Споделена история от Секс и интимност

Мъжко интимно обезкосмяване в козметичен салон – ходили ли сте?
Мисля си от известно време дали да отида? Попаднах на тази статия:

https://derma-expert.eu/harakteristiki-na-mzhkata-intimna-epilatsiya/

където казват, че най-доброто било лазерната епилация! Восъкът и шугарингът било болезнено, може да увреди деликатната кожа и да породи инфекции. А фотоепилацията буквално било зверско начинание, което може да ти доведе силни изгаряния, скапване на кожата, безплодие... Макар че си мисля, че и лазерът не е толкова безопасен, колкото го представят, защото прониквал на 3-4 милиметра навътре, а при тестисите това си е направо ВЪТРЕ!

Някой да е ходил на някоя от тези процедури и коя? Какви са отзивите ви? Колко време трае, колко струва и редовно ли посещавате козметик за чатала? Имали ли сте проблеми с изгаряния, наранявания на кожата, инфекции и др.? Особено ме интересува за кожата на тестисите? Едно време бях пробвал с депилатоарен крем там и си еб*ло мам‘та... Едва не си смъкнах кожата на топките. Най-безопасно е със самобръсначка, но е хамалогия, бързо набождат, инфекции, порязвания, дезинфекция, кремчета... нямам нерви. Сега съм гора и май след като прочетох това по-горе, така ще си и остана... – не искам да си жертвам здравето и децата и на всичкото отгоре да съм си платил за това...!

Хайде, чакам коментари!

Ааа, и още нещо много пипкаво – като се събуете и някоя 20-годишна, тепърва дипломирана козметичка, вземе да ви „оправя“, не ви ли се вдига? И ако да, как се справяте с неловката ситуация? За да ви обезкосми е ясно, че трябва да ви държи пениса и да го върти а налево, а надесно..., е какво правите? То ако трябва да я търпя да ми го мандахерца в ръцете си 10-20 минути, ще я опръскам!

Коментари

1.   Ох, много си весел :-)
Остави топките си с мъх, не ги пипай!
По пениса действай с бръснач, там са предимно в основата и дори и да пропуснеш някой косъм, не е проблем при орална - надали ти го поемат чак до дъно :-)
Личното ми впечатление е, че жените не приритват чак за голи охлюви от-до, хигиената е важна! Ако предложиш чист, ухаещ приятно, розов, гладък и с добре оформена, не нацепена от инфекции, сладко набъбнала глава, никоя няма да има време да ти брои космите по-надолу!
Виж, ако се решиш на професионална епилация, разпитай за козметичките и отиди при най-възрастната, молейки се да не е някоя умопомрачителна МИЛФКА :-)
А ако все пак е някоя младичка и сочничка, кажи, че ще си го държиш сам, тя ще разбере!:-)
Успех!

2.   Защо просто не си купиш една машинка и не се минаваш през 3-4 дни? Супер бързо и лесно. Не мога да възприема за нормално един "мъж" да е по-гладко избръснат/епилиран от някоя жена...

3.   Не се занимавай с глупости, вземи си един хубав тример за тяло и скъсявай...Това е най-добрия вариант и кожата не се възпалява като след бръснене, не излизат пъпки и т.н. Не е нужно да е напълно гладко, стига да не е гора с дълги косми, е ок.

4.   Купи си машинка за подстригване и с нула номер се мини, сам.

5.   Добра тема за разговор, и аз съм се замислял отдавна по този въпрос.
И на мен ми писна от години да стоя пред огледалото в банята с тример, бръсначка и пяна. Адски изнервящо и губене на време. Да не говорим, че тук там все има някъде забравени. косми.
Между другото съм гледал един метод по нета - "Бразилска вакса". Изключително бърза и трайно епилираща процедура, но доколко е безболезнена не знам?

6.   Честно казано идея нямам по повод въпроса, обаче така не бях се смяла отдавна. Благодаря на автора!

8.   Вземи си машинка с приставка 1 или 2 милиметра и минавай, аз правя така и ми е супер, веднъж в месеца се минавам, моята растителност бавно расте. По-добре е от бръснача, не стават по-груби космите, не се възпалява кожата. Не се вманиачавай да е гладко като на актъорите в порното, стига да няма дълга и гъста растителност, която се запарва в жегата, е окей.