Споделена история от Секс и интимност

Нямам желание за секс. Здравословен/психоемоционален проблем?
Здравейте! Не за първи път пиша в сайта. Мъж съм на 30г. Не ми върви с жените. По този въпрос съм писал тема. Но както и да е. Сещате се, че за мъж, който няма особен опит с жените е доста характерно да си е загорял. Ами да и аз до съвсем скоро си бях такъв. Мастурбирах, както и в годината няколко пъти ползвах и платени услуги. Порно много не съм гледал, не съм му голям фен. От известно време се наблюдавам, че някак си желанието ми за секс драстично е спаднало. Може би мастурбирам 1-2 пъти на 2 седмици и то го правя в някакъв момент, когато просто имам много свободно време и става по инерция. Гледах снимки в сайт за компаньонки и си набелязах няколко момичета. Исках да ги посетя, но просто не изпитвах желание да правя секс. Няклоко пъти гледам и порно, но някак си не изпитвам възбуда. На скоро привечер бях излязал, да се срещна с едни познати. Бях с колата и като си тръгвах, не ми се прибираше и реших да звънна на една компаньонка. Свързах се, каза ми къде се намира и реших да отида. Стигнах адреса и защото беше по-рано от уговорения час, се поразходих наоколо. Отново усещах, че нямам желание за секс и че просто съм звъннал на това момиче по инерция. Обадих и се да и кажа, че ми е възникнал ангажимент и се прибрах. Наистина такова нещо никога не ми се е случвало в живота. Струва ми се, че се дължи на един негативен емоционален момент за мен. Бях писал преди време тема, че не ми върви с жените,. Аз съм активен човек. От 18 годишен живея сам и с всичко се оправям сам. Контактувам с много хора, работя с хора. Просто от пубертета си изпитва някакво притеснение от момичетата. Някои хора ми дадоха хубави съвети и осъзнах, че всъщност няма от какво и защо да се притеснявам. И реших лека полека да действам, да се опитвам да се отпусна в по-интимното общуване с жените. Бях писал на една колежка, с която рядко се засичаме на работното място. За съжаление след кратко време станах обект на майтапи и подигравки основно от няколко колеги-мъже. Явно беше разправяла насам натам. Това доста ме притесни и се почувствах и гузен. Сякаш от тогава настъпи моя проблем. Не смятам, че е нещо здравословно, защото съм здрав човек. Нито пия, нито пуша, спортувам от дете, наспивам се и т.н. и т.н. Пък и да отчетем срамния факт - посещението на компаньонки. Не съм ходил при такава от поне 4-5 месеца, та изключвам някаква полово предавана инфекция.

Коментари

1.   Човек,каквото сам си направи и Господ не може да му го направи !

2.   Аз съм на 28 и още лъскам постоянно, отделно от сексът. Когато съм по-зает естествено е по-рядко.

Виж на проститутки не съм ходил. Според мен в сексът трябва да има емоция и страст - не виждам как ще стане това на платено, освен ако момичето наистина не те хареса, което е слабо вероятно.

Огледай се, има много независими жени, които просто си търсят секс дружка - стига да си строен и да ти работи инструмента, даже и до пари не опира. И сексът си е нормален, дори и да няма обвързване, ако няма емоция, ако не се стараеш да задоволиш човека насреща, по-добре на ръчна.