Споделена история от Секс и интимност

Как да впечатля жена?
Здравейте!
Трябва ми съвет от по-зрелите жени най-вече, затова как мога да впечатля или по-скоро как трябва най-тактично и добре да обясня на една жена, че искам да имаме неангажираща връзка.
Казвам неангажираща, но това не означава само секс, но и преди всичко добро приятелство.
Разликата между мен и нея е 20 години. Обръщам се тук към по-здрелите жени, защото досега не съм имал сериозна връзка с жена по-голяма от мен. И по този повод не искам да постъпя по начин, по който да я нагрубя или обидя.
Трябва да отбележа че с нея се познаваме от 10-12 години и единственото нещо, което съм направил по този въпрос е преди време от друг профил я бях питал иска ли да започнем да си пишем, да се виждаме. При което тя ми беше отговорила, че би го направила само с някой познат, но не и с непознати.
Ще се радвам ако ми дадете полезни съвети!

Коментари

1.   От факта, че задаваш такъв въпрос съдя, че с нищо не можеш да впечатлиш жена, живяла 20 години повече от теб на този свят и натрупала съответния житейски опит. Когато ти си цапал пелените, тя най-вероятно вече е правела секс, това осъзнаваш ли го? Тоест там накъдето си тръгнал, тя оттам се връща.

2.   Жените се впечатляват само ако си 1.80м.,но като стъпиш на портфейла да си над 2.60м.,само тогава имаш шанс !

3.   Прави й от време на време комплименти. Прави й пак от време на време малки подаръчета. Докосвай я уж неволно. Разсмивай я.

4.   Не се заяждам, ама номер 1 до някъде е прав, щом питаш как, едва ли можеш да впечатлиш жена като цяло

5.   С прическа, брада, мускули и татуировки.

6.   Зависи дали вече е омъжена тази жена или сериозно търси някой, за когото да се омъжи преди да е станало късно. Иначе повечето жени, но далеч не всички, се впечатляват от по-големи неща - апартаменти, коли, портфейли и сещаш се какво друго. С това можеш да грабнеш вниманието. А да го задържиш се иска много повече!

7.   С тъпо и много зациклило излъчване, мъглявост и невзрачност. Просто им виж подборчето.

9.   С много пари ...... и да не и го натякваш по някакъв начин, да няма тормоз, насилие, принуда.
Ама като казвам много пари имам предвид наистина много пари и то постоянно, нон стоп, в изобилие, да нямат свършване, което не е по силите и възможностите на всеки.
Толкова много пари, че жената да не смогва да ги изхарчва. Тогава ти гарантирам че ще е впечатлена и ще те гледа като малко кутре в очите.