Споделена история от Секс и интимност

към жените
След като е всеизвестно, че жените в пъти по-лесно си намират сексуални връзки и партньори, просто така е устроен биологично светът че жената избира с кого да бъде, според Вас морално ли е една жена която си е поживяла преди брака и е била с 20 или 30, че и повече мъже в крайна сметка да върже един балък с брак и деца и на всичко отгоре да има претенциите да бъде обичана, уважавана, обгрижвана. С колко мъже сте се заплитали преди брака, преди да вържете балъка и защо към него са тези свръх претенции за обич, уважение, обгрижване а не към предишните с които взаимно сте си правили кефа. Някак си не е справедливо, не мислите ли?

Коментари

1.   Жена съм и изобщо не мисля, че е справедливо нито за подобни жени, нито за подобни мъже. Лягат си с този и онзи и после като станат на 30, почват с големите претенции, че пък и деца искат искат да имат. Гнусна история. За мен хората правят своят избор още на 18- 22- годишна възраст. Щом още тогава искат да си лягат, с който им падне, не могат да имат претенции 10 години по- късно за сериозен партньор. Че ти си си направил/а избора вече и си избрал/а да бъдеш с разни к***и. Стой си с тях.

2.   Сега ще ти наскачат кокошките :):) Според мен кучето скача според тоягата - ако и дадеш да ти се качи на главата с претенции, ще те язди цял живот. Бъди твърд , кажи и с нейна та биография няма право на претенции.

3.   Жената никога не е била моногамна и преди брака и слад това,да знаеш !
Но ако налети да върже някого за семейство винаги държи ТОЙ да е стриктно моногамен,защото ако не е брака ще е кратък,като Парламента !

4.   Мой приятел..има 3 брака и 3 те бяха девствени..
Моята жена също беше девствена..

Аз не бих се захванал с такава..че тя си е един вид безплатна проститутка...

Позор и отврат!

5.   Еми какво да ти кажа... по принцип всяка връзка е събиране на опит, ама някоя, дето е навъртяла 20-30 връзки, за мен означава, че връзките ѝ са били несериозни, или просто чукане, защото иначе, ако са били сериозни, тези връзки ще трябва да ги е въртяла 20-30 и повече години, което значи, че междувременно трябва да е станала на 50... Нещо не ми се връзва...

За мен, на разумния човек със сериозни намерения, 5-6 връзки са му напълно достатъчни за да: 1) опознае другия пол - начините на мислене, на поведение, какво може да се очаква и какво не може; и 2) все пак да пробва няколко партньора и да си избере най-добрия/подходящия от тях.
Сериозният човек се опитва да гради и да развива всяка своя връзка, а не просто да я консумира!

Така че някоя, която е навъртяла 20-30 връзки за 10-ина години, не ми изглежда особено сериозно, да не кажа - курвески, от там и вероятността да създаде здраво семейство, покрай което да има претенции за уважение и обич, ми се струват минимални...

6.   Кое не е справедливо? Нещо не разбрах май.
Искаш да кажеш че, ти ако не си с девствена няма да я уважаваш, обичаш т.н? И защо изобщо ще бъдеш с нея, да си чешеш комплексите ли?! Или просто като никоя не ти връзва, поне тук да си "разходиш" двата неврона?!
Жалка работа си...

7.   Значи човек, които е спал с други хора преди брака си не заслужава да бъде обичан и уважаван? Много тъпо мислене. Важното е след брака какво се случва. За “балъка” обаче не се споменава той с колко е спал, или това няма значение?

Bluebell

8.   7, от спане до спане има разлика. Да се е чукала с разни пропадняци в тоалетната на дискотеката, не е като да е имала 3 сериозни и дълги връзки.

9.   Хаха, ми аз съм била само с двама. Всяка жена има изисквания, мъжете също.

10.   Авторе,себе си ли визираш като въпросния балък? Ако е така, има решение,ожени се за девственица,и няма да имаш проблем. Е, тя ще се наживява след брака, но нали е била със здрав химен,това е важното!

11.   Имам две познати,до края на студентството се изкъртиха,след това си хванаха сериозни балъци,някой трябва да плаща сметките все пак,едната успя да роди,другата "балъкът" се дърпа.Естествено и двете си продължават с "изявите" инкогнито,Разбира се много трудно можеш да знаеш предисторията.Със сигурност има и подобни мъже.

12.   Не е справедливо да вържеш някого с дете, а да ти се живее и в крайна сметка да изневеряваш на поразия. Тогава определено не заслужаваш любовта на съпруга/та си.
Иначе действията ти преди брака и преди да срещнеш последния партньор, май не са от такова значение като се замислим, те са минало. Не може да очакваш, че на 30 години ще намериш мъж/жена с 1 сексуален партньор.

13.   Чакам да се включи оная авторка на другата тема дето обясняваше, че приятеля и бил като "лепенка" за да забрави бившия. Такива са всички общо взето, играят ролята на лепенки.
Това може да ти отговори на въпроса. Няма брат. Аз тая тема съм я засягал много пъти и винаги скачат да те плюят, но истината я знаят и самите жени. Няма моногамност. 20-30 човека преди брак, ако са, то пак добре. Обикновено бройките са много по-големи и се крият, за да не кажат, че си е чиста курветина. Иначе ако чуеш някоя да го казва ще ти каже, че живота си бил нейн, че нямаш право и казваш какво да прави, че не била курва... мани мани
Аз затова нито брак, нито нищо искам. Като гледам познати по-големи от мен с по 1-2 деца колко сдухани са станали. Еми не мерси батко

14.   6, 7 - ехх колко много обичате да изкривявате мъжката гледна точка, така че на вас да ви е добре и да обслужва вашите интереси. Да ама не. К*рвите по душа се надушват отдалече!

15.   Е, не. Отколе тук има няколко спрели в 18 век и тъгуващи по доброто старо време, когато жените не са имали право нито да гласуват, нито да притежават собственост. Добродетелта и "свястността" на жената се мери с путката и. Не дали е лекар, ежедневно спасяващ човешки животи, а колко метра пишки са минали през нея. Не дали е учител, даващ знания на стотици деца, а дали случайно не са я "минали" повече от 5-6 човека. Не дали е поетеса, която докосва душата със стиховете си, а дали не е имала един футболен отбор в тефтерчето. И понеже оценяват жените, гледайки ги между краката, после си блъскат главите. Че има и няколко образа, които разправят как "такава" няма да я вземат в къщата си. Ще кажеш, че пред тях се е извила опашка и те със строго изражение на лицата карат кандидатките да си вдигнат полите, разтворят краката и ги проверяват там с мистичен уред, който разкрива колко мъже са я опънали до сега.

16.   Авторе жената била избирала казваш, в същото време от тезата ти излиза извод, че ако тя не е "вързала" с брак и деца първия, втория или най лошо третия тя е балъчка, но ако върже двадесетия той бил балък. Аз това разбрах.
И ми изникват въпроси: наградата че не си балък е да се докопаш до путка ползвана най много 2 пъти? Това какво има 1метър над путката е без значение?
Авторе такива путки продават в сексшопа, най много магазинера да ги е ползвал веднъж, а може и да попаднеш на неползвана! Щом за теб е без значение какво има над путката.

Колкото до обичта, уважението и обгрижването, те се дават на онзи, който би ти отвърнал със същото.
Ако ти си двадесетия и сам си взел решение да правиш секс с тази жена и второ решение да й правиш деца, вината не е в жената. А децата са отговорност, колкото нейна толкова и твоя и не може да се твърди че някой вързва някого с деца, защото по същия начин по който тя те е вързала с дете, така и ти си я вързал с дете.

17.   Как така жените по-лесно си намират ? Ами тя тая жена като е спала с 30, с кои е спала ? с жени ??? С мъже, много ясно. Значи и двата пола си намират лесно...
Еми, да, няма лошо. Като мъжете се чукат по дискотеките, защо и тя да няма 30 сексуални партньори ? Ти колко имаш ? Да не би да е само тя..?

18.   Е , животът не е справедлив ,ти не знаеше ли ?
От друга страна , какво да правят жените -да си стискат краката , в очакване някой да дойде да ги уважава ?

19.   Има жени естети (като мен), които обичат да си глезят очите, а и не само тях... В България да срещнеш красив мъж е почти като да спечелиш от тотото, дори и само да го гледаш този хубав мъж. Е, как да му "простиш", след като толкова силно те привлича и знаеш, че примерно може да е единственият за годината или още по-дълго?! Щом не си във връзка и не лъжеш никого, какъв е проблемът?

А, ако мъжът е спал с 20,30, или повече жени преди брака, това е курва, но с украшение между краката.

Ж,23

20.   Доста огорчени от живота мъже пишат в този форум... Не сте приятни за четене. Хем мразите люто всичко женско и ако имаше как, сигурно щяхте безнаказано и да биете, и да насилвате. Но понеже е престъпление, остава пасивната агресия.

Да, без значение какво минало имат И мъжът, и жената, щом са в сериозна връзка имат пълното право да очакват обич, внимание и обгрижване. Смешно е точно мъж да повдига така въпроса в 21-и век. Или се чувстваш неуверен, че жена ти има база за сравнение, "поживяла" е и много номера не минават вече?

Много мъже искат девствена и значително по-млада не, защото я ценят или на наборките им и има нещо, а точно, за да си я манипулират, както си искат. Е, не всички се поддаваме на дресировка. Ще се научите, че като искате жена до себе си, ще се държите подобаващо. Никоя, пък била тя и девствена, няма да търпи селски бек и тиранин вкъщи.

21.   до номер 19 ти пък и ти голямата красавица от какъв зор този красив мъж да ти върже точно на тебе.Да не би да си 10/10 с перфекна лицеса симетрия/Перферни лицеви черти/Hunter eyes/ идеална кожа без нито една пъпка и без нито един белек или бенка.Да не би да си топ модел.Хем искате красиви мъже да са топ 10% ама вие като се погледнете в огледслото без грим ви иде да се гръмнете естет била боже господи сигурно ако излезнеш с мъж който е твоя looksmatch и не е 1.90 на 10 мин ще си тръгнеш и ще гледаш тиктоковете на (красивите мъже), и инстаграмите им и ще си мечтаеш да имаш такъв мъж в живота.Защо жените имат някви супер нереавни стандарти ...Ако не е 2 метра с 10/10 лице направо да се маха . .

23.   Много селташко поведение на жените тук във форума!

До н. 20 - вие отдавна сте за бой, но ти нямаш реална преценка за собственото си поведение и отношение към околните. Ерго, излезнала си от общоприетото "нормално", замествайки го с надут, просташки женски манталитет!

Няма да влизам в подробности и да ви се обяснявам. Нямам намерение да ви назовавам за пореден път дефицитите. Мислите се за много печени, желани, здраво стъпили на земята, жени с избор, заслужаващи добро отношение, закрила и пр., а всъщност нещата стоят другояче. И приказките ви го доказват.

Всички жени, които писаха по-горе (изключая н.1), нямат ясна представа и правилна оценка за себе си, поведението си и стойността, която имат като "дами"!

24.   Хора, правете разлика между секс и любов. Защо мъжете се водите някакви полови атлети и можете да си въртите бройки до безкрай, а жената да не може? С кое вие сте повече? Аз съм на 30 и имам 4 севиозни връзки зад гърба си и докато не бях обвързана, си имах един приятел с който само превзехме секс, просто не исках връзка в този момент, нито той. Това означава ли, че не заслужавам сегашният ми съпруг да не ме обича и уважава? Той например е спал с около 30 жени преди мен, не трябва аз да го обичам според твоята логика? Стегнете се малко, жените не са един ходещ полов орган в крайна сметка.

Bluebell

25.   16, алелуя! Благодаря, най-накрая някой да го каже, че като чуя някой да говори “как някоя го вързала с дете” и ми се драйфа. Децата в 99.9% остават отговорност на майката ако бракът се разпадне, така че кой е вързаният тук?

Bluebell

26.   Много е просто, бе авторе! Докато има мъже балъци, ще има и жени тарикатки. На този, че е балък, кой му е крив?

27.   Многознайковци, все едно ли е, да си купиш нова кола, в която като влезеш ти мирише на новичка и е блестящо чиста, или да си купиш една кола втора употреба, преминала през няколко собственика и вътре не само, че мирише на пор, ами и седалките са ольоскани от разни човешки течности? Ето това е истината мили жени, мъжът като изкъпе не му личи, че е вършил нещо, но при жените не е същото, не само си личи, но и често е риск за бъдещето й. А и нали казват, жената люби с душа, но какво става с една душа която е драна много пъти, превръща се в скъсан парцал, това ли да уважаваме?

28.   Хората взаимно се избират за сериозна връзка. Който и от двамата да "избере", другият се "съгласява". Решението не едностранно - поне в общия случай в съвремието на наша територия. И след като двамата се искат (независимо с колко партньори са били или не са били и са девствени), кои сме ние да коментираме избора им? Това е техният живот, те си решават и избират как и с кого да живеят!

29.   Жени вие каквото заслужавате го получавате... домашното насилие се е увеличило.... който завършват и фатално... в някой случай...
Ако искате да сте с отворени крака..не лъжете мъжете и не създавайте семейства...
Има си публичи домове....
затова мн..от вас..завършват накрая с котка в краката, защото като остареете, никой не иска и да ви погледне...
Вашето време изтича мн..по бързо...
остарявате мн...по бързо..
Тъй че... кой какво си направи...това ще сърба накрая...
В моя род... няма разводи и изневери....
И имат морал... за който не сте и чували дори...
Един приятел.... си има няколко за с3к$ и не се жени.. казва за какво му е...
Мъжете се женят...заради нагона си....
Така ако вс жени даваха... нямаше да има бракове...
Явно жените са деградирали ... тотално

30.   Прости и първосигнали същества. Такава била с повече от 2, 3ма, но това продължава и така докато достигне заветната цифра. Вече е негодна и това се вижда практически последните години. Такива жени всячески търсещи "нещо сериозно" продължават так с провал след провал и с претенции.
Трудно се намират вече балъци дето ще се навият да си жертват времето и живота за такива провали. Разбира се че някой трезво мислещ интелигентен мъж ще се интересува от това.
Даже съм отказвал поне 3 пъти секс на жени за които ми е било известно, какви гнусотии са вършели и били с куп мъже.
За някой ограничен общ бачкатор ебал селски путки няма да е проблем.
В момента и оскъдната бройка млади семейства са пълна трагедия!

31.   От всички изказали се до момента, май номер 5 е най-близо до истината!
Всичко останало е малко или повече талаш.

32.   Не знам кой има "селташки манталитет" и няма ясна представа за себе си, но много мъже имат късмет, че изобщо някоя жена се е излъгала да ги погледне. Ако в този свят имаше справедливост, трябваше да имате жените, които наистина заслужавате. Масово сте насилници, използвачи, простовати, неграмотни (не се пише ИЗЛЕЗНАЛ!), стиснати и ограничени, но искате топ модел, кухненски робот и бизнес дама в едно.

А защо да ви хареса пък вас една такава жена и какво ще ѝ предложите? Вие имате по 1000 бройки, говорите за жените като за парче месо, а смеете да държите сметка на жените с кого са били... Не сте се погледнали вие в огледалото, а ще броите какви недостатъци имали жените. На какво отгоре???? Нито има идеални хора, нито която и да е жена е длъжна с нещо на някой мъж.

Хайде малко слезте на земята и стига с този провинциален манталитет. Като искате уважение, първо вие ще предложите такова.

33.   23, каква "закрила" бе мой?! Това да не ти е пещерната ера и жената да има нужда от теб да я вардиш от саблезъбия тигър? Много ти се иска да биеш жените, ама на бодлива крава бог рога не дава и ще си останеш само с форумния бабаитлък... плашипутарник. Колкото по-скоро разберете, че времената се менят, толкова по-добре ще е за самите вас.

34.   "Морално ли е да върже някой балък..." - на този въпрос мога да отговоря с въпроса "Морално ли е някой мъж да се ожени и докато жена му гледа бебе, той да се заиграва с други?".
Мисля, че отговорът и на двата въпроса е очевиден, но въпреки това и двата варианта се случват. Изобщо да се обобщава е тъпо, просто си отваряйте очите и избирайте умно, това и за двата пола важи.
И жена съм, но мисля, че по принцип дългосрочно погледнато, всеки получава това, което заслужава, и в положителен, и в отрицателен аспект. Под "заслужава" разбирам характер, положение в обществото, финансово положение, умения за поставяне на лични граници, търпимост и др.

36.   32 - надценяваш се момиче, мнооогоо, много далеч си от истината. Затова ще има домашно насилие.

37.   Всеки мъж, който разсъждава по този начин, заслужава същата пробита селянка като себе си. Със здраве, комплексари.

39.   #32, това „ИЗЛЕЗНАЛА“, което човекът е употребил, е напълно правилно. И това, че „излязла“ също е правилно, не променя този факт. Сега, предполагам, аз теб да считам за неграмотна?

“Вие имате по 1000 бройки“
Ха–ха–ха! Бъркаш ЯКО групите. Човек трябва да се замисля и за тези неща.
Тук от тези (топ 5–те процента от мъжете, даже по–малко) – няма! Те са твърде заети да „зарибяват“ бройки номер 1001, 1002, 1003 и 1004 днес. Мислиш за тези мъже, защото те са те вълнували винаги – и също си се дразнела от големия им избор и това, че не избират ТЕБ. :))
Тук всъщност са the invisible males, невидимите за теб и повечето жени мъже. (не е недоволстване, просто отбелязвам реалността) Мъже почти всички интроверти, обикновено срамежливи, без самоувереност с жените и т. н., и т. н. Знаеш типа. Имат не 1000, а повечето под 5 „бройки“. Най–много от тях са с 0 всъщност.
Просто малко приземяване, за да се замислиш с каква селекция хора говориш все пак, щото това за 1000–та бройки беше... нямам думи. Усещай се къде пишеш. „Земя вика #32! “
Онези с 1000–та нито ще ти(ни) прочетат някога интернет–писанията, нито им пука за тях. Това е истината.

40.   Факт е, че повечето мъже в днешно време са крайно зле, но тук съм на тяхна страна. Жена съм и ми се повдига от разврата, пошлостта и курварщината и на двата пола. Жената трябва да уважава себе си, да не е лесно достъпна, да се държи като дама, а не като мастия. Не мога да си представя да съм жена със самочувствие и претенции, ако съм минала цял футболен отбор. Точно, защото съм различна, имам самочувствие и съм доволна от това, което съм и не ми пука всички "модерни" хора какво мислят. Нека да оправдават както искат липсвата на душевност и морални задръжки. Не може да искаш очакваш любов, а да си готов да си даваш тялото на всеки. Смешно и жалко е. Или както се пее в една песен:"каква принцеса си като си счупила толкова матраци, bitch". Принцесите имат съвсем различни занимания и интереси от това да спят с всеки втори.

42.   Просто човек се лъже докато е млад. Като станеш на 30 и имаш бройки зад гърба си по-друго гледаш на нещата. Независимо от пола.

43.   Да, жени! Точно така! Оценяваме ви по това колко мъже са ви минали между краката! Признавам го, потвърждавам го! Хванахте ни!

Ама нищо! Погледнете го от добрата страна. Никой няма изисквания от вас да сте космонавти, 2 метра високи, силни, богати, успешни, супер интересни и с ненадминато чувство за хумор и т. н. Общо взето искаме да не сте тотални курви, да не сте много дебели (ако може), да ни харесвате и да се разбираме и забавляваме, когато сме заедно. Това е! ТОЛКОВА Е НИСКА ЛЕТВАТА! И въпреки това, ПАК повечето не успявате да покриете дори тези ниски критерии.

Че аз ако тръгна да преценявам жените, както те преценяват мъжете, ви гарантирам, че никоя няма да се класира. xD Даже не се ебавам!

А колкото до много от женските коментари тук - типично. Изкривявате аргументът (правите strawman logical fallacy), и след това борите изкривената версия. Във вашия случай го обръщате, все едно има само два варианта - или с 50 бройки или девствена (каквато обвинявате автора и мъжете, че били искали, УЖ). А не може ли примерно да е на 20-25 години и да има между 5-10 бройки???? На мен ми се струва окей като вариант. Ако примерно има 7 бройки и е на 25 -> 3 дълги връзки от по 1-3 години, и 4 бройки дето са били за по един път или някакви там фък бъдита. Защо това да не е нормално?
И да, аз бях така, така че не прилагам двоен стандарт, както някои биха обвинили.

Понеже беше споменато и какво имало на метър нагоре от вагината, ДА, и това има значение! Признавам го! Проблемът обаче идва, че (и това е доказано! гуугълнете го) многобройните сексуални партньори оказват влияние върху начина на мислене, ОСОБЕНО ПРИ ЖЕНИТЕ (отново, доказано, не си го измислям). Афектира им способността за емоционално привързване. Виждат мъжете като взаимнозаменяеми, което ги кара хептен да не им дреме за човека до тях. Да не говорим, че като си бил с повече, правиш и повече сравнения, а никой човек не може да е всеобхватен в способностите си, и това хич не е здравословно за потенциални дългосрочни отношения.
Веднага давам елементарен пример как много опции изкривяват начина на мислене, ДОРИ И ДА НЯМА СЕКС!
Всеки обича да получава внимание от противоположния пол (или по каквото там си пада). На времето, едно момиче когато е искало внимание е трябвало реално да си вдигне дупето и да излезе. Сега не е така. Може да си щрака селфита от вкъщи, да ги качва и да получава безброй оферти, от ВСЯКАКВИ мъже, на всякакви възрасти, външен вид, пишки, пари, оригинални в подхода си, и каквото друго се сетите! Е че тя до седмица вече така ще е завишила критериите си за среща, че никой мъж няма да може да ги покрие. И това, което тогава се случва е, че обикновено някой олигофрен от социалния й кръг я забърсва, набива се в някаква токсична връзка и става още по-голямо мазало.
Айде сега си представете, че и са я минали едно 20-30 пишки и е видяла, пробвала и изпитала всичко, което би могла с тях. Че кое ще му е специалното на вашите отношения тогава? Вие няма да сте си първи в нищо! С какво ти ще си специален за такава, след като тя до вчера го е раздавала (само че по-младо като е било) на сульо и пульо?

Друг аргумент защо твърде многото бройки са червен флаг е и въпросът "е хуу де, от тези 30-40 (примерно) човека, толкова ли пък никой не се задържа???? За месец, за два, за година??? " Значи или целенасочено е чукала и бягала (което говори за по-дълбоки психологически проблеми, най-вероятно тръгващи от семейството), или просто е малоумна и има МНОГО лоша преценка, което е опасно за потенциални бъдещи отношения.

44.   43, само една корекция, брат. До 24-25 год. максимум 2-3 пишки да е видяла, защото изкривяванията, за които говориш, стават реалност при повече от 4-ри на тази възраст.

Иначе всичко, което каза, е много добре формулирана истина.

23, 36

45.   Никой не може да те "върже" с дете. Не си длъжен да седиш с една жена, само защото имаш дете от нея. Длъжен си само да си плащаш издръжката ако се разделите. И дете се прави от 2-ма, не си го е направила жената сама. Вие мъжете нали не харесвате много презервативите. Така става тогава. Аз съм казвала и на 3-мата с които съм била, че хапчета няма да пия, защото не искам да хвана рак някоя ден.

46.   Цялата работа с бройките идва от мъжки комплекс - въпреки че съм мъж смело го твърдя. Комплексът е следният - щом е спала с 20 души, значи ще има поне един, който е бил по-добър любовник от мене. Което не знам точно защо терзае колегите толкова много, но е факт.

Аз лично не бих се събрал с девственица, имам примери за жени със много бройки, които се задомяват и си гледат семейството, имам примери за девственици, които си подпалват къщата.

Също така жените винаги ще имат повече бройки от нас, понеже им е по-лесно да си легнат с някой, направо е фасулска работа, като им пусне ръка просто не трябва да се дърпат.

Самият аз, имайки 15 бройки, когато съм си лягал с 18 годишна без опит, ми е било много смешно - абсолютно дърво в леглото - не мерси. Нека сексът да е качествен, пък ако ще 10 000 бройки да има.

47.   Че кой казва, че е справедливо! Имам страхотно семейство! Преди брака съм била с 23 до 28 мъже. Омъжих се на 28 г. Мъжът ми не ме е питал, и аз не го питам с колко жени е бил.

48.   46, много са ми смешни такива като теб. Все сексът да е качествен, все да е качествен... Толкова ли не можеш да устискаш един- два месеца с недотам качествен секс, пък после нещата ще се оправят?? Казвам го, понеже бях девствена, когато срещнах приятелят си и впоследствие по моя инициатива сме пробвали пози и правили неща, които той с никоя предна не е правил (бил е с 25- 30 преди мен), , а някои са си били баш разпрани. И за точно най- разпраните той има много сериозни съмнения, че са му изневерявали. Моите лични наблюдения също показват, макар и не винаги, че точно жените с най- много партньори изневеряват най- много. Пък ти си ги защитавай. Знаеш каква е думата за такива.
А това, че една жена е била с 50, не значи, че задължително е много добра в леглото или че непременно е по- добра от някоя, била само с двама- трима. Много тъпо мислене имаш. Съжалявам, че съм груба, но наистина ми е писнало да слушам как жените с един- двама сме дървета, а тези с 20- 50, са едва ли не богини. Имала съм случай подобна фръцка с навъртян километраж (знае се сред познатите ни, че е лека) да се опита да ме убеди в това, колко съм зле в секса, защото съм била само с един, а накрая се оказа, че тази се гнуси да прави фелацио, аналният секс е табу за нея, не иска да е отгоре, пък какво остава за нещо по- нестандартно. Иначе, на думи е същинска богиня на секса.

От 1.

49.   Не се ли разбра къде е "болката" на автора? Хванал е съзнателно жена с "20-30 бройки", много добре е знаел колко са били, едва ли е криела от него до първата брачна вечер. За да ѝ набива комплексите, че ако не е бил той, никой няма да я приеме насериозно. За да не очаква нищо от него и да я "приземява". За да си мълчи и трае, а той да си въобразява, че е големия мъж. Е, не е ли жалък?

Сега ще ви кажа защо жените сменяме мъжете. Ето, точно заради такива изпълнения. Не желаем до себе си такива екземпляри. Със сигурност никой не е идеален, но точно човекът, когото си избрал, за да те прави щастлив, да ти набива всеки ден, че си дебела, грозна, ку. ва, проста... Е, защо да си го причиняваш? Един живот имаме, дължим на себе си да сме щастливи.

Тази жена от историята много добре усеща с какъв балкански мачо живее и ще му бие шута при първа възможност. Не се съмнявайте. Да си живее сам и в огледалото да обяснява на самия себе кой и за какво не става! Имате късмет, че повечето български жени сме прекалено скромни и сме свикнали да търпим много. Иначе много мъже тук жена щяха да са виждали само по телевизията. Аз каквито "луди" жени познавам, с 2 думи ще сложат Ганьо селски на точното му място. Ще ми брои той килограмите и бройките, ще ми поставя условия и ще ми рови в миналото и душата...

И да, жената избира мъжа. Това е положението.

51.   Не знам, аз съм била с двама, за втория ще се омъжвам, на 28 съм. Дали ставам? Или дали няма да се окаже, че съм тъпа задръстенячка, грозна, дебела и никой не ме е искал? Има някаква тенденция жените да са поставяни в един от двата полюса. Прави ми впечатление обаче, че red pill момчетата много са се развихрили. Не си хващайте парцал с по 30 бройки, момчета, и аз не бих на ваше място. Но имайте предвид, че отношенията между хората не са наука каквото и да твърди онзи комплексар Стан. Отпуснете се, излезте офлайн за малко, шансът за сполучлива връзка е много по-голям за момче от "90-те процента" отколкото от онези "велики 10%". Нормалните жени търсят нормални мъже, не се превръщайте в някакви женомразци и не задълбавайте в тъпи теории, които целят да оправдаят нечия тотална липса на връзка с реалността. К*рви винаги ще има, въпросът е да се научите да ги пресявате, което вие правите много добре. Опитът ми обаче показва, че все натам ви влече въпреки всичко.

53.   Абсолютно съм съгласен с мнението на номер 43, но с допълнението на 44.

Поздравявам и девойката от 48. Дано има повече момичета, които мислят и се държат като нея.

Искам само да добавя нещо и за мъжете, които четат - изискванията, които ги имаме към жените трябва да се стремим и ние да ги покриваме. В държанието - също!