Споделена история от Секс и интимност

Възбуда и Тъга
Така, аз съм мъж на 39 г., женен от около 10. Вчера се качвам аз на асансьора на нашия етаж - 8-ми, а от горния вътре една майка, която явно е нова в блока, защото не я бях виждал, с детето си. Майката горе-долу на моята възраст, с хубаво тяло, с хубава черна дълга и чуплива коса, а и симпатична в лице. Облечена с дънки и някаква черна блузка с къс ръкав. Пътуваме надолу, асансьора спира някъде на 5 етаж, там се качи още един дядо. За да му направя място аз се дръпнах назад и... без да искам докоснах с ръката си нейната ръка. Защото и аз по къс ръкав и се докоснахме в частта между китката и лакътя, където на мъжете (а и жените:) е най-окосменото място.

Лелеееее, така се възбудих, пениса ми изведнъж се наля с кръв и му стана тясно, едвам го сбутах настрана незабелязано (или поне така си мисля) за да си расте колкото иска. И ми омекнаха краката, абе точно същото усещане от младежките години, когато си хванеш нова мацка и се целунете и пипнете за пръв път.

И ми стана едно тъжно. Първо, че тези безметежни години безвъзвратно отлетяха. Когато се търкаляхме пияни по купоните, по цели нощи бродехме из града с познати и непознати, запознавахме се с някакви хора, чукахме се за по една вечер или си хващахме някоя готина мацка за по-сериозна връзка. Първите трепети на любовта, онова чувство на сексуално любопитство - да целунеш момичето, да й свалиш блузата, сутиена, да вдъхнеш от аромата на кожата й, да погалиш за пръв път гърдите й, да видиш очите й от 3 сантиметра, да усетиш грапавостта на езика й върху твоя език, да я видиш как се навебда и ти налапва кура, хванала го с най-красивата ръка на света... Ех..

А с жена ми от известно време правим секс само, когато вече не се издържа. Не е лош, само го няма този трепет. Понякога си мислех, че нещо съм се повредил, защото се случваше хуя да спадне или да не мога втори път. Жена ми е хубавичка, прави хубави свирки, умее и с ръка да ме възбуди, обаче...
Онази жена ме възбуди само с едно докосване на ръката си!

Коментари

1.   Някакво дежа вю получих. Сякаш съм чела това и преди... някъде...

2.   Тая история я имеше преди. И аз се зачудих защо мио звучи познато.

3.   Абе пич тъкмо щях да те похваля за добрия начин по който се изразяваш и ти изтапанчи думата кур, е може ли такова нещо?

4.   Младите мамчета са мн сладки и секси така си е Хектор

5.   Хубава история, жалко обаче, че само за 10 години се е изпарила страстта ви... бива ли така.

Аз съм с моя ако не 10, то поне почти толкова години и още я има тази страст. Натискаме се като луди в асансьора, той един голям и новичък, с голямо огледало. Решила съм в най-скоро време да си облека късичка поличка и да натисна копчето, което да ни отведе в мазето.... Пропуснах да допълня, че не му забранявам нищо. Нека се кефи и с други женички, така ми е още по-страстен в и извън леглото. Възбуждам се като ми разказва какво ги е правил и как се е чувствал, той задръжки няма!

6.   Номер 5,
Похвали се ако сте запазили страстта и любовта си след почти десет години ИСТИНСКА връзка. :)

Passion

7.   Аммммммм? ... Така като го прочетох, си дадох сметка, че повече няма да се омъжвам, наистина. Благодаря за което.