Споделена история от Секс и интимност

Харесвам повече вагинален секс...
Здравейте, пиша това защото не съм много опитна и искам мнение от момичетата. На 23 години съм, няма значение от кои град. Водя сексоален живот от 17годишна имала съм 7момчета.
Скоро се разделих с едно момче с което бях година и половина. С него и с всички предишни съм правила само нормален вагинален секс. Пробвала съм един два пъти анално но ме заболя и не ми беше добре. Не съм загубенячка или задвъстена, доста съм разкепостена. По този начин съм получавала отразъм само веднъж по време на секс. От скоро съм с едно момче, което ме предразположи за секс в дупето без да ме пита или да си иска, просто се случи. Свърших почти веднага. Не мога да го обясня, нормалния начин ми харесва много повече, но като ми влезе в дупето направо полудях и свърших за по малко от минута. Мислех че е нещо моментно но вече го правим всеки път като сме заедно(2 пъти в седмицата) и всеки път оргазмът е много разстърстващ. Тои винаги е с презерватив. Как си го обяснявате момичета! На вас случвало ли се е? Дали се дължи на товя , че момчето е по опитно от другите? Пениса ми не е по голям , нормален си е!

Коментари

1.   Пенисът ти:)

2.   Един път ми се с лучвало без да ми стимулират клитора. Иначе анален с пръст на клитора, свършвам всеки път.

5.   Не, само с анален не съм свършвала. Няколко пъти съм била близо, с един мъж, но той свършваше в най-важния момент. Радвам се, че при теб се получава!

6.   Много момичета свършват анално, даже по-лесно и силно отколкото вагинално. Но там е много психологическо. Трябва да си предсразположена и да го искаш.
Накратко, няма нищо ненормално в това.

7.   За 6 години, 7 момчета. Браво! Щом предпочиташ вагинален, но свършваш така яко от анален, препоръчвам ти едновременно две момчета - един да работи анала, другият вагината. Така няма да се чудиш.

8.   Да видях,че съм допуснала грешки тук там! Сигорна съм, че хейтърите за това ще се хванат. Хайде даваите изяжте ме за грешчиците!
Благодаря на всички с истинско мнение по въпроса ми!