Споделена история от Секс и интимност

Бърз секс.
Приятелят ми свършва много бързо.Какво да правя?Правим секс за около 10мин.,а на мен ми се иска да продължим.Казва,че това се дължи на високата възбуда и не можел да се сдържи.

Коментари

1.   На правете няколко тека един след друг...ако след първия втория сварши бързо имате проблем ,казвасе пребързана якулация.

2.   И КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ ПРИ ТАЗИ ДИАГНОЗА,МОЖЕ БИ ДА СЕ КОНСУЛТИРАМЕ СЪС СПЕЦИАЛИСТ?

3.   Пийнете си малко алкохол преди това. Също така се продават презервативи удължаващи акта, купете си по-дебели

4.   Зарежи го маце.... да знайш че тоз е дефектен!!!!!!!!!

5.   Аз имам същият проблем с моя приятел. Дано да не спим с един и същи човек :). Какво да ти кажа, аз мисля че опитах вскичко по силите си. Просто той според мен не осъзнава, че това е проблем. Аз не успях да поговоря с него директно за това и да го накарам да отиде да се консултира със специалист. Ако ти успееш и нещата се оправят, Честито! Ако не, зарежи го , и си намери друг, защото нещата с времето само ще се влошават.

7.   Ако държи на теб и твоето изживяване, приятелят ти ще направи всичко възможно да ти е хубаво по-дълго време!
Ако ли не - знаеш вече от 5. какво да направиш!

8.   НЕ не не не тоя сайт ми става любим сериозно. Да го зарежеш щото свършвал бързо хахахахах. Все едно аз да те зарежа щото не ми гълташ спермата..................ако разбираш какво ти говоря, в което се съмнявам. Салют

9.   Ами маце виш къкво ще ти кажа можеш да отидеш в някой секс шоп и да купиш спреи за това нещо като му напръскаш пениса забавя еаколацията

10.   Като чета статиите ви си мисля, та при мен и партньорът ми е точно обратното ! При последния път ни трябваха малко повече от четири часа, за да свършим, четири часа див секс !! Беше страхотно. Мили дами, ще ви посъветвам, като усетите че партньорът ви наближи да свършва просто прекратете акта за мъничко - 3 - 4 минутки и после пак !! Така ще удължите и свойто и неговото удоволствие :)

11.   Намерете си нови приятели, защо ще го правите с един и същи човек! Няма за какво да си губите времето.

12.   Аз също имам такъв проблем и не мога да си обясня от какво е това...имам предвит и за първи път като правих секс беше така много малко време и от тогава не сам правил секс защото ме е срам от това и даже си хванах девствена за да няям за са проблем ама тя вече иска да правим секс и то мн...кажете кво може да се направи по въпроса.

14.   12. като не можиш да и угодиш дай я на мен:)

16.   Аз сам момче и аз бях така до като не правих секс сас 3 момичета при третото изчезна това барзо сваршване можеби е от срама но и като свар6вах барзо сваршвах на коремчето на момичето и пак я чуках чуствах се длажен вапреки че ми беше гадно след като вече бях сваршил но всяко момиче трябва да се задоволи не само ти да си доволен трябва да я докараш до зверски оргазам