Споделена история от Секс и интимност

Съгласни ли сте с твърдението, че ....
Съгласни ли сте с твърдението, че жена която е била с много мъже преди брака е жена без стойност и не става за добра съпруга, майка и домакиня.
Аргументите ми са, че след като безпроблемно и лекомислено се е отдавала на различни не можеш да и имаш доверие за сериозни неща като брак, общо бъдеще, семейство, деца и тяхното правилно възпитание.
За такива жени с много мъже възможните варианти са:
- сама като самотна майка да отглежда децата си и да се справя сама с предизвикателствата в живота, или
- да върже балък на когото да не каже цялата истина и да живеят заедно в лъжа, но в никакъв случай не бива да разчита и да се надява
- да намери свестен мъж за сериозни отношения, включително брак и деца, да му сервира цялата истина и на всичко отгоре да очаква обич, уважение, отдаденост от страна на съпруга.
Според вас нормално ли е примерно да излъжеш партньора си, че е 4-ти или 5-ти, а в последствие да се окаже че преди него сте имали 35 - 40 мъже?

Коментари

1.   Абсолютно

2.   Не съм съгласен с това твърдение. Важното е, докато е с мен, да е вярна. Останалото не ме интересува.

3.   Както е възможно да вземеш девственица и тя по време на брака да се проебе, като за последно. Така е възможно да вземеш бивша проститутка и тя толкова да те заобича, че до смъртта са да не погледне друг.
Това с колко мъже е била не е никаква гаранция каква майка ще бъде. Нито пък е гаранция каква съпруга ще бъде.
Съвкупността от качествата на човека не се влияе, едно от друго, имам предвид това дали до момента си бил с 1 или с 501 жени не влияе на това дали ще бъдеш добър баща и дали ще възпитаваш правилно децата си.
Ти сам също не можеш да дадеш гаранция на жена си, че никога няма да й изневериш.
Затова не се съгласявам с твърдението.

4.   Ще ти кажат, че няма значение, но има значение. Аз я търся, примерно, ухажвам, ала-бала, а преди това се е е-бала 30-50 пъти поне с различни. Успех!

5.   Няма значение за курвите и курварите.

6.   Тази тема не я ли дискутирахте вече, че все още не можете да си намерите място от яд и си чешете езиците за едно и също нещо през 2 седмици?
А и тогава мъж, който е бил с много жени преди брака, стойностен баща ли ще е, ще се кротне ли, за да не ходи по курви вече? Или само за жените важи това условие с многото партньори? Нещо май девствените момченца и посредствените мъже доста ви касае с колко мъже преди е спала жената.

7.   С за мъжа нещо да кажете ? ;)
В крайна сметка хора всеки си прави с живота си каквото си иска и това не е повод да бъде съден по един или друг начин. А и трябва малко равновесие и справедливост. Няма да е яко мъжа да е курвар и да е чукал 300, а да иска девствена жена или проститутки, защото много са тежи мъже. Смешно е :)

8.   Да, дори по-младите свестни мъже търсят девствени, или такива с по 1 максимум. Лелките моля да не ме нападат.

9.   Ако има акъл и знае да степенува нещата по важност няма абсолютно никакво значение с колко се е чукала/чука(стига и това да е правено с акъл).Животът е твърде кратък а секса е хубаво нещо!
М37г.семеен

10.   Статистика му е майката.
Някой ще каже че има и такива които се се кротват, но въпроса е колко са и каквъв е шанса да попаднеш на такава. Според мен 1%.

11.   Има значение защо е направила голяма бройка по принцип и дали е променила начина на мислене оттогава. Жена която е имала много 'сериозни' връзки, и продължава да е със същия акъл не може да преценява хората, нито да ѝ се има доверие. Жени които са искали да се наживяват пък никога няма да се наживеят. Не се сещам от раз за конкретен вариант който е изключение от правилото, но винаги има особени случай.

12.   Съгласна съм и личният ми опит показва, че това е така и за мъже и за жени.

13.   Ама ти мислиш, че ще ти даде отчет с колко е била ли?!?!
И другото много важно е, че каквото изискваш това трябва и да предложиш. Искаш да е била само с 1. Ти само с една ли си бил?

15.   Авторе ще ти кажа какво мисля по въпроса от опит
Навремето си хванах гадже в последствие ми стана жена, когато я хванах за гадже беше на 17год. беше девствена и в последствие почти ми съсипа живота, когато го направи даже и роднините и и приятелите и се обърнаха срещу нея-застанаха на моя страна, в последствие създадох ново семейство вече повече от 15 год сме заедно, преди мен до колкото знам е имала много секс партньори.
От личен опит знам за една мадама която беше минала през страшно много мъже която в последствие създаде семейство, мъж, деца и си живеят и те повече от 15-16години заедно, така че всичко си е до човека.... иска ли да постигне нещо постига го няма ли стимул за нещо няма управия

16.   Много забавна тема. Ако жена ти е спала с над 10 да не мислиш, че ще ти каже? Ще ти каже 5-6 :D Да не е луда да си признае. Между другото жените , родени от 1990 нататък са с по много партньори. И 90% от жените изневеряват или са изневерявали поне по 1 път. Това, че не ви казват, не значи, че не го правят. И при жена няма как да се познае, така че смешно как автора пише "а се оказва " и т.н Мъжете по-скоро се радвайте , че сте намерили някоя да иска да ви роди деца и да ви домакинства, отколкото да я съдите с колко е била и какво е правила, че скоро и такива няма да се намират. Ще търсите Asian street meat скоро и вие :D

17.   Не съм съгласен.

М48

18.   Нещо не ме кефи идеята целия град да е ебал жена ми, пък аз да съм балъка, който я е взел, понеже никой не ще курва, да я взема за жена, да ми роди деца и да ги целува с устата, с която е излапала всички пишки в града.

Не ми се вярва жена/мъж да се е чука като за последно с всякакви утайки и изведнъж като с магическа пръчка да се кротне и да бъде примерен съпруг/съпруга за 50 г. напред. Трудно ми е да го повярвам. Тя ще е минала 100 пръча, пък точно на мен ще ми е вярна и аз ще съм изключението от тези 101 пръча. А и ще съм балъка, който е взел жената, която целия град е използвал и захвърлил като парцал - не, мерси. Не ме кефи особено идеята целия град да е ебал жена ми. Самият факт, че не е имала ценности и уважение към тялото и отношенията си, показва, че нещо в самият човек е сбъркано. Това с наживяването е като алкохолик да се напие, че да не му се пие. Напротив ще му се услади още повече. Апетита идва с яденето.

21.   Те мъжете хем девствена, хем искат улични а в леглото. Всичко е до човек.

24.   Абсолютно! Мнението ми съвпада напълно с това на номер 18.
Но това се отнася както за жените, така и за мъжете.

25.   С жена и кола на късмет. Все едно чувал със змии, ако имаш късмет, вадиш водна, обаче като гепиш пепелянката мамата си трака. Ако търсиш закономерности - не става.

26.   Той я търси, ухажва, цветя, ресторанти.
Па тя милата всяка вечер въртяла свирки в тоалетната на градската дискотека на който първи и кажел - ай да дуаш в кенефа ма.
Ами да, внимание и обърнал и я възбуждал даже с драгоценния си хой.
Пък тоя женчо с неговите цветя си е живо педалче.

27.   Това не е концерт по желание дали някой бил съгласен или не, а доказан факт. Не виждам какво има да се обсъжда...

28.   И аз като съм била само с трима преди настоящия, като го обичам и давам всичко за него да не би да съм хванала попа за оаня работа? Кво си мислиш, че цени това което има ли? Ей тези горе описаните жени, накрая винаги си намират свестен мъж. Намират мъж, който да
ги обича и цени. Такива задръстени глупачки като мене си намират мъже, които ги мачкат и ги карат да страдат.

29.   Бившият ми съпруг изневеряващи системно, казвайки, че всяка жена се ебе по различен начин и това го възбуждало и стимулирало. Търпях безобразията му до време, но накрая се раздадохме. Той не се промени въобще.
Бившата на настоящия ми съпруг е действала по същия начин, не е подбирала нито приятели, нито колеги. Колегите и в службата са се биели да отидат с нея в командировка. И след развода няма промяна.
Просто болест. Дълбоко в себе си тези хора не осъзнават че имат нужда от лечение.

30.   Моят мъж е спал с доста жени, и да искам не мога да го настигна. Трябва ли да ми пука? Не. Трябва ли да мисля за миналото? Не. Кое е важно? Настоящите ни отношения.
Та, и с жените същото.

32.   Ами всеки може да си говори каквото иска, но ефекта е на лице.
И всички са нещастни. Ако няма такива проблеми, нямаше и да се дискутират тук нали.
Някаква се изказа да се радвали, че се е навила да им роди дете. Ами вече виждам как раждат и на цигани. Манговците са много щастливи да си дундуркат джуревците и тайно са си ходят по циганки в махалата при братовчедите.
За мен жена била с много мъже е истинско проклятие.
Никога не бих се захванал с такава, проучвам много добре какви ги е вършила. Съветвам и всеки уважаващ себе си мъж да прави така.
Сега другия полюс.
По добре ако ще ражда да е била само с 1 мъж пък после и да изневери ще е по малкото зло. Но жените, които се пазят по-принцип имат и по-високи нравствени норми.
Що се отнася до наживялите се курви-там няма наживяване.
Познавам 5 такива случая вече семейни 2те разведени. Даже с напредване на възраст стават много по ебливи, отколкото са били преди а те преди са били боклуци от класа. Добре че аз поне имам морални задръжки и не се занимавам с омъжени, иначе отдавна да са ми счупили кура от езда и то по тяхно усмотрение.
Иначе злото и покварат дебнат навсякъде и всеки може да се подхлъзне в това спор няма!