Споделена история от Секс и интимност

Защо грозните и прости хора се бутат на хора много НАД нивото им?
Темата ми не е някаква цинична провокация и не целя да обидя никого, но да си кажем истината. Красотата до голяма степен е въпрос на гледна точка, но има някои разпространени стереотипи, които бих казала делят хората на грозни (противни, неподдържани, изобщо аут като варират от оценка 0-3 по десетобалната), средни (такива, които не са чак толкова традиционно атрактивни, но не са и грозни, така че всеки може да избере за себе си намира ли ги за хубави или не 4-6) и красавци (които според повечето хора са топ, все ще се намери някой чиито тип няма да са, но универсално са топ - варират от 7 до 10).
Неща като интелект, култура, възпитание, ГРАМОТНОСТ повишават оценката поне за мен, външният вид не е най-важен, но интелигентен човек с обща култура, споделени интереси и красива външност (или средна поне) е човекът за мен. И не се задоволявам с нещо по-малко. Аз не претендирам със самочувствие, но нали трябва да опиша визията си. С черна дълга права коса съм, дребничка - признавам си, имам стегната талия и плочки, тренирам 5 пъти в седмицата смесени спортове, голямо стегнато дупе, естествени големи гърди, поддържана леко мургава кожа, естествено големи и сочни устни и черни очи. Нямам някакви грозно изпъкващи черти. Сега все нечий тип няма да съм, но като цяло събуждам интереса в мъжете. Като хубава жена имам доста обожатели, имам си и мой тип мъже, които АЗ свалям и които аз си избирам. Ако ме отрежат, си тръгвам с достойнство. Не чакам никой да прави крачка. Забелязала съм едно - по-грозните, ДЪРТИ, отчаяни и неграмотни/нискоинтелигентни типажи са по-нагли, склонни към преследване и неприемане на отказ. Може и аз да привличам такива психопати, но не смятам, че една жена (или хубав мъж) са длъжни да връзват на някого, когото не харесват.
Един прост, грозен, с 10 години по-голям, разплут неграмотник ме беше преследвал година и половина преди накрая да го заплаша, с триста зора да извадя ограничителна заповед. От нищото беше тръгнал да ме преследва, не съм флиртувала с него. Казвала съм му "махни се, не те харесвам", той продължаваше да ме чака на входа (беше ме проследил до дома ми в Студентски), само си правеше профили, аз все блокирах. Баща ми го подгони, а баща ми си е страшен мъж и после тоя пак имаше мерак да ме следи. Казвала съм му "махни се бе, нещастник, противен си ми" накрая и той се държеше сякаш не вижда проблем. Не мисля, че имаше психически проблеми, но беше правил така и на други момичета все по-млади и непознати, та явно си осъзнава какво прави боклукът. Та мен да ме е страх да изляза с месеци от дома си до магазина. Купих си пистолет даже, уредих разрешително освен мощен електрошок и лютив спрей.
Ето и в сайта чета теми. Интересното е, че особено грозни самонадеяни мъже си мислят, че красива и образована жена е длъжна да им пуска, та да не са на сухо. Виж какво, никой не ти е виновен, че си грозен - мрази майка си и баща си или се ориентирай към невзрачни жени. Защо тези квазимодовци не налитат на много пълни или много грозни жени, а все на хубавите? Първите могат да се радват на вашето внимание повече. Вие не се ли виждате и кой ви дава тази грешна оценка? Застарели батковци, чичковци и подобни - освен грозни, прости и нагли, какво могат да ми дадат? Най-много ме отвращават те. Не с опити разбира се, а с нахалство. Да е момче мой набор, така и така. И ми претендират с добро сърце, или голям член...Боже мой, да си оправят правописа, външния вид, една книга да прочетат, това им препоръчвам. Те ако са добри няма да преследват момиче, което не ги иска.
И не, не съм повърхностна гаднярка, както казах - не визирам неатрактивни мъже, които си пробват късмета, а нагли такива, които държат да те забият въпреки видимо отвращение. Изключвам жените, които са им давали напразни надежди и такива лигли, но ти да чуваш открито "НЕ".
Аз един красив мъж не познавам да е нагъл. От хубав мъж повече от "здравей, може ли да се запознаем" не съм получавала. Моят приятел е като модел - плувец, скули, коса с цвят на житен клас, пъстри очи, страхотно тяло, не много висок, но супер за мен. Аз си го избрах и свалих, а той имаше доста женско внимание около себе си.
Малко се целете в своите лиги, като ще досаждате. Както казах бих ходила с невзрачно момче, но да е на мойте години, умен и мил, не някакъв наглец и простак. Но те девствените момчета на мойте години се срамуват от отказ, а дърти типове, перверзници и педофили причакват момичета или им пращат снимки на членове.
Жените някак си по си знаят лигата. Грозни и силно затлъстели не се целят в Зак Ефрон, макар че при жените има повече шанс да бележат. Защото така е направена природата.
Но дай на Реджеп Иведик жена калибър Адриана Лима и после тя ще е кучка, че не му връзва. Като искате хубави жени, отидете на проститутка бе, никоя жена, смятаща ви за противен не е длъжна да ви връзва. Няма какво да намесвате мотива за парите тип връзка Янева-Пеевски, защото сама си изкарвам парите и изключвам жените златотърсачки от моята тема. Чак използвате мотива, че жените не си знаем мястото и оправдавате изнасилвания. Не бе, просто мога да преценя мойто място до кой точно мъж да е. И че искам да ми е атрактивен. Но явно вече трябва грубите да ги режем с "ти си грозен, ти си прост". Чак пари за проститутки не ви се свиди?
Съжалявам, ако звуча вулгарно и рязко. Просто чакам отговори от такива наглеци и жертви на подобни.

Коментари

51-99 от 99

60.   57 към 58 , за какво съм излъгала? Казала съм си мнението и наблюденията.

Както има ЛОШИ жени, има и лоши мъже. Разберете го най-после това и се спрете с тази злоба.

58, След като сте бил наранен от жена, защо не сте я оставили? Защо не сте сложили край на тази токсична връзка? След като не сме, щастливи с някой е по-добре да се отдалечим от него и да сложим край. Според теб, мъжко ли е да пребиеш жена? Достойно ли е? Това прави ли ви мъже? Не, това ви прави нещо друго, но не и достойни мъже. Боя не помага, нито на вас нито на битата жена. Нито тя ще се промени, нито вие. Затова е най-добре раздялата където има предателства и лъжи. Но да пребиваш някой, който не може да се защити е повече от жалко.

61.   Аз пък не смятам да коментирам комплексите на авторката.
Човек, който класира красотата на хората по десетобалната система, има психически отклонения.

62.   Не знам, баце, много луди типове в коментарите в тая тема, мода май да и щрака ключето най-добре.

Не е нормално да се обижда на "гей" и от другата страна "жените трябва да се бият", много сте изперкали пичове.

63.   Сърдечни благодарности на Мод-а публикувал коментар 50. Смях се от сърце. Не ми се бе случвало от преди кризата К-19. Благодаря!

По темета:
Драга ми госпожице! Няма красива дама, излъчваща интелигентност, самоувереност, интелект, самоуважение, достойнство и респект, която да бъде притеснявана от типове които описваш. В твоите очи може би си "висока топка", но в чуждите май не си. Не визирам публичните личности. Това е друга тема.

64.   Значи всяка жена, която уважава себе си, и изказва мнението си е феминистка така ли 59? Много злоба, много комплекси ти си онзи, който постоянно споменава " мъжкия облик, мъжкия облик" Толкова си злобен, че даже и адекватно не участваш в темите. Виждам, че си смазан от живота, извинявай от жените. Но не всички сме ти виновни. След като не понасяш жени, спи с мъже и всичките ти проблеми са решени. Били сме злобни, завистливи и все лоши качества? Ако си гей, бих те разбрала. Въпреки че имам гей-приятели, и те не мразят жените така, значи и гей не си. Да, мъж който бие жена е нищожество и слабохарактерен. Физическото тяло, зависи от живота какъв водиш и от здравословното ти състояние, не от пола. Не знам, какво четеш и какво не четеш, но след като мразиш жените, не се докосвай до тях, по-добре ще е за нас, и за теб. Довиждане.

65.   59 големия мъж или там за квото се имаш. По жалък смешник от теб скоро не бях виждал. Ти си като ония промитите мозъци от сектите дето който не им приглася веднага става сатанист. И ти така който не ти приема тъпотиите значи е или застаряла лелка жена и феминист/ка. По прост и ограничен човек от теб скоро не бях виждал единия пол бил с по-голям мозък. Ми то има и животни дето са с по голям мозък от човешкия и кво по умни ли са? Май размера ти другаде ти липсва че толкоз се пениш. Като толкова мразиш жените кво се занимаваш с тях? Ходи си там у ляво или при траверсите и си живей живота. Остави жените на нормалните мъже като мен и други. Баси и злобния и противен недорасляк сигурно скоро ще те четем по криминалните хроники как си убил някоя.

66.   Авторе , нелепо е да смяташ себе си за грамотна , красива , умна и там всичките тези суперлативи , които си изредила. Не само че е нескромно и говори зле за теб , а и още (както казва 61) издава че имаш някакви психически отклонения . Нормалните хора не класифицират другите по някакви десетобални системи или лиги , или там каквото си решила да използваш за да се разграничиш от другите , че да изпъкнеш ти.

Жалка си. Жалки сте и всички които започвате темите си с това колко сте били красиви , умни и тн. Все едно попълвате някой лексикон тука и на някой му дреме изобщо за вас.

67.   Аз пък обратното на всички ще си призная, че съм само симпатична жена, без книжка, с акне и някои други кусури. И последните двама мъже, към които се целях бяха симпатични, (но единият беше дебел), със заплати от над 3500 лв, умни, със собствени жилища и други неща които жените ценим.
Та да, аз съм сигурно 5 и се целях в 8, разбира се никой от тях не отговори на интереса ми. Но аз съзнавам, че бяха над нивото ми, обаче понякога така се случва, човек се цели високо без да иска.
Но има много двойки които на пръв и даже на втори поглед са неравностойни, което значи, че трябва да си даваме шанс. Аз също съм давала шанс на такъв човек и щях да остана с него, ако не беше един съществен проблем.

68.   №65, брей, че се не отказваш лесно МА? !? Защо е тая твоя злоба към мен, какво съм ти направил? Че и с лош правопис на булеварден език говори "кво, квото, що, баси" и т. н. Това говори достатъчно красноречиво за етническата ти принадлежност и умствения ти капацитет!

"59 големия мъж или там за квото се имаш. По жалък смешник от теб скоро не бях виждал. Ти си като ония промитите мозъци от сектите дето който не им приглася веднага става сатанист. И ти така който не ти приема тъпотиите значи е или застаряла лелка жена и феминист/ка. По прост и ограничен човек от теб скоро не бях виждал единия пол бил с по-голям мозък. Ми то има и животни дето са с по голям мозък от човешкия и кво по умни ли са? Май размера ти другаде ти липсва че толкоз се пениш. Като толкова мразиш жените кво се занимаваш с тях? Ходи си там у ляво или при траверсите и си живей живота. Остави жените на нормалните мъже като мен и други. Баси и злобния и противен недорасляк сигурно скоро ще те четем по криминалните хроники как си убил някоя. "

Вместо "виждал" трябваше да напишеш "виждалА", защото си не с пенис, а с вагина! Аз не се имам за големия мъж, а съм си наистина големият мъж. Казах ти вече, жалката и смешната тук си ти, защото си жена, а жените са по природа жалки и смешни. Ония промитите мозъци от сектите са предимно на запад, защото там са разположени централните лобита (седалища) на всички сатанински секти, промиващи мозъците на хората по целия свят със сатанински-антисемейни ценности. Не искам никой да ми приглася, просто изказвам свободно мнението си, а анонимността предоставя възможност за максимално искрено споделяне на нагласите на обществото без страх от разни законови репресии. Аз не карам никой да ми приема "тъпотиите", а който не ги приема, че е застаряла лелка жена и феминист/ка, си е напълно ясно. Кой е прост и ограничен от двама ни е спорно. Това, че единият пол е с по-голям мозък си е факт-неуспорим, и е напълно очевидно кой от двата е този пол. Големината/размерът на мозъка и всички други органи върви равно пропорционално с размера на тялото, а размерът на тялото винаги зависи от пола. Мъжкото тяло е по-голямо/едро от женското, а оттам и физическата възможност за съхранение на по-големи по обем органи, съответно и по-голяма мускулна маса на процент от тялото, и място за повече мозъчни клетки в мозъка и по-голям мозъчен капацитет, на което се дължи способността за аналитично-логично мислене при мъжете. Или с други думи-женското тяло не е достатъчно голямо, за да побира толкова мъжка сила и интелект! Да, има животни, дето са с по-голям мозък от човешкия, но те са от друг биологичен вид, по-низш от човешкия вид-хомо сапиенс, а тук сравняваме интелекта между двата пола от един биологичен вид. Не е нужно да ме пращаш у ляво, защото си ми е много добре у дясно. Не е нужно аз да убивам жени, други мъже го правят достатъчно добре. Поздрави!

69.   Искам да попитам, с какво са полезни коментари като с 68? След като не държите на собствените си правила. моля ви изтрийте ги. Номер 68 говори за насилие, и за убиване. Коментарите му са повече от обидни. Защо ги одобрявате? С какво са полезни те?

2. Хейтъри не се толерират!

Н68. На всички ни стана ясно,че ти МРАЗИШ жените с цялото си сърце. Спри да се занимаваш с тях и се успокой. Занимавай се с висшия ви " мъжки облик-пол" и с жени не се занимавай. Силно се надявам, да нямаш жена и дъщери. Защото ще им превърнеш животите в ад!
Занимавай се с неща които обичаш, и се успокой. Омразата е отрова, много омраза има в тебе. Като не харесваш жени, занимавай се с мъже и точка, край на проблемите ти. Няма нужда да седиш тук и да обиждаш.

70.   До 69 не се занимавай - няма да те чуе и разбере. Тоз е толкова зле че няма накъде. Той живота такъв майтап ще си направи с него че няма да разбере. Като най накрая се прежали за някоя - ще му роди само момичета :) Или ще си намери някоя дето ще го направи да си говори сам :) Той жовота много обича да си прави шеги с такива.
Освен това сам се издаде колко е зле и че е от някаква секта " Ония промитите мозъци от сектите са предимно на запад, защото там са разположени централните лобита (седалища) на всички сатанински секти, промиващи мозъците на хората по целия свят със сатанински-антисемейни ценности."
хаха кво да говориш с такъв. Исус и мъжете. То там у твоята израелтянска религия на това учат :) Произлязла от реброто Хадамово и неможе да се допуска в тайните Хисусови :) От тук нататък кво да говоря....

Ей големия мъжкар ше ти кажа само едно като толкоз си фен на мъжкото - барай меча на нечестивия ако ме разбираш :) Tипичния промит мозък фен на израелтянина :)

71.   Що за безсмислена тема?! Естествено, че всеки е привлечен от хубавото! И мъже, и жени. Защо пък да не се стреми към него?! Друг е въпросът дали ще го спечели. Аз не откривам никаква обида в това да ме ухажва мъж, когото не харесвам по някаква причина. Отказвам му и толкоз. Както и приемам, че и аз не бих допаднала на всеки, колкото и той да ми е симпатичен. Шо се отнася до нахалството - качество, което не понасям - то се проявява не само когато натрапваш присъствието си на другия пол, а и в много други ситуации. Далеч по-неприятни са ми типове, които говорят на висок глас на обществено място, от онези, които галантно ми отварят вратата.

72.   Авторке, поучи се от жената от коментар номер 8! Тя само с няколко изречения с лекота успява в онова свое мнение да създаде положителни усещания към себе си, именно защото показва някаква по-земна представа за себе си и улегнал начин на мислене. Не зная ти за каква се самоопределяш по десетобалната система: 7-за, 9-ка или 11-ка, но ако тя е съвсем обикновена жена, много мъже биха предпочели нея пред теб, ослепителната ниска красавица с плочки, с голямо дупе и с изкуствено самочувствие, което неминуемо ще се изпари в момента, в който вече не си така млада. За твое успокоение, това е неизбежно и досега нито една жена не е успявала да победи времето. Затова и стойностните мъже ценят особено силно положително настроените, грамотни и земни жени, които имат мярка и знаят кое може и кое не да си позволяват като поведение.

Между другото, последната ми приятелка беше "под моето ниво", както би се изразила авторката, но си я харесвах доста и не ми пукаше какво казваха приятелите ми, че трябвало да си търся някоя красавица. А защо я ценях ли? Защото беше от редките жени, които са откровени до болка и казват 1:1 каквото им е в мислите, не играят игрички, не се превъзнасят, не се мислят за заслужаващи всичко наготово принцеси, работлива и без да чака непременно мъжът да плаща винаги сметките, раздаваше се в леглото не по-малко от мен, правеща дребни изненади с подаръчета, готвеща вкусно, обичаща разходките, колоезденето и още много други неща. Нищо, че в лице още на 30 години беше средна хубост (далеч от красавица, но не и грозна), с акне, с тънки устни, с отпуснати гърди и малко стрии по корема и бедрата (следствие от предишно напълняване). Но иначе със слабо тяло и невероятно чаровно излъчване, вечно засмяна, с настроение и с чувство за хумор (рядко срещано качество при жените, много от които вечно са недоволни и кисели). Такава жена ако имам отново до себе си някой ден, винаги бих я предпочел пред редовите китосани и разголени кифли, от които бъка навсякъде в България. Някои от по-предишните ми приятелки действително бяха хубавелки с прекрасни тела, с апетитни стегнати гърди и със сочни естествени устни, но впоследствие се промениха или по-точно показаха редица грозни черти в отношението си (опити за манипулации, алчност, готованство и т.н.), които в началото не показваха. Това беше и причината да не желая повече да съм с тях, защото наличието на див полов живот (нещото, което те мислеха, че е номер едно по важност) не може да замести липсите в самото общуване.

Поздрави към номера 8 и 12, които допринесоха в темата с едни приятни за четене и добре обосновани мнения!

- Кифлоприземител

74.   Защото смятат, че с наглост и инат ще стигнат далече. В един момент това вече преминава в сексуален тормоз и по принцип това е работа за полиция и прокуратура. В България по-скоро за 2-3 от по-здравите ти приятели от мъжки пол да го набарат по тъмно.

75.   65, то траверси, гейове, лесбийки, феминистки и прочее са си все женски електорат! Няма нищо на света, което да мразя повече от тях, така че няма нужда да ме пращаш у ляво при тях, много съм си добре у дясно, а живота си го живея. Ти по-добре мисли за себе си. Ако пък оставя жените на "нормалните мъже" като теб, тогава човешкият род ще изчезне, защото с "мъже" като теб, без мъжки атрибути и мъжко семе, няма да има кой да опложда жените, жените няма да раждат и цялото човечество ще изгине за един ден, така че предпочитам да си ги запазя за себе си. Злобен противен недорасляк си ти, а дали скоро ще ме четеш по криминалните хроники как съм убил някоя, или не, не е напълно сигурно, защото аз досега не съм бил или убивал жена, но ако ме предизвика, бъди сигурна, че ще го направя!

76.   "Искам да попитам, с какво са полезни коментари като с 68? След като не държите на собствените си правила. моля ви изтрийте ги. Номер 68 говори за насилие, и за убиване. Коментарите му са повече от обидни. Защо ги одобрявате? С какво са полезни те?"

№69, а аз искам да попитам, с какво са полезни коментари като твоя, с наредби към модераторите да изтриват мъжки коментари, които не ти изнасят, защото казват много истини и разобличават мръсотията на феминизма? Аз говоря за насилие, и за убиване, за да дам пример какво може да последва за жени, които с наглостта си нарочно предизвикват мъжете, а коментарите ми могат да послужат за предпазна мярка-предупреждение за такива жени, и (евентуално) да ги спасят от мъжко правосъдие. Не разбирам, ти какво обидно видя в това? То ако зависеше от теб, сигурно половината сайт щеше да бъде изтрит, щото коментарите все били "обидни" и видиш ли, мъжете винаги трябвало да мълчат и да не казват свободно истината за женската некадърност, за да не се обидили жените, щото и те имали чувства и лесно се обиждали! Това, кои коментари са полезни и кои не, е въпрос на субективна преценка, и не го решаваш ти. Всеки си намира нещо различно, което за него си му е полезно, а пък за друг може да е вредно.

"Н68. На всички ни стана ясно,че ти МРАЗИШ жените с цялото си сърце. Спри да се занимаваш с тях и се успокой. Занимавай се с висшия ви " мъжки облик-пол" и с жени не се занимавай. Силно се надявам, да нямаш жена и дъщери. Защото ще им превърнеш животите в ад! Занимавай се с неща които обичаш, и се успокой. Омразата е отрова, много омраза има в тебе. Като не харесваш жени, занимавай се с мъже и точка, край на проблемите ти. Няма нужда да седиш тук и да обиждаш."

Като казваш "всички", кои "всички" по-точно имаш предвид? Ти не си "всички", за да говориш от името на всички, така че щеше да е по-правилно, ако беше написала, че на теб ти е станало ясно, но е ясно, че нищо не ти е станало ясно. Аз не мразя жените, а си ги обичам с цялото си сърце, а мразя само феминистките и феминизма. С висшия ни мъжки облик-пол няма да се занимавам, защото не съм мека китка, като 80% от днешните женчовци-педали, израснали под крилото на феминизма. Аз се занимавам с неща, които обичам, и бих те посъветвал същото, а аз съм си много спокоен, така че няма защо да се безпокоиш за мен, ти по-добре гледай себе си. Вижда се, че ти си неспокойна и изнервена, сигурно си и в месечен цикъл, щом лееш толкова злоба по мен. Силните ти надежди, да нямам жена и дъщери са напразни, защото вече имам и жена, и две отдавна пълнолетни дъщери, които много си обичам. А, за това, че съм превърнал живота им в рай, не се и съмнявай, можеш само да си мечтаеш да си на тяхното място! Омразата, че е отрова, отрова е, но я има не в мене, а в тебе, защото си жена, а злобата е присъща само за жените. Жените си ги харесвам и изобщо няма да се занимавам с мъже само, щото някаква смрадлива жена ми го е казала, и нямам никакви проблеми. Не аз, а ти седиш тук и да обиждаш. Поздрави, и внимавай да не предизвикаш някой мъж на живо в реала с тези твои мръсотии, че ще ти излезе през носа, пък може и през г*за!

81.   Брей 70, каква наставничка се извъди, че чак и нарежда на №69 да не се занимавала, щото нямало да я чуя и разбера? !? Как може такова отношение към мен? Я се самопрочети, и проумей (ако можеш), какви простотии си ги написала!

"До 69 не се занимавай - няма да те чуе и разбере. Тоз е толкова зле че няма накъде. Той живота такъв майтап ще си направи с него че няма да разбере. Като най накрая се прежали за някоя - ще му роди само момичета :) Или ще си намери някоя дето ще го направи да си говори сам :) Той жовота много обича да си прави шеги с такива.
Освен това сам се издаде колко е зле и че е от някаква секта"

69, сайтът не е твой, за да се разпореждаш кой да се занимава, и кой да не се занимава, а щом тя иска да се занимава с мен, коя си ти, че да и забраняваш!? Аз, че съм я чул и разбрал бъди сигурна, и не съм изобщо зле, а съм си много добре, но е ясно, че ти никак не си добре, и си много зле. Той живота няма никакъв майтап да си направи с мен, защото аз съм много умен и няма да го позволя, но с теб и всички останали жени си е направил много голям такъв - физически слаби, глупави, подли, завистливи, злобни, нагли-грозни и лукави, с една кървяща дупка отдолу и две смешни вимета, тресящи се отгоре - ей те, това ако не е майтап на природата, здраве му кажи!!! Аз отдавна съм се "прежалил" за някоя, и да, за мой срам (и за твое женско злорадство), тази "някоя" ми роди само момичета, които сега са отдавна пълнолетни и самостоятелни. Е, очаквах нещо друго (синовете са продължение на мъжа), но какво да се прави, пак е нещо, и е по-добре от нищо! Не се е родила още тая, дето да ме накара да си говоря сам, а и дори да се роди, ще се пренесе в отвъдното на мига! И стига си ме заплашвала с тоя живот!!! Животът е наказал жените да кървят всеки месец заради Ева, която първа опитва от забранения плод, и за това схващането на много народи по света, че няма невинна жена, е напълно правилно! Нищо не съм издал, защото нямам какво да издавам, не съм изобщо зле, а съм си много добре, и не съм от никаква секта, или четеш, каквото ти се иска да четеш? !? Явно ти си от някаква секта, след като разсъждаваш така!

"хаха кво да говориш с такъв. Исус и мъжете. То там у твоята израелтянска религия на това учат :) Произлязла от реброто Хадамово и неможе да се допуска в тайните Хисусови :) От тук нататък кво да говоряя.... "

70, никой не те кара да говориш с такъв, и какъв "такъв" имаш предвид? Аз нямам никаква "израелтянска религия", а и ти едва ли имаш представа от религия. А жената е произлязла от реброто "х"Адамово, и това е исторически факт-неуспорим, колкото и да те е яд. И не може да се допуска в тайните Исусови, защото е жена, и е въплъщение на Дявола, затова е и най-големия душманин (враг) на мъжа, който е създаден по образ Божий. Оттук нататък нищо няма да говориш, а само ще мълчиш, особено в присъствието на мъж, освен ако не искаш да изядеш боя!

"Ей големия мъжкар ше ти кажа само едно като толкоз си фен на мъжкото - барай меча на нечестивия ако ме разбираш :) Tипичния промит мозък фен на израелтянина :)"

Благодаря ти за комплимента №70!!! Аз че съм големия мъжкар, големия мъжкар съм си, и то много голям, и не съм "фен" на мъжкото, а просто изтъквам предимствата на мъжкия пол и недостатъците на женския пол. Разбирам те много добре, но женският ти съвет към мен, да "барам меча на нечестивия" ще послужи повече на някой обратен-ляворезбест хомосексуалист баращ мечове, защото аз съм хетеросексуален, и само при мисълта за това ми се повръща! Няма да барам никакъв меч, а ще оставя това на жените, които по-добре го могат (единственото, което могат по-добре от мъжете), а и без това те са си по природа нечестиви и са създадени само за това, ако ме разбираш:))) Типичният промит мозък на феминизма си ти, сляпо вярваща във феминистичната утопия за равенството м/у половете, дето никога няма да го бъде, ама блажени са вярващите!

83.   Ко прайте, пичове и пичончета? :)

Номер 12 е отново. Реших да видя какво е станало в тази тема.

Исках да споделя, че промяна в положението, няма! :D Само дето една доста посредствена, че даже и малко под посредствена сингъл мом ме мотка последните 3-4 месеца и накрая курац пак.

Прочетох коментара на на 24 годишния пич дето е съгласен с мен. Абе братле, ти поне си висок, че даже и повече пара изкарваш от мен. Добре си си. Не се отказвай. Вярвам, че към теб проявяват доста повече интерес. Че си и с 5 години по-млад (не че аз съм дърт де :) ).

Вчера се видях с една позната, някаква 4-5/10 горе-долу......пени се как си пишела с някакъв пич от 2 месеца и накрая не излезли и спрял да й отговаря....пичът.....7/10. Питам я колко си дава, вика 7.5 :D . Даже й показах профила на онази нашата Теодора Тодорова, инстаграмърката, и познатата ми вика, че двете с нея били на едно и също ниво и не би я виждала като конкуренция, че едва ли не, се изкара по-готина от нея ....ЛОЛ....
И друг интересен факт научих, ползва фейсбуук дейтинг аппа, и има около 200 мача...............готови ли сте........седнете преди да прочетете............................БЕЗ....ДАЖЕ....ДА....ИМА.....СНИМКИ....................Кво прайте бе пичове?! Спрете се малко. Имайте самоуважение. Сякви скумрии си правят гаргара с вас, накрая си мислят, че оценките им са х2 на реалните!

Вече като някой ме попита що съм сингъл, тази история ще им разказвам.

84.   "Значи всяка жена, която уважава себе си, и изказва мнението си е феминистка така ли 59? Много злоба, много комплекси ти си онзи, който постоянно споменава " мъжкия облик, мъжкия облик" Толкова си злобен, че даже и адекватно не участваш в темите. Виждам, че си смазан от живота, извинявай от жените. Но не всички сме ти виновни. След като не понасяш жени, спи с мъже и всичките ти проблеми са решени. "

Да, точно така 64!!! Всяка жена, която "уважава" себе си, и изказва мнението си е феминистка, а и няма право да изказва мнението си, когато никой мъж не я е питал за него. Жената уважава себе си, само когато уважава мъжа до себе си и е щастлива, само когато успее да направи него щастлив. Много злоба и много комплекси имаш ти заради това, че не си мъж, и никога няма да бъдеш, защото нямаш нужните атрибути за това. Аз съм онзи, който постоянно споменава за мъжкия облик, а мъжкият облик си е мъжки облик, и никога няма да бъде омърсен, колкото и да се опитват да го омърсят феминистките. Не съм никак злобен, а съм си много добричък, и участвам съвсем адекватно в темите. Не участват адекватно в темите само жените-феминистки, които все нареждат на модераторите да трият теми и коментари, разобличаващи феминистичната мръсотия, и пълнят темите с излишен спам. Не съм смазан от живота, нито от жените, и всички жени сте виновни, защото сте жени, а няма невинна жена! Жените, не само че си ги понасям, ами и си ги обичам, и ще спя само с тях, а не с мъже, защото съм нормален (хетеросексуален), и само при мисълта за това ми се повръща!!! Нямам никакви проблеми, а може би ти имаш проблеми за решаване, които умишлено криеш и преписваш на мен? !

"Били сме злобни, завистливи и все лоши качества? Ако си гей, бих те разбрала. Въпреки че имам гей-приятели, и те не мразят жените така, значи и гей не си. Да, мъж който бие жена е нищожество и слабохарактерен. Физическото тяло, зависи от живота какъв водиш и от здравословното ти състояние, не от пола. Не знам, какво четеш и какво не четеш, но след като мразиш жените, не се докосвай до тях, по-добре ще е за нас, и за теб. Довиждане. "

Да, да и да! Злобни сте, завистливи и все с лоши качества, и женската злоба в отрицанието ти, още повече го доказва. То на жените им се иска всички мъже да са гейове, или най-добре жени, щото "най-добрият мъж бил жена, а мъжествеността била токсична" ама реалността е съвсем друга! Не, мъж който бие жена, не е нищожество, нито слабохарактерен, нито никоя от останалите ви измислени женски простотии. Мъж, който бие жена е всичкожество, силнохарактерен, с изграден мъжки характер, и не даващ на жена да му се качва на главата, с женските си лигавщини и капризи. Както и да го въртиш и сучеш, физическото тяло зависи само и единствено от пола, винаги е зависело, и винаги ще зависи. Мъжкото и женското тяло са с коренно различна физиология, и мъжкото е по-съвършено от женското, защото са му спестени природни недостатъци, като физическа слабост, месечен цикъл, раждане, ПМС, и др. Затова и, повечето работодатели предпочитат мъжете пред жените, защото са по-можещи и производителни, а жените генерират само загуби, с техния мързел и седене в тоалетните. Чета древногръцка философия и квантова механика, през свободното си време, за развлечение от работата ми, която е свързана с електрлника. Не мразя жените, а феминизма и феминистките, и не аз до жените, а те до мен да не се докосват ще е по-добре, с тази тяхна женска мръсотия-гнусотия, и гавра с мъжкия облик!

85.   "Значи всяка жена, която уважава себе си, и изказва мнението си е феминистка така ли 59? Много злоба, много комплекси ти си онзи, който постоянно споменава " мъжкия облик, мъжкия облик" Толкова си злобен, че даже и адекватно не участваш в темите. Виждам, че си смазан от живота, извинявай от жените. Но не всички сме ти виновни. След като не понасяш жени, спи с мъже и всичките ти проблеми са решени. "

Да, точно така 64!!! Всяка жена, която "уважава" себе си, и изказва мнението си е феминистка, а и няма право да изказва мнението си, когато никой мъж не я е питал за него. Жената уважава себе си, само когато уважава мъжа до себе си и е щастлива, само когато успее да направи него щастлив. Много злоба и много комплекси имаш ти заради това, че не си мъж, и никога няма да бъдеш, защото нямаш нужните атрибути за това. Аз съм онзи, който постоянно споменава за мъжкия облик, а мъжкият облик си е мъжки облик, и никога няма да бъде омърсен, колкото и да се опитват да го омърсят феминистките. Не съм никак злобен, а съм си много добричък, и участвам съвсем адекватно в темите. Не участват адекватно в темите само жените-феминистки, които все нареждат на модераторите да трият теми и коментари, разобличаващи феминистичната мръсотия, и пълнят темите с излишен спам. Не съм смазан от живота, нито от жените, и всички жени сте виновни, защото сте жени, а няма невинна жена! Жените, не само че си ги понасям, ами и си ги обичам, и ще спя само с тях, а не с мъже, защото съм нормален (хетеросексуален), и само при мисълта за това ми се повръща!!! Нямам никакви проблеми, а може би ти имаш проблеми за решаване, които умишлено криеш и преписваш на мен? !

"Били сме злобни, завистливи и все лоши качества? Ако си гей, бих те разбрала. Въпреки че имам гей-приятели, и те не мразят жените така, значи и гей не си. Да, мъж който бие жена е нищожество и слабохарактерен. Физическото тяло, зависи от живота какъв водиш и от здравословното ти състояние, не от пола. Не знам, какво четеш и какво не четеш, но след като мразиш жените, не се докосвай до тях, по-добре ще е за нас, и за теб. Довиждане. "

Да, да, и да! Злобни сте, завистливи и все с лоши качества, и женската злоба в отрицанието ти, още повече го доказва. То на жените им се иска всички мъже да са гейове, или най-добре жени, щото "най-добрият мъж бил жена, а мъжествеността била токсична" ама реалността е съвсем друга! Не, мъж който бие жена, не е нищожество, нито слабохарактерен, нито никоя от останалите ви измислени женски простотии. Мъж, който бие жена е всичкожество, силнохарактерен, с изграден мъжки характер, и не даващ на жена да му се качва на главата, с женските си лигавщини и капризи. Както и да го въртиш и сучеш, физическото тяло зависи само и единствено от пола, винаги е зависело, и винаги ще зависи. Мъжкото и женското тяло са с коренно различна физиология, и мъжкото е по-съвършено от женското, защото са му спестени природни недостатъци, като физическа слабост, месечен цикъл, раждане, ПМС, и др., а жените генерират само загуби с тяхното висене по тоалетните и почивки в работно време. Затова и, повечето работодатели предпочитат мъже пред жени, и заплащането на мъжете е много по-високо от това на жените. Чета древногръцка философия и квантова механика, през свободното си време, за развлечение от работата ми. Не мразя жените, а феминизма и феминистките, и не аз до жените, а те до мен да не се докосват ще е по-добре, с тази тяхна женска мръсотия-гнусотия, и гавра с мъжкия облик!

86.   Слез на Земята, сети се, че не си се родил/а, за да се нервираш на хорските решения, стигни до извода, че и ти може да си ужасен човек в очите на някой с по-приятна енергия от твоята и си отговори сам...

87.   Аман от женомразци и хора с психични отклонения в тая тема.
Иначе разбирам за какво говори авторката и имам само едим съвет - отиди да живееш в държава, където мъжете не са учени от майките си, че са богове на които жените трябва да им прислужват и които не смятат, че са по-висши само заради оная си работа. Напълно съм съгласна и с авторката, и с номер 8 - болшинството български мъже не са привлекателни (за мен), но са с един грамадни очаквания за жените и не обичат да ги режат (както доказват и половината коментари). Колкото и тъпо да звучи, мъжете на запад са на светлинни години разстояние от нашите, и ако на някой това мое мнение не му харесва проблема си е негов.

88.   Психично болния пак са го пуснали от лудницата.
Тия антипсихотици ви ги изписват, за да си ги пиете, а не за да ги спирате без лекарско удобрение!
85, пий си лекарствата, че пак ще те хоспитализират принудително!

89.   Хей 88!!! Изобщо не съм психично болен и не са ме пуснали от лудницата, защото никога не съм бил в лудница. Антипсихотици трябва да се изписват на бесните феминистки, които беснеят с женската си лудост срещу мъжкото превъзходство. Не аз, а ти трябва да си пиеш лекарствата, и е по-вероятно теб да те хоспитализират принудително, защото си върла феминистка, заразена с бесен феминизъм, който е извратена утопична идеология, опасна за обществото!

90.   Изказването на авторката може да се разбере само от хубава жена, която често е изпадала в подобна ситуация и тъй като ми се е случвало нееднократно, мога да отбележа, че в написаното виждам единствено ужасното й раздразнение.
Настойчивите досадници са с психични отклонения и могат да бъдат опасни. Те не са само хора с нереална представа за себе си.
Наблюдавайки самотните ергени и моми наоколо, стигнах до извода, че са все хора, които нямат реална представа за себе си и не могат да осъзнаят, че трябва малко да свалят летвата, защото шансът да се впишат в критериите на желания партньор, са нищожни.
Например колега, който вече е на 37 г., 1, 80 висок, тежи 120 кг, има ужасно стърчащо коремче и когато се качи 2 етажа по цялото му чело избиват капки пот, очаква да си намери жена 1, 75 висока, 50 кг с пищен бюст, плосък корем и тънка талия, красива, с висше образование и с добри доходи. Той самият е висшист, с много добра заплата, среден клас, но нова кола, собствено жилище към 80 кв. м., но просто трябва да намали изискванията за килограмите и външния вид на жената.
Всеки човек може да даде най-доброто от себе си като поддържа външния си вид и спортува, макар и да не се е родил с най-добрите генетични дадености. По същия начин може да поддържа има си, като има разностранни интереси и богата обща култура. Поддръжката на тялото и ума говорят много за характера на човека.
Злобните коментари към авторката и призиви за скромност говорят за злоба, комплекси и принадлежат на хора с невзрачна и запусната външност.

91.   Хей 88!!! Изобщо не съм психично болен и не са ме пуснали от никаква лудница, защото никога не съм бил в лудница. Антипсихотици трябва да се изписват на бесните феминистки, които беснеят с женската си лудост срещу мъжкото превъзходство. Не аз, а ти трябва да си пиеш лекарствата, и е по-вероятно теб да те хоспитализират принудително, защото си върла зла феминистка, заразена с бесен феминизъм, който е извратена утопична идеология, опасна за обществото!

92.   87 ххаха Мъжете на запад били светлинни години... да ама на път към слънчевата система на педерасите и травеститите.
Оше малко ще кажеш пе и коткоъе на запад са по умни от българските.
Тази женска простотия и овцедушие край няма.

95.   Повечето хора нямат реална представа за себе си и външния си вид, затова имат твърде големи очаквания за външния вид на партньора си
Външността е първото, което привлича, но това, което ще ви задържи до един човек, е неговата душевност, неговият характер.
Много хубавите и много грозните са много нисък процент от обществото. Хубавите жени имат твърде много нахални ухажори, но скромните странят от тях, защото смятат, че нямат шанс. Част от хубавите мъже стават женкари, но рядко създават семейство с хубава жена, защото хубавите странят от тях заради славата им на женкари. Преобладават симпатичните. На тях им е най-лесно да създадат връзки, ако не страдат от излишни задръжки в комуникацията. Външният вид и при назначаване на работа често върши предимства при равни други условия, затова този, ако човек има липси във външния вид, трябва да ги компенсира с друго.
Френското кино е известно с грозниците си от мъжки пол - Фернандес, Луи Депардийо и Жан-Пол Белмондо, но това не е попречило на тези мъже да станат богати и известни. Компенсират с чар.
Има много известни красиви жени, омъжени за грозни мъже, но тези грозни мъже също са известни. Например Пенелопе Круз и Хавиер Бардем. Или София Лорен и Карло Понти.
Няма как да си и грозен, и прост и да очакваш да имаш голям успех сред жените, но как да го осъзнае прост човек.
Написаното от авторката може да го разбере само хубава жена, попадала неведнъж в подобна ситуация.

96.   За котките не знам, 92, ама от коментара ти ми се струва, че нещо имаш проблем със западняците. Дръжте се с жените по начина по който 85 явно се държи с тях и после ходете се чудете защо не ви искат. А на мен много ми е чудно той като има такова мнение за жените него кой го е раждал? И кой ще му роди деца след като явно нашите тела са слаби и гнусни?
Иначе 90 го е написала много точно - някои хора наистина трябва да се целят към тяхната лига. И точно това е и моя проблем с досадниците и напълно разбирам авторката - крайно време е някои хора да проумеят, че само защото те искат хубава жена не означава, че хубавата жена иска тях.

97.   За котките не знам, 92, ама от коментара ти ми се струва, че нещо имаш проблем със западняците. Дръжте се с жените по начина по който 85 явно се държи с тях и после ходете се чудете защо не ви искат. А на мен много ми е чудно той като има такова мнение за жените него кой го е раждал? И кой ще му роди деца след като явно нашите тела са слаби и гнусни?
Иначе 90 го е написала много точно - някои хора наистина трябва да се целят към тяхната лига. И точно това е и моя проблем с досадниците и напълно разбирам авторката - крайно време е някои хора да проумеят, че само защото те искат хубава жена не означава, че хубавата жена иска тях.

98.   90, 95, в голяма заблуда си!!! Няма хубава жена, всички са от грозна по-грозна, дебели, разплути, целулитни и мазни, обвити със слой маз. Мъжът е по природа по-хубав с тяло, осеяно със сложна мускулатура и релеф, които и на ренесансовите художници им е било трудно да рисуват, а жената е по-грозна пък ако ще не Пенелопе Круз, ами и принцесата на Монако да е!!! С психични отклонения и нереална представа за себе си са само жените, които са си въобразили, че с просташки женозащитни закони ще могат да се гаврят безнаказано с мъжкия облик, без да ги застига мъжко правосъдие. Да, ама НЕ! Идва време за разплата, и скоро феминистките ще си намерят майстора след една мъжка консолидация на мъжете от цял свят, които с физическа сила ще изметат всякаква женска власт и ще въдворят патриархален ред по света, какъвто е имало преди!

99.   До "" мъжкия облик" 98

Този път, наистина ме разсмя. Уверих се,че си гей, или 40-годишен девственик. Имаш сериозен, проблем, явно ти е бил много тежък живота личи се. Всеки човек е различен, някои са хубави, някои са грозни, за всеки си има някой. Това което е грозно за теб, за друг може да е хубаво. Трябва ти сериозна медицинска помощ. Натрупал си голяма злоба и горчивина, вземи мерки.

100.   97, 85 съм! На теб може и да ти се струва от коментара на 92, че има проблем със западняците, ама само на теб ти се струва така. А, всъщност не той с тях, а те с него имат проблем, както и с всички източни мъже. По какъв начин смяташ, че се държа с жените и защо мислиш, че не ни искали!? Напротив! Нас жените много си ни искат, но явно теб мъжете не те искат и затова умираш от злоба. Мнението ми за жените си е мое мнение, и никой не може да го промени. Мен ме е раждала жена, но със женските спекулации на жените че можели да раждат, женската утроба се обезцени, и вече има създадена изкуствена утроба, която може да замести жените, и да ги направи напълно излишни. На мен жена ми ми е родила две прекрасни деца, които са вече отдавна пораснали и много си ги обичам, а че вашите тела са слаби и гнусни, слаби и гнусни са си, и това е научен факт-неуспорим!!!

101.   От 97 към 100
Ти мен не ме мисли кой ме иска и кой не, но ми е жал за жена ти. Едва ли е лесно да се живее с психопат като теб, но евала че ти в родила деца въпреки че по твоята логика е безполезна. Защо не си намери изкуствена тогава? Дано да нямаш дъщеря, че цял живот пари ще пръска по психиатри с такъв баща.

102.   Абе 98, ти къде го сънуваш тоя мъжки облик? Защото аз не виждам това, което описваш в средностатистическия мъж.
Освен ако не е фитнес маниак тази сложна мускулатура и релеф си е само в мечтите ти, а повечето нормални мъже на улицата имат също толкова мазнини колкото и жените, да не кажа че и са по-дебели.

103.   99, 98 съм. Край!!! Бесен съм! Никой не ме нарича гей (педераст) и не му се разминава безнаказано! Ако някоя жена ме нарече гей и 40-годишен девственик в реалния живот, ще я пребия и убия на място, и никакви извратени феминистични закони няма да ме спрат! Най-много от всичко мразя гейове, лесбийки, феминистки и всякаква друга феминистична измет-женски електорат. Нямам никакъв проблем и животът си ми е бил много лек, какъвто е и сега. Всеки човек е различен, но е факт, че мъжът е по-хубав като пол, а жената е по-грозна. Не на мен, а на теб ти трябва сериозна медицинска помощ, защото си заравяш главата в пясъка и отказваш да приемеш действителната реалност. Злобата и горчивината са предимно женски черти, така че ще трябва ти да вземеш мерки, преди феминизмът напълно да е превзел съзнанието ти!

104.   "Абе 98, ти къде го сънуваш тоя мъжки облик? Защото аз не виждам това, което описваш в средностатистическия мъж. Освен ако не е фитнес маниак тази сложна мускулатура и релеф си е само в мечтите ти, а повечето нормални мъже на улицата имат също толкова мазнини колкото и жените, да не кажа че и са по-дебели. "

102, 98 съм! Аз никъде не го сънувам мъжкия облик, защото той си е съвсем реален, а ти че виждаш това, което описвам в средностатистическия мъж, виждаш си го и то много добре. Няма нужда мъжът да е фитнес маниак, за да има сложна мускулатура и релеф. Достатъчно е само да се знае, че мъжът е по природа по-силен-мускулест от жената, с повече мускулна маса на процент от тялото, а жената е по-тлъста и мазна, по-дебела и слаба от всеки средностатистически мъж на улицата, и покрита с мазнини. Това е природната-научна реалност, и никога няма да бъде обратното!

105.   98 е яко психясъл гей, който мрази дебелите си майка и баба, защото е отглеждан в семейство без мъжко присъствие и у всяка срещната жена му се привиждат те.
Очевидно 98 не се харесва на мъжете, затова ги гледа само по списания и холивудски филми и си въобразява, че всички мъже изглеждат като топ модели или холивудски актьори.
По професия вероятно е от ИТ сектора, излиза рядко сред хора, виси основно пред компютъра и е загубил представа за реалния живот и за хората в него.
Нуждае се спешно от психиатрична помощ.

108.   105, смях се с глас на жалкия ти, нескопосан опит за феминистичен психо-профил, който си се опитала да ми направиш, но нали знаеш какво казват:- "Смехът е здраве"! А сега, я се самопрочети и виж, какви глупости си наръсила за мен!!!

"98 е яко психясъл гей, който мрази дебелите си майка и баба, защото е отглеждан в семейство без мъжко присъствие и у всяка срещната жена му се привиждат те.
Очевидно 98 не се харесва на мъжете, затова ги гледа само по списания и холивудски филми и си въобразява, че всички мъже изглеждат като топ модели или холивудски актьори.
По професия вероятно е от ИТ сектора, излиза рядко сред хора, виси основно пред компютъра и е загубил представа за реалния живот и за хората в него.
Нуждае се спешно от психиатрична помощ. "

Абе стига сте ме наричали гей, бе!!! Вие знаете ли какво е гей? Гейовете са отвратителни-гнусни девианти, продукт на феминизма и ги мразя повече от всичко на света. Аз съм хетеросексуален мъж с отлично психично здраве, и съм отгледан с мъжко присъствие от което ми е патриархалното възпитание. Баба ми и майка ми много си ги обичах, защото бяха истински жени а не гадни-зли феминистки, каквито са сегашните майки и баби и не бяха изобщо дебели, а слаби-стройни, с тънка талия, тесен ханш и стегнати гърди, жени-мечта за всеки мъж. Очевидно е, че ти гледаш жените само по списания и холивудски филми и си въобразяваш, че всички жени изглеждат като топ модели въпреки, че и топ моделите от жените също имат мазнини и целулит, и без грим изглеждат грозни като плашила. За професията ми също не си познала. Не съм от ИТ сектора, а съм електротехник и се занимавам с електроника. Сред хора излизам много често а "вися" пред компютъра само, когато имам свободно време от работата ми, която е много натоварена и изисква много време и търпение. Представа за реалния живот и за хората в него си загубила ти, щом разсъждаваш по този начин. От спешна психиатрична помощ се нуждаеш ти и останалите върли-злобни феминистки дето ти пригласят, защото съзнанието ви е отровено с феминизъм, а единственият лек срещу феминизъм е... няма да го кажа защото няма да ми публикуват коментара, но ти сама си знаеш!

109.   ти за каква се мислиш ,ужасно противна ми изглеждаш с този начин на мислене

110.   "От 97 към 100
Ти мен не ме мисли кой ме иска и кой не, но ми е жал за жена ти. Едва ли е лесно да се живее с психопат като теб, но евала че ти в родила деца въпреки че по твоята логика е безполезна. Защо не си намери изкуствена тогава? Дано да нямаш дъщеря, че цял живот пари ще пръска по психиатри с такъв баща."

101, няма защо да ти е жал за жена ми, защото много си я обичам, и бих дал всичко за нея! С "психопат" като мен се живее много лесно, а аз съм си много отзивчив и добричък, и можеш само да си мечтаеш да си на нейното място! Не само по моята логика жените са безполезни, а и според повечето нормални хетеро-мъже, и е всеобщо схващане във всички религии по света. Изкуствена жена няма нужда да си намирам след като си имам истинска такава, но както е тръгнало с тези им женски претенции, нищо чудно и жените съвсем скоро да бъдат заместени от изкуствени. Имам не една, а две дъщери, и са горди с баща като мен, защото съм направил много за тях, и те го знаят!

111.   Авторке, жестоко се лъжеш!!! Жените не са, и никога няма да бъдат над нивото на мъжете, винаги ще бъде обратното! Мъжете са по-силният, умен, красив и всякак по-съвършен пол, и това е доказано в исторически план. Жените са доказано по-неграмотният/нискоинтелигентен пол, защото не са дали нищо в полза на човечеството, и няма нито една жена учен-изобретател (освен Мария Склодовска, но и нейните открития са съмнителни). Всички полезни открития за света, все мъже са ги направили и светът се движи от мъжкия гений, а женски гений досега няма. С плочки била... ай сиктир, бря! Аз ако искам плочки ще си купя теракотни плочки от Айко-то, че поне да си облепя кухнята с тях. Не ми трябва грозна мъжествена феминистка-травеститка за жена. Мъжете харесваме нежни стройни жени, с тясна талия, малък задник, стегнати естествени гърди и без плочки, а дали си ромка, или не няма значение. Има дори някои ромки, които са много по-хубави от българките защото раждат млади, а не на дърти години, като повечето бели жени. Такова нещо, ти да сваляш и избираш мъже ще се случи, на куково лято! Не жената мъжа, а мъжът избира жената, а жената само чака това да се случи, за д я направи своя жена и майка на децата си. Ако мъжът първо не я избере, жената няма да има избор на никакъв избор и ще си остане само с "избора", пък после да си избира колкото ще. Измисленият ти "приятел", дето бил като модел сигурно е само в мечтите ти, и на другите бесни феминистки като теб. Много ви се иска на вас, ама не може. Никой нормален хетеро-мъж не иска нагла-грозна феминистка за жена!

112.   "и животът си ми е бил много лек" - хахаха на това няма начин да
повярват дори и хора, на които биха им допаднали речите ти. Ама продължавай да си ги бълваш, на мен лично ми идват като супер атракция :)
Иначе от 108 разбрахме, че си се дървел на баба си и на майка си.

114.   112, дали ми вярваш или не, изобщо не ми пука, защото това е истината. Със сигурност има хора, на които биха им допаднали "речите" ми, и те стават все повече. Не се безпокой, ще продължавам да си ги бълвам и се радвам, че ти идват като супер атракция. И на мен ми идва като супер атракция да гледам, как на озлобените побеснели феминистки им тече пяна от устата, докато беснеят срещу мъжкото превъзходство, което никога няма да бъде женско. Нищо не си разбрала, и не съм се "дървел" на баба си и майка си, а на други жени, с които нямам роднинска връзка. А, теб явно никой мъж не те "дърви", щом толкова се дървиш срещу мъжете!

116.   Лудият - да разбрахме, бла бла бла феминистки, бла бла бла жените лоши, бла бла бла.
Вече можеш да спреш с логореята.
Това твоето не е просто параноя, твоето върви към психоза.

117.   Аз пък не мога да разбера, защо някои жени изпитват неистова омраза, когато са харесвани от мъже, които те не харесват. Наистина, много ми е странно. Аз съм вървежен тип и всекидневно получавам предложения за свалки от всякакви жени и това не ме дразни. Просто им показвам деликатно, че не проявявам интерес, но не изпитвам никаква омраза. Може да се каже дори, че ми е приятно и ми се вдига самочувствието(не че имам нужда), когато някоя жена започне да ме сваля, дори да е малко брутално и дори да е някоя проста пОтка. А най-смешно ми става като прочета как авторката се описва като хубава. Моме, остави другите да преценят. Има и много слаби крокодили. Отделно една. жена с класа и самочувствие не би написала такава тема. Тя щеше да знае, как да отказва свалячите, които не я кефят. Явно авторката е от нивото на чичацте, които я свалят, но понеже е млада и слаба, се е взела много насериозно. А да поставяш оценки от едно до десет на хорта и то предимно на базата външния им вид е още по-голяма простотия. За мен моята приятелка е разбира се десятка, най-вероятно и аз за нея и малко ми дреме някой недоносен асоциален тип или някоя слаба с голо пъпче кифла как ни оценяват. Даже сериозно бих се притеснил, ако по скалата на авторката съм десятка.

118.   "Лудият - да разбрахме, бла бла бла феминистки, бла бла бла жените лоши, бла бла бла.
Вече можеш да спреш с логореята.
Това твоето не е просто параноя, твоето върви към психоза. "

116, нищо не си разбрала ти, а само така ти се иска!!! Наричаш коментарите ми "логорея", защото обективната реалност не ти изнася, и никога няма да спра! Напротив! Ще продължавам да разобличавам мръсотията на феминизма, за да могат повече мъже да я виждат, и да не се връзват на долните женски номера! Това моето не е нито параноя, нито психоза, а логично-аналитично мислене, на което жените не сте способни, защото сте жени!

119.   Номер 118, ясно ми е че никога няма да спреш - такива като теб спират само в усмирителни ризи, където им е мястото.

120.   116, изобщо не съм луд, а съм си много нормален, и няма по-нормален тук от мен! Но е ясно, че ти си луда, след като отказваш да приемеш днешната обективна-реална действителност за обществото, и я наричаш "логорея"!

51-99 от 99