Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете на 30 и 40+ години
Абе много ми е чудно защо почти винаги когато съм облечена по-така ме заглеждат някви такива възрастни по улиците. Междо другото не казвам някво такова разголено ами просто с дънки по мен и къса прилепнала тениска ( до пъпа ми). Все едно очите ще им паднат и ще дойдат всеки момент да те изнасилят. А тези със скъпите коли вместо да си гледат пътя, теб те зяпат. Знам че някои от по-старите си падат и по по-млади, вярно ли е? Смисъл като кажем по-млади, тийнейджъри над 16+...?

Коментари

1.   16 плюс при жените е равносилно на секс и деца. Не знам, какво толкова те смущава, при все че ти ходиш с разголен пъп и кръст, а не мъжете?

2.   Прилепнали по г–за дънки, тениска с два номера по-малка...и върви със самочувствието на невиждана хубавица, защото на чичаците им течали лигите...Може и така да е, но си доста простовато парче.

3.   1, стегни се.
Дарлинг, просто мъжете са свине. На мен са ми крещяли чичаци как ще ме ш*бат, а бях облечена с худи и анцуг. Така че как си облечена няма особено значение, просто са невъзпитани. Моя приятелка докато беше БРЕМЕННА един чичак й каза, че ще й го набие. И пак, не беше облечена предизвикателно, а и да е била, тва не е никакво оправдание. Дали си с къса пола или дълга рокля прикриваща всичко все таяя, селяци бол, за съжаление. Те щом от един ПЪП реагират така, значи не са нищо повече от горила от джунглата с първични инстинкти

4.   Ти се обличаш предизвикателно, а те били виновни, че те гледат...Като сложат на витрината на магазина хубави женски дрехи ти заглеждаш ли се ?

5.   Освен това, което е казал номер 1, само ще допълня, че мъж/жена на 30-40 не е възрастен, а зрял човек. Другата използваната дума - стар е доста грозна, независимо от възрастата, на която е човекът за когото се отнася. Възрастен е някой в пенсионна възраст, т.е. над 60-65 години.

6.   Да не би да имаш зърна като фурми и те да стърчат през тениската ти ???

7.   Еми и те са хора, имат очи, гледат.

Иначе аз съм на 28 и предпочитам каки. За 18 годишна да не говорим, не ме впечатляват.

Та разни хора, разни идеали. Ти какво влезе да се похвалиш, че си красива ли :)

8.   Ми не си вей карантиите и няма да те зяпат бе.
Ти хем искаш да привличаш внимание с прилепнали дрехи, хем не искаш конкретни мъже да те гледат. Няма такъв филм, момиче! Като се разголваш, не можеш да селектираш кой има право да те гледа и кой не! Всеки ще те гледа. Ти си избирай каква искаш да си.

9.   Мило дете, има всякакви мъже. Такива, които си падат по тийнейджъри и такива, които си падат по зрели жени. Така че, всичко зависи от самия човек!

10.   Гледат те, защото те харесват.
Радвай се, защото няма да е вечно.

11.   Аз от както се помня се заглеждам по жени на почти всякаква възраст. Една жена ако е секси си е секси, без значение с какво е облечена.

12.   А защо, не си признаеш, че това ти харесва ?

Жените искат да има постоянен интерес около тях, а като го получат се оплакват.
Много ясно, че ще наглеждаме. Ако си със стегнато тяло и оформен глутеус, винаги бих те заглеждал.

Като почнете да ми идвате във Фитнеса с тези прилепнали клинове и проверявате през огледалата да ли ви зяпаме глутеуса , за т'ва к'во да кажем?

13.   В крайна сметка радвай се, че те заглеждат. Ще минат няколко години, ще срещнеш Принца, ще се омъжиш за него, ще му родиш отроче, ще направиш голям задник, ще се разплуеш, ще се озлобиш, всичко това ще личи на физиономията ти и тогава същите тези дъртите със скъпите коли ще те гледат с отвращение. На осемнадесет повечето жени изглеждат добре, но е цяла находка, да намериш добре изглеждаща за годините си жена след 45. Всичко е разплуто и нескопосано облечено. Та точно по лъскави 45 жени ни изтичат очите на нас дъртите със скъпите коли, не по дрисли като теб, които са обули едни тесни дънки и си мислят, че са върха на сладоледа. А че някой дърт плужек отправя закани за секс на малади момичета - ами тоя плужек го е правил това и като млад, Не е от възрастта.
Дъртия коч със скъпата кола.

14.   Дарлинг,
Мисля, че трябва да наблегнеш на училището и особено на правописа, а не да си въобразяваш разни мъжки погледи.

15.   Всички нормални мъже харесват млади жени. Едно момиче, което има цикъл и е физически развито като жена, няма как да не предизвика сексуално привличане у мъжете. Друг е въпроса, дали е емоциоанално развита и дали съответния мъж ще тръгне да и налита. Аз съм на 37, но някак си не мога да си представя да излизам с 16 годишна ученичка, колкото и красива и секси да е тя.

16.   След 40 съм си го напъхвал в три 18 . И трите пъти се изкефих максимално. Едната даже трябваше да я разпечатя. В нея даже се и празних няколко месеца. Неопитни са, но пък доста чуствени. Сегашните млади жени са доста по-ебливи от преди. Блазе им на сегашните младоци.

17.   Има една много хубава мъдрост:
"Всяка жена с къса пола и дълбоко деколте, автматично губи правото да се оплаква, че мъжете я гледат само в краката и гърдите"
Мисля, че е много правилно

19.   Заглеждането не означава, че задължително иска да спи с теб. Нормалните мъже гледат и други качества, като например жената да няма празно между двете уши. А ако е кухо таргета и са кварталните свалячи и гларусите по морето. И на 30-35 години ще почне да се чуди защо никой не я ще.

21.   Винаги съм си падал по такива, които искат да привлекат вниманието на възрастните мъже. Разбира се, че ще те гледат ако си облечена по-предизвикателно. Все пак не мисля, че някой би отказал на младо парче.
М40

22.   Ъъъ... Не, че нещо, но... и аз да запитам!
Защо девойки си мислите, че в скъпите коли има само един мъж, който шофира? Обикновено на задната седалка се вози детето на горе споменатия и жена му.

23.   Сигурен съм, че ако решиш да пуснеш путка на някой от тези, дето ти подсвиркват, подвикват или се канят да ти го набият, няма да могат да го вдигнат, дори и да им се разкрачиш гола, за да им покажеш какво имаш!!!