Споделена история от Секс и интимност

Проблемът с възбудата...
Здравейте! Водя активен полов живот от година и половина. Искам да споделя с вас един проблем, който ме мъчи от скоро. Не се възбуждам, а това пречи на мен и приятеля ми, когато искаме да правим секс. Пробвахме различни варианти, но не се възбуждам достатъчно, за да влезе пенисът без никакъв проблем. Единствено с лубрикант става, но все така ли ще я караме? Желание за секс имам, но проблемът е там, че влагалището не се овлажнява достатъчно. Бих се радвала, ако споделите вашето мнение и съвети.

Коментари

1.   Абе момиче от година и половина правите секс, а сега от скоро не се възбуждаш защото влагалището ти не се овлажнява. Имаш желание за секс, но пак не се овлажняваш. На колко си години? Влагалището започва да пресъхва след менопаузата, след 50, 55 години. Самото желание за секс би трябвало да те навлажнява. Иди на доктор да ти каже кой лубрикант е най-добър за теб.

2.   Това е ситуацията, при която липсва привличане или умения. Не мисля, че вината е при теб. Да си имаш приятел и да правиш секс с лубрикант, не е ок. Не ми се е случвало да попадна на суха жена, лубрикант съм виждал само в аптеката. И ако много хора го ползвате, не си губете времето заедно Нека се върнем на първото ми изречение. Такива двойки си губят времето. Намери си качествено момче

3.   Консултирай се с гинеколог?

4.   абе не слушай горните коментари, има жени с твоя проблем, възбудени са, но не се навлажняват достатъчно, не знам приятелят ти лиже ли те, но това помага, иначе продължавай с лубриканта и отиди все пак да се консултираш с гинеколог

5.   Аз имам един трик - правя му орална преди секса и така пенисът е добре навлажнен за проникването. Това е, ако не го правите с презерватив. Иначе може той на теб да ти прави орална и пак ще има същия ефект. Кажи му да си играе с пръсти преди акта, това също подпомага възбудата.

6.   В допълнение към #3 - ако смятате, че е на психическа основа, по-скоро препоръчвам да се консултирате със сексолог.

7.   1- на 18

9.   Причината не е в теб. Човекът не те привлича достатъчно. И сексът не ти харесва достатъчно. Иначе щеше да се овлажняваш само при допира между вас. Обикновено това са прозаичните причини, за които жените си дават сметка, когато попаднат на точния човек. (Разбира се, в живота на една жена може да има повече от един "точен" човек).

10.   При псевдо интимните връзки се използва лубрикант. Когато няма желание или умение от страна на партньорите. Тука съм сигурен, че дори не ти харесва визуално тоя, а това, че няма усет е доста явно.

12.   Вариант 1 - той не е в час с нещата.
Вариант 2 - не го харесваш.
Не съм склонен да вярвам, че всяка втора е суха, sorry.
Намери си нещо скандално

14.   Става така например от антидепресанти и антипсихотици. Аз ги спях напълно от 1 година и 1 месец и още имам този проблем - липса на възбуда, липса на чувствителност и накрая удоволствието е много слабо. Направо не знам какво да правя. Психиатърката, която ми беше изписала тези лекарства, каза да пия витамин Е и билката Бабини зъби. Пия ги от 1 месец и все още не забелязвам промяна.

15.   до 5

А като правиш свирки ти овлажняваш ли е? Че ако пениса е наслюнчен, но ти не си възбудена е все тая.