато ме изпразни в устата си. Седнахме да пушим и си говорим и я заразпитвах какво и е, струваше ми се отпаднала. Каза ми, че сутринта е ходила да я "чипират", както се изрази, тоест ходила е да се ваксинира.
Възможно ли е през устата да ми е предала някакви ковид вируси?

Коментари

1.   Хаха, ваксината не означава вирус.

3.   Не. Тя не е заразна след ваксинация; щеше да е заразна, ако се беше заразила по стандартния начин т.е. с директна челна среща с вируса.

При ваксинирането процесът е съвсем различен от този при стандартно прекарване на вируса — тя не носи в случая реален вирусен товар, който да има възможност да разпространява на всеки около нея, а обработена част от такъв, който действа индивидуално единствено в нейното тяло, за да се изработи имунна реакция и защита под формата на различни антитела и други.

Виж, ако преди самата ваксинация е била в контакт с болен и се е заразила, това, че 2 дни след самия контакт се е ваксинирала няма да я „спаси“, няма да „спаси“ и околните, които са били в непосредствена близост. Просто са нужни 3 седмици след първата доза, за да може организмът да си създаде защитата, процесът изобщо не е бърз.

6.   1 хахаха,точно това значи.

7.   Мед. сестра съм и забелязвам, че след ваксина масово се разболяват и са най-заразни. Онази работа няма как да ти зарази, но след като е близо до теб може да те е заразила по въздушно-капков път.

Между другото тази колежка, щом е родила наскоро, мъж няма ли си, че едва е изчакала да роди, че да тръгне да палува?

8.   Встрани от темата е , ама тая да бръмчи по чуждо, че и след раждане...Авторе, не е много мъжко от твоя страна! Има си граници дори и в изневярата. И на мен една бивша скоро след раждане ми се предлагаше така, ама ми беше съвестно за мъжа и.

9.   Само ще кажа, че ваксинираните носят заразата в себе си, и ако не се преборят умират. Няма да коментирам, че жена с бебенце, прави такива ужасни неща...

10.   Номер 7, не зная дали наистина сте медицинска сестра, както твърдите, но си съществува ясно обяснение за тази тенденция — липса на обща култура, липса на информираност.

Забелязвам, че на пациентите масово или не им е обяснено, или не са чули и разбрали, че непосредствено след първата доза НЕ придобиват веднага имунитет, а чак седмици след това. Съответно именно това незнание води до лекомислено поведение — липса на хигиена, липса на спазване на мерки => и до реално заразяване. Другояче казано, те си мислят, че веднага след първо ниво на ваксинация са „безсмъртни“ и „нищо няма да ги хване“, но биологично и медицински тялото им е неспособно да изгради защита за 5 минути или за 5 дни. Това е по-дълъг процес. Би трябвало да сте запозната с тези факти.

13.   До 7, не забравяй че Ковид ваксините идват с втора доза след няколко месеца, чак след това можем да говорим за пълна защита срещу Ковид!

14.   Номер 3 и номер 10 са най-вероятно лекари, които пеят една и съща песен. Ама е факт, че ваксинираните ни колеги, които идваха с температура от ваксината, изпозаразиха онези, които не бяха изкарали още Ковид. И не, не са били болни преди това, защото се тестваха.
Същото се случва и на други места. Не ме вълнува теоретична част за съставките и принципът на действие на ваксините, защото виждам в реалност какво се случва. Затова и в цяла Европа се покачи нивото на заразените.
Няма да го признаят, щото ваксините трябва да се пласират. Нали са платени вече.

До автора - да, ако не си карал Ковид, може да те е заразила, щом е прясно ваксинирана.

15.   10, приятелю, аз пък ще ти кажа, че наличните ваксини към момента не струват пет пари, но затова пък реално струват прекалено скъпо на човечеството... Познавам вече няколко човека, които след ваксинация, при това един и след втора игла, се разболяха, при това съвсем не леко. И не тава дума за 2-3 дена след първа игла, а за над 3 седмици, т.е. би трябвало да имат някакъв имунитет, но не би.
Нормално е векторните ваксини да дават повече видими проблеми в по-къс срок от прилагането им, това естествено им изяде главата и на практика ЕС се отказа от АЗ и Джонсън и Джонсън, което не означава че иРНК ваксините са по-безопасни, прото там ще берем плодовете на експеримента след месеци, а може би и години. Принципно всеки медицински продукт има противопоказания за накакъв процент от потребителите, но не е добре за изтеглилите късата клечка.

16.   Какъв ти имунитет, каква информираност, кви пет лева. Фейса е пълен с некролозите и историите на ваксинирани и техните близки. Оня нали беше казал, че яко ще се мре...е, дойде това време.
Няма да пипна ваксинирана жена, не толкова че е заразна, а че е била толкова тъпа да се остави на пропагандата на бялата мафия.