Споделена история от Секс и интимност

Машина за оргазми
Преди 3 месеца приятелят ми ми изневери, но не тази стандартна ситуация искам да разкажа.

Просто съм от този тип хора които приемат и разбират всичко стига да им се обясни, за това и аз исках подробен разказ на всичко вече знаех предсотатъчно неща, но самият секс само от него или нея можех да разбера. Та когато ми разказваше в първият момент, в който го попитах 'и, тя свърши ли' той с гордост ми отговори 'да по 3 пъти', а знам че са го правили по няколко пъти и съм сигурна че не е за по повече от 30 мин всеки.... сеанс.

Въпросът ми е...... възможно ли е наистина да има човек който да е като машина за оргазми? Как така и приятелят и ми каза че тя свъшва като ненормална, зная че когато жената свърши и мъжът осеща така че изключвам варианта да е лъгала, но не е възможно да свършиш по 36 пъти за 2 часа нали?? Или аз съм дефектна че свършвам максимум по 2 пъти на 2 акта обаче и то трябва да има почивка?? Възможно ли е курвата да лъже?

Коментари

1.   Тя ако е свършила 36 пъти за 2 часа аз ще стана трамвай!

2.   Ти си нормалната и перфектната жена. Онази ако е припиквала си е мислила че изпитва 36 орг. Това са пълни глупости. Защо ли си губиш времето с този мухльо. Разкарвай го докато не те е накичил с някоя болест, подарена му от онази с 36-те, оргазма не знам но може и да спи с толкова маже. Успех! И помисли за достойнството си и за здравето си.

3.   Чакайте малко, че обърках сметките. Нали на 30 мин. свършвала 3 пъти? Тогава как за 2 часа ще свърши 36 пъти? Падат се 12. И пак е много.

4.   И, ако човек свършва повече за по-кратко време трябва да носи някоя болест ли?

5.   Ами има жени, които са мултиоргазмични, мила.
Персоналния ми рекорд е 8.

6.   Е 8 е нормално ама да ми кажеш че 36 пъти за 2 часа... Извинявай но няма такъв случай! Тая да не е извънземна бе? Или той? Ха-ха-ха! Ае стига глупости!

7.   Приятеля ти се е изхвърлил страхотно много - само, за да се покаже пред теб. Аха, не само се е разфантазирал, ами изглежда, че се опитва да те накара да си мислиш, че ти не си толкова добра колкото можеш да бъдеш. Неговото поведение е страшно незряло. А ти не му се давай.

Поздравления, че приемаш цялата история така позитивно.

9.   Да го разкараш тоя глупак от живота си! Не стига глупостите дето ги върши ами и ти създава комплекси. Жените не са само путки и оргазмите, броя им и др параметри не са най-важното нещо на света!

10.   От авторката: Аз вече го разкарах, няма друг начин и то не заради изневярата а др куцукания, но все тая. Не избивам комплекси от нейните свършвания, просто не мога да си обясня, вярно на мъжете им доставя удоволствие да стенеш да риташ да хапеш и т.н от кеф, а да свършваш много сигурно им е приказна страна. Но просто не вярвам да може да свършиш хиляда пъти!! Благодаря за коментарите Ще се радвам да чуя и повече мнения :)

11.   На мен примерно ми е трудно да свърша вагинално, но никой не ме е обиждал и тормозил заради това.

12.   Приятелът ти те-работи, лъже!

13.   Лапешка работа. Мъжът ако иска да се пише ибач,
трябва да не свършва докато жената не се изпразни 2
пъти, Като за последния така да я свие, да се почувства
като изнасилена.
Така се ебе.
ГС1

14.   Да бе 200 пъти той тоя май нещо не е бил наред с главата ...

15.   Миличка всяка жена е различна, има много сексуални жени, но зависи всичко от парньора насреща, така че може и да свършва повече пъти от теб, но това не е проблем, с времето, опита, може и ти да имаш повече успех. Сигурна съм, но има нещо друго една жена ВИНАГИ може да излъже един мъж дали е свършила или не, особено ако се овлажнява повече по време на самият акт, това обаче не значи, че е свършила. Може и да е използвала преди това лубрикант е тогава ходи че разбери кога е свършила защото може да симулира такъв оргазъм че косата да ти настръхне.

Хубаво си направила че не си вече с този мъж, защото за мен той избива комплекси и иска да си го изкара на теб. А ти ще намериш скоро твоя тип мъж, важното е да ти е приятно с него да правите хубав пълноценен и разнообразен секс, това също доставя удоволствие не винаги целта е свършването - с времето може и да ме разбереш.

16.   Възможно е една жена да получи десетки оргазми по време на един сеанс, но не със всеки партньор, и не всяка жена. Така че не се отчайвай, хората са различни и изживяванията са различни.

17.   Аз мога да свърша... двайсетина пъти за два часа...без да си давам зор :) Така че ако пича е талантлив... а мадамата има тази способност, защо не ;)

18.   Aле то на колко водки е бил тогаа ?

19.   Има едно място, което като се раздразни, можеш да свършиш много пъти един след друг, но аз на втория път вече се чувствам ужасно изтощена и просто не искам да продължа повече... И не искам да си представям 7-8, защото може и да припадна... :) Та, идеята ми е, че свършваш и се чувстваш задоволена. Това не е състезание и е тъпо да се потискаш от такива неща - всичко ти е наред. Само сметката ти не е вярна. За 2 часа, 30 мин. всеки акт е точно 4 пъти. 4 пъти по 3 оргазма са точно 12. Доста по-реалистично, нали?