Споделена история от Секс и интимност

Странен проблем
Здравейте!

От около 2 години имам следния проблем. По време на секс с партньора ми се получава сцепване в областта на входа на влагалището от долната страна и понякога стига до разстоянието между вагината и ануса. Прилича на цепнатина или нещо подобно на разрязано с бръснарско ножче. Получава се абсолютно всеки път, независимо че използвам лубрикант и секса е бавен и доста внимаваме като цяло заради този проблем. Дори имаше момент, в който изглеждаше като синина. По време на акта изпитвам пареща болка и щипане, след него също и когато пишкам също. След 2-3 дни видимо се заздравява и при следващия полов контакт се появява отново.
Ходих при различни гинеколози, пускаха ми изследвания и не излезна нищо. Изписваха ми мазила и кремове - цикатридина, джинджира и други.
Последния път през ноември бях отново и гинелоложката каза, че според нея това не е здравословен проблем, а по скоро козметичен и ми изписа терезиен ойл. С приятелят ми спряхме да правим секс за 6 месеца и използвах кремчето всеки ден по 3 пъти както ми беше предписано.
Мястото заздравя и вчера с приятеля ми пробвахме и отново се получи същото сцепване на същото място и отново имаше същата болка и парене и сега стои като охлузено, одраскано и е зачервено и болезнено.
Имам постоянен партньор от доста време и преди го нямаше тозо проблем. Появи се внезапно.
Ще се радвам ако някой се е сблъсквал със същия проблем да сподели съвети и идеи.
Моля без хейт, темата е сериозна и търся помощ, защото вече съм отчаяна и започнах да рухвам психически.

Коментари

1.   Звучи гадно, съчувствам. Аз бих пробвала да ида при дерматолог. Какви изследвания са направени досега?

2.   Това място се нарича перинеум и понякога се разкъсва при естествено раждане. Затова бременните си правят масаж на перинеума с растително масло – бадемово, кокосово, масло от пшеничен зародиш или пък специално масло за масаж на перинеума. Това отпуска кожата и я прави по-еластична. Поинтересувай се как се прави и опитай, може и при твоя проблем да помогне.

3.   Да не е от липса на някои витамини?Защо не започнеш да пиеш например Геритамин или нещо подобно.

4.   На колко си години? Сигурно искаш да ни кажеш, че си много тясна там долу. Според мен имаш някакви полови зарази. Бягай при полов специалист. Как може да очакваш разрешение на твоя проблем от тук.

5.   Явно че става 2 в 1,а и така на пича ще му е по-лесно;чука в путката,а се празни в гъза-2 в 1 и всички са доволни,не знамзащо се оплакваш ???

6.   Имал съм гадже с такъв проблем, решението беше само секс в специфични пози. Кучешката, най-добре на лакти и колене за да няма докосване до тази област. Също талк или бебешка пудра, за да попива потта, която неминуемо се отделя там.

7.   Пробвай да мажеш вечер обилно с вазелин преди спане, а сутрин след баня и подсушаване с бебешка пудра.
Иначе си направи и 2- 3 парни бани и промивки със смрадлика.

8.   4 и 5, добре бе, толкова ли ви е жалък и скучен живота, че задължително искате да коментирате нещо, което НЕ РАЗБИРАТЕ и не знаете нищо по въпроса? Намерете си работа, поговорете с ваще, купете си куче.

Аз при такива случаи правя промивки със смрадлика и се мажа с Бочко, но не ми се сцепвало чак досега. Щом проблема ти е козметичен ще може да се третира и без лекарства според мен. Опитвала ли си вагинално таблетки с млечна киселина? Аз като се протрия много и ми стане разранено на същото място като при теб правя един курс с Белиема и за 10 дни съм като нова. Друг вариант, да потърсиш друг лекар при когото да отидеш, защото си звучи като мъчение направо...

Мод: номер 4 е онзи с бабата модераторка румънска циганка на 64 г.

9.   Не знам, но не раждай нормално, ако това не се оправи. Кожата ти явно не е много еластична.

10.   Потърсете фитотерапевт д-р Пашкулев

13.   щом имаш парене и други подобни оплаквания не засягащи самата зона а са дискомфорт след секс то значи имаш патогени, урина изследвахте ли с твоите гинеколози. на мен такова чувство на сцепване ми се беше случвало на 2 пъти някъде, но само с едно мърляво гадже и все имах парене и болки и тн, като прии цистит. С други мъже след това не ми се е случвало. Минаха от само себе си тези болката и паренето, но се оказа, че имам ешерихия коли в урината.