Споделена история от Секс и интимност

Проституцията по време на Коронавируса
Чудя се какво стана с този „бранш“ по време на пандемията (дали мозъчна или вирусна е друг въпрос...)?

Преди време по Нова направиха предаване от две части за проститутките и сводниците. Та гониха някакви сводници, прибраха ги ушевите, един от екипа на Нова преспа с бая труженички, докато успеят да наберат достатъчно материал и да си сглобят предаването... Яко е някой да те финансира, а ти да еб*ш! Та то бяха едни каляви дни, едни таксита, скрити камери, уговорки за мънита – колко, па какво правиш, какво предлагаш и прочее неща. Това предаване си беше чиста реклама на бизнеса – сигурно е замрял и се нуждае от свежа кръв...

Нещо бях проверил в Ева и Адам или Адам и Ева, се тая, там „дамите“ бяха смъкнали тарифата, а и май бяха премахнали таксата за такси – 20 кинта. Влизам аз в ало-то и какво да видя – почти непроменени цени! Чудно кой от двата сайта е по-елитен? Сигурно Ало!

Скролвам аз и гледам, че напоследък.... много мацки са се ориентирали към еротичните масажчета. И явно има за какво! Като гледам едно масажче 60-100 лева, то като сложиш и някоя екстричка и удряш парите за ебн^я. Та конкуренцията на труженички и услуги е жестока.

Колко ли нашенки се издържат по този начин? Някой да има някаква идея в главата?

Та нека се върнем на главния въпрос – има ли застой/срив в бранша и загуба на клиенти, търсещи платени услуги?

Нека хора, които ходят на платено, да споделят какво се е променило в близката една година?

Коментари

2.   Някои ли, почти всички си изкарват хляба, дет се вика една утка имам за хляб другото е за екстри, пък мъжете от де ядат за хляб, кучета ги яли. Те затова и си мрът на по 50-60 години ако доживят де, чак до толкова.
Почти всички, почти всички, че колко да са тия почти всички, еми 99%. Мръсна, дърта, дебела, слаба, мама, баба, всички бе човек. Кво се чудиш, нали дъното търсихте, ей ви го заповядайте.
Направо вече не ми се и еве от тия парантии.

3.   Точно в пика на пандемията сума ти момичета на които звънях ми казаха, че са твърде заети и няма как да стане днес, а да се обадя утре....

5.   Прочетох заглавието и си представих следното: влиза клиента в бардака, на входа му мерят температурата, пръскат го с дезинфектант /по ръцете, а и по оная работа заради естеството на посещението/ и му правят анален тест от китайските, за да видят дали има Ковид. Ако няма маска, му мятат една от евтините и си избира там с коя ще спи. Влиза в стаята с маската, уговорено е още отвън да пропуска целувки и лизане /то с маска как, братче/ и минават на самия секс. Празненето става в специално подготвен в стаята буркан, за да не вкара някой бацил със спермата - знаеш ли го Ковидчо откъде ще влезе? Преди секса задължително си мие ръцете като копира видеото на МЗО /с оная мед. сестра, която се вихри из болницата с обеци на ушите/ и почват там, каквото ще правят. Но заради пандемията се прави през найлон с дупка за... достойнството му. Когато свършат, има шишенце с дезинфектант до леглото и нашият си натърква оная работа, както и ръцете, а после се облича и излиза. Дават време на проститутката да ползва дезинфектант на съответното място преди да ѝ пратят следващият клиент. Евентуално сменят найлона, ако е достигнала 10 броя клиенти за деня с този найлон.

6.   Аз лично съм компаньонка и не съм боледувала откакто е почнала измислената пандемия, а би трябвало след толкова контакти да се заразя поне. И не се е намалила работата. Ако отпаднат едни, ще дойдат други на тяхно място, които не ги вълнуват мерките.
И само да уточня, че не всички секс труженички са със сутеньори. Аз работя напълно сама. Не ми трябва някой нещастник да ми краде парите. С това се издържам и ще използвам парите, които печеля като начален капитал за бизнес. Не обичам да съм длъжница, особено на банки. :) Така, че със сигурност ще си подредя живота така, че на старини да съм спокойна и да не правя свирки за 5лв. на улицата. Всичко си е до човек.

8.   Ужасни гнусотии са тези компании ки и т. Н как може да се чука те цял живот за 2 лв и като спечелите малко пари да се надувте, че няма да го правите за 5 лв, хаааа тъпи жени колко си искаш. Ама тва са си развалени и дето развалят сума ти семейства, но господ има. На старини вика щяла да си живее живота хааа и се гордее с това, На старини трябва да се скриеш в миша дупка от срам. Компании ке номер 6.

12.   До 6: Заинтригуван съм. Може ли да ми изпратите данни за контакт. Искам да инвестирам във вас.

13.   Работят си момичетата нормално, това е професия като на хлебаря и гробаря- никога не умира.

Почти всички жени си изкарват хляба така - едни са открито проститутки, други тайно, трети са женени за богати мъже, други спат с шефовете си така.

Както и почти всички мъже с пари търсят секс по този начин.

Всичко друго е лъжа и измама. Просто така се върти светът.