Споделена история от Секс и интимност

Дълбоко гърло
Какво толкова му харесвате на дълбокото гърло? Питам, защото на мен никога е са ми правили. Но все съм чел теми как било много яко. И в някои рап песни също се пее за дълбоко гърло. Какво толкова му се кефите като усещане?
Усещаето а езика ли, на непцето ли.

Коментари

1.   МОДЕРАТОРИТЕ ЗНАЯТ ТЕ ГО ПРАКТИКУВАТ РЕДОВНО!!!

2.   Българските, , политици"са най-големите майстори на Дълбокото Гърло и с него доста дълбоко ни закопаха, а простия БГ народ продължава да им гласува доверие и яката субсидия, която им се плаща от собственния ни джоб!
А сега нарко/чалгаря Славуца от село Учин Дол ще оправи България окончателно!

3.   Просто порното явно доста им е повлияло...

4.   Вместо да питаш вземи една краставица среден размер и си я наври в гърлото, ей така ще разбереш усещането.

5.   Яко е, но само една мацка ми го е правила качествено и беше като кофа отдолу. Изкара един боздуган-вибратор от шкафа и вика "ми то май затова е", та компенсираше момичето :)

6.   Ми аз лично се побърквам от кеф, когато гледам да текат лиги от устата на партньорката ми. Просто като я видя олигавена цялата и се възбуждам още повеч

8.   Няма нищо кой знае какво. Според мен е overrated, както и изобщо свирките са силно overrated. Няма по-хубаво от това да е в путето.

9.   От Автора
№1 Не знам защо обиждаш модераторите. Явно е нещо лично но
щом все пак са ти публикували коментара значи са прекалено добри хора. Ако бях на тяхно място нямаше да ти побликувам коментара.
№2 Добре ме размя
№4 Не ти си я заври. Щом толкова знаеш. Искам аз да завирам, не на мен да ми го завират.
№5 Браво на теб ! Искам и аз така да пробвам с някоя мацка да видя какво е усещането. Ами те жените повечето са неопитни.

11.   И аз не знам, пич!?
Ще се науча обаче и ще го правя с кеф единствено и само на мъж, който се постарае достатъчно, за да ме свърши с орална - това досега просто не ми се е случвало!

12.   Шибаното порно ви разболя всичките...

14.   И аз се питах дали наистина ви харесва на мъжете... Правила съм го на двама от партньорите си и винаги много са се кефили. Даже бившият ми приятел много обичаше да свършва в гърлото ми. На мен ми е все тая дали ще го правя или не. Въпросът е на партньора ми да му харесва. Дайте малко мъжки мнения... Харесва ли ви или не?
Ж, 32

15.   До 14: подлудява ме да виждам партньорката ми пред мен олигавена. Това ме възбужда много.
Аз съм номер 6.

16.   обичам да правя свирки, адски много ме възбуждат. Правила съм "дълбоко гърло" само на бившия си, който не беше с много голям пенис. Не знам дали ще се получи на някой по-голям. Той мнооого се кефеше и наистина цялата се олигавях :Д
Беше ми забавно и даже леко смешно, защото виждах колко е лесен мъжът. Харесва ми да го гледам как се гърчи от езика ми и ми е хубаво да доставям удоволствие.
Не харесвам обаче когато ме карат на сила да им духам и ми го тикат в устата! В такъв случай бих отказала, защото е нагло и не е уважително. Все пак това е нещо, което другият ти прави и е негово право да иска или да не иска. Отказвала съм да духам точно поради тази причина. Ако патньорът ми не иска да ме лиже, няма да го карам и ще уважа мнението му. Важното е човекът, който го прави, сам да го иска. Тогава стават чудесата!!

18.   До 14,
На мен ми е любимо, особено като я сложа да легне по гръб на леглото и го вкарам целия(не от веднъж) направо се вижда как се движи по шията и. Особено яко е като я хвана за циците или зърната да ги ползвам за "дръжки" да я чукам в устата. С малко старание мога да си играя с путката и докато съм и го вкарал целия. Бонус и топките ми стигат до устата/носа и целия ми хуй е олигавен от слюнката и. Много е възбуждащо за мен. Накрая и свършвам в гърлото, понякога го вадя докато свършвам и става мазало - в гърлото, в устата, по лицето. Скоро не сме го правили с приятелката ми, трябва да я изненадам тия дни.

Ама това не е за всеки и си е свързано с доминирането и желанието за него според мен - да искаш да те използват като играчка.