Споделена история от Секс и интимност

Жена ми е много пасивна!
Привет, разказвам ви това за да ми споделите вашия опит и да взема поуки от него.
Азсъм на 33г жена ми на 31 заедно сме от 7 години, имаме детенце на 5 и чакаме второ. В общи линии се справяме добре с живота. И сега по същество. Правим секс 3/4 пъти в седмицата по някога по рядко. Във всеки случай винаги е по моя инициатива. Не мога да кажа ,че не и харесва защото свършва всеки път. Почти не се целуваме, аз започвам да галя гърдите и и да я възбуждам а тя няма нищо против, но и нищо не прави освен да се наслаждава. Продължавам на долу към бикините и тъка докато я възбудя много сериозно , чак тогава започваме да правим секс. През цялото време тя дори не ме докосва по пениса. Ако и кажа да мо прави гренска, тя ми прави но по този начин все.си мисля ,че го прави защото аз искам а не защото и харесва! Старая се винаги да свърша след нея защото ако го направя преди това, тя иска да спрем. Когато правим секс никога не казва кво иска а смо прави квото и кажа. Аз по този начин се чувствам всякаш я карам на сила да птави каквото и да е.
Помагайте. Благодаря!

Коментари

1.   Ами може би не и идва отвътре. Жената трябва да я предразположиш за да те желае. Аз си мисля, че мъжа ми няма желание, за три седмици никакъв интерес към мен. Предпочитам той да ми показва желание, а не аз на него. Също смятам, че все едно аз го карам на сила, когато аз проявявам желание, а не той. Възможно е понякога да го прави само защото ти искаш.

2.   Жената е като кучето;както си я научиш да се ебете отначалото-така ще е
Ако в началото си е била Дърво и не си успял да я дресираш е бая жалко!

3.   Много объркано си го написал бе? Имаш ли поне 5-ти клас? Направо ме измъчи. Та на проблема, от кога тази жена е такава? Уморена ли е, каква работа работи? За детето помагаш ли и? Или я оставаш да прави всичко сама, и на вечерта ти се прави секс? Ако е по-срамежлива нормално е, да е по пасивна.. Попитай нея, защо е такава тя най-добре знае.

6.   Говори с нея и и кажи как се чувстваш. Не е приятно за никого все той да е активния. Правех грешката, да не изговарям нещата. Сега говоря, питам, изразявам усещания. Нещата са по-добре, споделяме повече, по важно стана качеството, не количеството. Успех, говори и я стимулирай да говори.

7.   Говорете си повече

8.   Не и харесва секса въобще или не и харесва с теб. Задоволява твоите нужди, изпълнява каквото поискаш, но не и харесва... не, не свършва най- вероятно, симулира заради теб.
Няма как да и харесва и да не поема инициатива, да не търси такива моменти, да "атакува" дори когато спиш.

9.   Радвай се, аз с мойта психо фригидна кучка ми писна да и гледам простотиите излагациите и крясъците. Не ми се и разправя вече. Щастливец си ти и глупак.

10.   Чакате дете, значи малко по-внимателно със секса.З-4 пъти на седмица в бременно състояние е натоварващо.Може да не ти го казва,попитай,помагаш ли в домакинството?И друго,много отблъскващо е веднага след раждането,когато жената още не се е възстановила напълно( това става след 3-6 месеца) да иска от нея да прави любов.Разбираме ви като мъже, че задоволяването на тази потребност е важна,но бъдете нежни,помагайте и не насилвайте нещата повече от необходимото.

11.   Ами, не и харесват свирките, нормално е за нормална жена. Като си извратен, намери си гей, има много. Приятно духане.

Ж, 23

12.   От автора: първо да се извиня за грешките. Писах го това в колата на светогарите. Помагам и с всичко, с детето и домакинските задължения. Не се налага да готви защото имам бизнес в сверата на храните и нося готова храна вкъщи.
Да малко по срамежлива е!

13.   Няма спасение, дървото си остава дърво! Но не си толкова зле, щом стои да я чукаш, че и френска ти прави, какво ти пука дали й доставя удоволствие, на теб нали ти е кеф. Ако си й противен, нямаше да ти го лапа, затова кротко, карай си я така, защото има и по лошо, може и на сухо да стоиш!?

15.   Това приятелю е мързелива жена.
Бас ловя, че дори и пози не избира а ти предлагаш?
Няма оправия, съжалявам!

16.   Аз пък да си задам редовния въпрос - къде сте бляли като сте ги вземали тези жени/мъже, че чак след не знам си колко години ви прават впечатление такива неща? Тея работи не се ли разбират още първите 1-3 месеца? Не си ли говорите за сексуалния ви живот? Нямате ли комуникация изобщо? Втф?