Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите 40+
Здравейте,мили дами:) Обръщам се към Вас със един сигурен съм,малко по-нестандартен въпрос,на който не сте свикнали да чувате всеки ден,но ето..
Момче на 21 съм и всеки ден гледам MILF,foot fetish,mature foot femdom порно. Много се възбуждам от женската доминация,особено от зрели жени. Искам някоя красива запазена,сексапилна зряла дама на около 40-45 с хубави,добре оформени,нежни,изваяни стъпала на краката,с поддържан маникюр и педикюр на пръстите да ме доминира с краката си. Да ме удря,рита,стиска и отърква ходилата си навсякъде по цялото ми тяло,да ми прави footjob,а веднага след като свърша да ме накара да си излижа и изчистя сам спермата с език, докато краката й не заблестят от чистота. Искам да съм нейн личен footslave и да й правя маникюр и педикюр на пръстите на краката,да ги разтривам,масажирам,целувам ближа и смуча, искам да ползва моето тяло като табуретка,на която да положи прекрасните си крака след тежък ден работа. Няма проблем и да е с малко издадени венички на ходилата и тъмен тен от слънцето съвсем сериозно,това излъчва повече женственост и сексапил,затова ми харесват много повече краката на по-зрелите жени отколкото тези на моите връстнички. Възбужда ме самата мисъл по-голяма от мен жена да ме доминира с краката си и да ме накара да бъда нейн роб който да обслужва краката й по всячески всевъзможни начини,да се подчинявам на заповедите й,и да прави с мен каквото си иска. Таа въпросът ми към Вас,дами над 40 е:
-Мили дами,Вие как бихте реагирали,ако момче като мен на годините на синовете Ви,се разкрие на Вас за този негов така нестандартен и рядко срещан фетиш? С погнуса и отвращение,и бихте го приели за извратеняк,бихте приели желанието му като лична обида,накърняваща Вашето достойнство и авторитет като човешки същества? Или бихте се поласкали от факта,че някой младеж на възрастта на децата Ви проявява такъв нездрав интерес към стъпалата на жените на Вашата възраст и иска да ги целува,облизва и т.н.? Бихте ли се почувствали по-горда жена от това,че някое младо момче лежи буквално в краката Ви, слуша Ви покорно и изпълнява безропотно всяка Ваша заповед,без да Ви възразява,и то по негово собствено желание,защото на него самия му харесва? Моля,уважаеми дами,не се свенете,споделете искреното си мнение какво мислите по този въпрос,колкото и да е лошо,ще го понеса.

Коментари

1.   Пфу, че отврат! Ако ми се яви някой в реалността с подобни гнусотии, ще извикам мъжа си (бивш футболист) да го издоминира с няколко здрави шута.

2.   Гадост... Сори, но защо не употребиш времето си в нещо по-градивно... С тази учтивост да описваш описаното... побиват тръпки. М 29

3.   Изглежда си искал да се пошегува.Добре,имаш фетиш към женски стъпала.Обаче все пак,въпросът е как ти самия ще се чувстваш в позицията на slave след това,когато възбудата я няна

4.   "Искам някоя красива запазена,сексапилна зряла дама на около 40-45" хехе много искаш. Реалният живот не е порно.

5.   Липсвала ти е мама. Ами ако краката на лелята миришат, пак ли ще те кефи и ще искаш да лижеш?

6.   Хаха, още една "творба" от дъртата мечтателка. Жена, смешна, гнусна и жалка си.

7.   Това е пичът с историята за бизнесдамата и страпона.

8.   Ето вижте днешната еманципирана жена какви ги ражда и отглежда...

9.   Аз съм ти фенка, сериозно

10.   Извратеняк
Ж45г.

11.   Пич, това, дето го искаш е една от най-скъпо платените секс услуги, ти я искаш безплатно. Тарикат :D

13.   Преди да си намериш такава жена, първо посети психиатър, защото си просто обикновен чикиджия, пълен с комплекси!

14.   Аз съм мъж на 33. Имам силен фетиш към крака. Да ги лижа, мириша, целувам, милвам, обувам, събувам, лакирам. Това ме възбужда. Но такива садо мазо извратенящини не харесвам!
Обичам романтика, когато приятелката ми е с червен лак на краката, да ги събуя от секси токче, когато са изморени. Да ги събуя бавно, да почна да ги мириша и целувам. Две приятелки съм имал, които полудяваха по това! :)
Но разбира се, това няма нищо общо с написаното! Доминация, болка и лизане на сперма като прочетох си изплюх дъвката чак. Не, мерси!
Фетишист съм, за да се покланям на краката, без да съм роб!

15.   Пишеше във вестниците за едно момче в Благоевград, едва се спасило от една такава дама. Разведена госпожа на 47 год., приютява момък на 19 год. у тях, да го издържа, и само секс, вски ден. Спрял му се тока! И то с перверзии, лизане, анален секс, ...

19.   Автора
1 - Добре, Госпожо, разбирам много добре, само няма нужда от грубости и заплахи, разбрах намека, не съм глупав. Всеки си има собствен вкус и предпочитания, и аз не се опитвам да налагам своите над никой друг. Може докато аз харесвам едни неща, друг да харесва други, аз съм толерантен към всички тях и приемам чуждите гледни точки. Разбирам, че не всеки може да е като мен, с вкус, предпочитания и т. н. като мен (а и не искам) и не искам да променям никого, в името на моят си кеф, това би било твърде егоистично от моя страна. Много добре разбирам, че жените не са сексуални обекти и никога не съм си позволявал да ги третирам като такива, уважавам ги като човешки същества и личности, с мисли, чувства и емоции, каквито са, и се извинявам, ако лично съм Ви обидил с нещо в моята тема, не беше нищо лично към Вас, или към която и да е друга жена. Аз написах тази тема, в случай че тук се намират подобни жени, по-разкрепостени и готови за експериментиране и за нещо различно, която няма да има нищо против и ще е по взаимно съгласие, и даже на тях ще им хареса, но щом на Вас не Ви харесва, здраве да е, не Ви карам насила (а и да искам не бих могъл, нали хихихи:) Усмихвайте се по-често и бъдете жива и здрава!