Споделена история от Секс и интимност

Защо го правят с мен?
Повечето мъже и момчета изпитват неизменното желание да ме душат. Освен това ми твърдят че съм перверзна, приличам на сексоманка, че съм лукава и похотлива. WTf, какви са тия тъпотии и как предизвиквам подобни действия и твърдения???

Коментари

1.   Може би си мислят,че си много еблива и разкрепостена с поведението си!?

2.   Някои жени имат такова излъчване. Щом повече от един мъж ти го е казвал, значи е така. Какво се чудиш? А и жените сте си масово за душене, така че какво недоволстваш? И аз да бях и аз щях да те душа!

3.   Просто попадаш само на болни копелета, които са прекалили доста с порното.

4.   Порното, момиче...Всички са с болни мозъци, особено сред младоците. Не се учудвай като цяло. Просто преди да се сближите тряба да си поговорите за тези неща, защото нещо куца ли между вас в леглото - връзката няма да я бъде, особено с такива луди мъже.

5.   Какво ревеш, нали като те души оргазмите ти са по-силни.

7.   Едва ли си единствена. Просто много жени се бутат на мъже, които ги възприемат като изтривалки. Интересно, показвате прекалено високо самочуствие във фейсбук, а всъщност се унижавате по този начин. Дори не осъзнавате, когато гаджето ви възприема по този начин. Мъжете нямаме проблем да спим с жени, в които не виждаме нищо привлекателно и положително освен тялото. Толкова е елементарно да проверите мъжът насреща за какви ви възприема. Не се иска много зрялост за това. Щом децата се справят достатъчно добре с избора на приятели и едно пълнолетно момиче трябва да може. Отделно изглежда не са далеч от истината. Щом имаш сексуален опит с толкова мъже трябва да си по-сексуална. Иначе ще си намериш някой свестен и ще си стоиш с него.

8.   Вероятно оставяш впечатление че си разкрепостена. Особено ако се обличаш секси/предизвикателно, използваш малко повече грим, имаш татуировки или пиърсинги.

А доста мъже щом преценят някоя жена за разкрепостена или перверзна, започват да правят каквото си искат, без изобщо да се интересуват какво иска жената. Общо взето ти си тази която трябва да преценява и филтрира кой допуска до себе си.

М, 35

12.   Жените, които ми приличат на перверзни нимфоманки, обикновенно наистина се оказват такива и аз не се занимавам с тях. Точно определени хора, срещат точно определени хора- Закон за привличането. Това, че на теб ти се е случило точно да те душат и да срещнеш точно такива перверзни хора не е случайно.

13.   Просто си избираш такива мъже. То останаха ли жени които да харесват нормални мъже?

15.   №5 тва не е сигурно, още повече че най-често подобни изпълнителни не могат и да докарат жената до оргазъм. Чиста проба избиване на комплекси е тази работа. Ако мъж иска да направи кеф на жената, най-малко следва реакциите ѝ или говори с нея, не се действа наизуст.