Споделена история от Секс и интимност

За първия път - мъжко мнение
Здравейте ! Аз съм жена на 22г и досега не съм правила секс. Излизам с едно момче от скоро и виждам как нещата отиват в тази посока вече, което е нормално. Само че, аз имам притеснения, които ми е трудно да превъзмогна. Първо след като си знам един вид леките недостатъци (както всеки човек) ме е срам да се съблека пред него. Притеснявам се, че нещо няма да му хареса в мен. Другото, което е, че ще ми е за първи път на тези години и това, че изобщо не знам какво да правя. Не искам да бъда като дърво, но и не знам как стават нещата. Притеснявам се, че нещо ще се обърка и леко се паникьосвам, а не искам да е така.
Искам да чуя мнението на всикчи по-опитни от мен и най-вече на мъжете. Какво бихте ме посъветвали? Какво гледате в една жена в такъв момент ?

Коментари

1.   Кажи му предварително, че си девствена за да знае в началото да не бърза и да е по-внимателен. То честно казано, първия път не се изисква да правиш кой знае какво ти, той ще те предразположи и нещата би трябвало да си тръгнат от само себе си

2.   Това така и така ще стане някога, не го мисли. Действай сега, защото ще го откараш поне още няколко години. Не, че е срамно, но при жените е малко странно, когато те са в ролята на избиращи. Мъж ще направи сефте и на 40, идват му инстинктивно нещата, ама за жена към 30 е проблемно.

3.   Ами не се събличай тогава като те е срам. То и с дрехи става. Като толкова не знаеш какво се прави, пусни си порно и ще добиеш представа. От първия пък няма да си като порно звезда и да му вземеш акъла с изпълненията си, то е ясно , но и никой нормален мъж няма да го очаква. И в секса, като във всичко останало майсторлъкът идва с опита. Пийни едно питие да се отпуснеш малко и не го мисли.

4.   Не се притеснявай. На 21 съм и високо ценя човешките ценности и не би ме отблъснало, ако момиче на моята възраст е девствено, напротив. Даже наскоро една приятелка ми каза, че го е направила за първи път (тя е на моята възраст) и бях изненадан, но не в лошия смисъл. Като дойде момента кажи на момчето, отпусни се, пийнете няколко питиета преди това ако искате и на другата сутрин ще си нов човек, може да ти е малко странно, но ще свикнеш. Успех! :)

6.   Няма какво да го мислиш,ще започнете сигорно с целувки и прегръдки,след това може да му направиш една сви*ка бавна и нежна но без зъби,след което той сам ще те сложи където трябва и както иска и така,и накрая ако искаш да го побъркаш може да го довършиш със сви*ка отново.Успех

7.   Когато един мъж истински обича една жена и тя го чувства няма повод за притеснения и всички задръжки отпадат.
Ако ти е притеснено около него значи нещо не е както трябва.

8.   Имах една съквартирантка, която беше красива като от корица на списание. И тя на 23 беше все още девствена. Беше се развило до психическо отклонение при което теоретично би си легнала с всеки, но на практика изпиваше кило ракия и пак си лягаше сама.

Докато един ден шефа й не я омагьоса. На 24 си направи дете и сега е щастливо омъжена с две деца дори.

Амин!

9.   И аз съм във същото положение и съм супер притеснена...

10.   След като те е срам да се съблечеш, остави го той да го направи. Помоли го да ти помогне в събличнето и готово. Аз си умирам от кеф, аз да събличам мацката. Направо си е много перверзно!

11.   Не е нужно да пиете. Кажи му, ако държи на теб ще те разбере, ще е внимателен. Не се притеснявай че нямаш опит, с практика всичко се научава, когато наистина искаш да доставиш удоволствие на човека до теб, нещата се случват.

12.   Разбира се, че трябва да му кажеш - първия път може да има болка - няма да се стискаш, я.
Ако те е срам да се съблечеш - направи го на тъмно. Или си легни с лека нощница и му кажи, че предпочиташ той да я свали.

Никой няма да ти гледа недостатъците в тоя момент, бъди спокойна.

13.   2, в какво се изразява проблемността жена да започне късно полов живот?

14.   Не че подкокоросвам към наркомания, но вземете си една-две бутилки розе, пийнете си, поприказвайте, поотпуснете се и всичко ще бъде наред.

Заължително му кажи, че си девствена за да е особено внимателен, иначе може директно от цуни-гуни да го вкара в полу-сухото и ще има кофти тръпка. Срамно няма, просто му кажи. Да плюнчи, пръсти, езици, по-отдалече да почне. Ако е опитен ще знае. Не е лошо и лубрикант.