Споделена история от Секс и интимност

Суперчувствителност на пениса и забавящите спрейове
От заглавието разбирате, че страдам от суперчувствителност на пениса. Свършвам за секунди докато мастурбирам и още съм девствен. Въпросът ми е дали ако използвам спрей за задържане (С други думи направя упойка на пениса) първите си няколко пъти като правя секс ще свикна с "картината" и ще мога да задържам повече време без изпозване на спрей или все едно нищо не съм направил понеже не съм свикнал с усещането и ще се свършвам както преди?

Коментари

1.   На колко си? Моята главичка също беше доста чувствителна, но сега не е. Опитай се да го държиш забелен в гащите, също така масажирай хубаво главичката с лубрикант или бебешко олио, играй си, чувствителността ще премине, ще видиш.

2.   Завиждам ти честно! Но и аз бях така като теб на 15г. Хванах си едно много секси гадже и просто неиздържах на нейни снимки повече от минута, а за секс апсурт. Но деня в който трябваше да го направим, аз изпих половин хапче виагра, действаше ми супер и така го правихме близо 3часа секс и свирки, но пък свърших 12пъти по нея. Та искам да ти кажа че е по добре с хапче, от колкото със спрей или някви гелове, защото като свършиш веднъж и повече неможеш да го вдигаш, а с хапчето направо продължаваш да я мачкаш и забравяш че си свършил. Успех дано си ме разбрал и няма да се изложиш а първия път е най запомнящ.

3.   №2,как така 12 пъти бе човек,а като се събуди и краката ти отвити.....?

4.   № 3 - краката му отвити, вратът му потен, прозорецът отворен г---- му захапал чаршафа и кучето изяло пантофите!
Авторе, забрави за виагри и всякакви мазила. Бъди себе си, не се мъчи да ставаш актьор от порното. Когато му дойде моментът, пийни едно-две, алкохолът забавя еякулацията и не мисли за нищо. Като усетиш, ше ще свършиш, спри за малко... и така.

5.   Не ползвай спрей, те са ужасни. Мастурбирането няма нищо общо със секса. Сексът е емоция когато се научиш да я контролираш ще овладееш и еякулацията.

6.   Не знам с какъв бюджет разполагаш, но отдели 150лв и си купи онлайн една качествена изкуствена вагина-маструбатор Fleshlight STU. Модел направен за трениране на издръжливостта.
С времето се постигат чудеса от издръжливост, аз поне достигнах до час маструбация използвайки я и то гледайки порно.
Не забравяй и лубрикант да купиш!
Действай, няма да съжаляваш и ще видиш промяната.

7.   Е ако презареждаш бързо къв ти е проблемът. Аз отивам към 30, в неделя като клатих първият път свърших доста бързо, отидохме да се къпем, и в банята си продължих. Камо ли ти, дето си около 20 (предполагам), ако не можеш да презареждаш не знам... Пък и на ръка винаги се свършва по-бързо... Химии спрейове... Въобще с жена пробвал ли си? Ако не пробвай и тогава говори.

8.   Защо не пробваш в мъжко дупе,да видим колко ще издържиш надървен???