Споделена история от Секс и интимност

Наистина ли се харесват този тип мъже?
Здравейте, въпросът ми е насочен основно към дамите, но би било интересно и мъжкото мнение. Мъж съм, като мога да твърдя, че нямам никакви проблеми с жените и секса. Две случки напоследък, ме накараха да се замисля, дали аз вече минавам към поколението с по-стари разбирания, или хората, за които говоря не са съвсем в час.
Първата беше, когато моя позната, с гордост ми обясняваше, че в момента има край себе си такъв "Bad Boy", който бил толкова як, че ако някой му кажел нещо, не само щял да го пребие, но и буквално да го изнасили ("наебе", както се изрази тя).
Втората случка е отпреди няколко дни, когато позната двойка ми обясниха, как са решили да поканят при тях за секс един пасивен гей за тройка, като компромис - хем друг да не прави нищо с жената, а хем мъжът да го прави с двама.
По мненията, които съм срещал досега, както и по лично мое мнение, повечето жени не изпадат във възторг, да разберат, че мъжът им го е правил с друг мъж, или би го направил с друг мъж пред тях. Напротив, това би ги отвратило по някакъв начин.
Затова, въпросът ми е - харесват ли се от жените, в действителност, такива мъже, които го правят и с други мъже или просто съм попаднал в общуването си на "по-странни" хора.
Въпросът ми е продиктуван единствено от любопитство и се надявам да получа адекватни отговори, без хейт.

Коментари

1.   Няма вече истински мъже,всичко е педераси и джендъри.Днеска е мъж,утре е жена ,ама не реже пениса,ами си го мандахерца.Ама иначе е жена без пу.ка.ЖЕНА СИ ,КОГАТО РОДИШ ДЕТЕ.Всич.ко друго е обратното.От Жена на 57 г./с пу.ка/ и Родила две деца.

2.   Не, не ми харесват.

3.   Не, не сме по-странни. Просто не сме тесногръди, простовати комплексари. Имам си бисексуален транс. Всички хомо, би и транс жени, които познавам, са милион пъти по-човечни, откровени и уникално интересни личности. А не поредния тесногръд, злобен, обикновен и скучен до болка ганьо. Не плюя автора, ако прозвучи така на някой админ. Вижда се, че не е злобар.

4.   А мислил ли си, че може би твоите познати жени не са съвсем наред. И причината си ти, че попадаш в компания с такива.

5.   Щом познаваш жени, които ги харесват, значи се харесват. Просто не от всички. Все едно да питаш "харесвани ли са жени с напомпани устни и цици?". Ами някой ги харесва, друг - не. Аз не ги харесвам, но има мъже, които ги харесват. За всеки влак си има пътници е казано.

6.   Браво номер1!
Бе явно винаги ги е имало извратеняците но сега извратенията се толерира/рекламира а не се подтиска,затова расте като бурен в градина.
Мъж на 37г.баща на 2 деца с ,,остарели,,(нормални) разбирания
обичащ ЖЕНИ с путки!

7.   Ако да съм тесногръда означава да не ме кефи като гледам как мъжът ми чука някакъв гей, искам да си остана такава.
За любителката на bad boys какво да кажа- доста възможно е тя да отнесе шамарите , когато се скара с него. Глупавите жени често приемат грубияна и простака за силен мъж и си плащат за това.

8.   Човек на какви попадащ...На мен не ми харесват лично, но явно има жени, на които им харесват.

9.   Не не е нормално това!

10.   №3 а вие сте толкова широкоскроени че ако някой има различни разбирания спрямо вашите веднага бива заклеймяван, обвиняван, канселиран и какво ли още не.

Също толкова тесногръди сте като всички останали, просто вашия коловоз е различен и затова се изтъквате все едно сте над всички. Ако толкова бяхте способни да проявявате разбиране, щяхте да разграничавате между хора които са откровено враждебни и такива които просто нямат вашите виждания.

11.   Абсолютно не ме привличат такива мъже. Нито "лоши момчета", нито такива с афинитет към правенето на секс с други мъже. Лошите момчета са за малките момичета, а другите според мен по-добре да се насочат към своя си пол и да не губят времето на жените до тях.

12.   1, това че си родила деца не те прави жена, всички можем да раждаме има по-важни неща от тва

13.   Не виждам как бих имала отношения с агресивни типове, които бият хората без причина или пък да гледам мъжа ми как е*е някъв.... мерси :Д

14.   Болшинството жени нямат елементарното количество оригинално и критично мислене. Нямат собствено ммнение и са от хората които гласуват за Бойко ...по инерция..Те често следват различните модни течения. В момента е модерно да си джендър. Модерно е да си и мачо. Ако може джендър и мачо в едно... Само че задължително с кълцани вежди , тесни дънки зализан перчем. Тези моди се налагат от определени хора ,с определена цел. Няма да задълбавам в световните конспирации. Просто греховете на жените са, че са безкрайно наивни същества и лапат всичко което хвърчи , само и само да имат някакъв социален статус.

За морал и житейски ценности спряхме да говорим в миналия век..

15.   От автора:
Благодаря на всички, които ми отговориха. Още веднъж подчертавам, че нито съм хомофоб, нито имам за цел да обиждам някого. Все пак отвреме-навреме, човек трябва да си "сверява часовника" с времето, в което живеем.
А за N:4 - нали не мислиш, че всичките ми познати са трима души, като и тримата имат такива предпочитания :) Абсолютно съм сигурен, че всеки познава хора, които имат различни предпочитания и мнения.

16.   Честно казаноо..те повечето избранници на жените никакъв секс не правят, дори хомо хахахаха. Погледни какви са льохмани. :))))

17.   Не, не се харесват този тип мъже. Помисли си с какви хора си се обградил, това са извращения. Когато човек няма никакви грижи в живота си, няма отговорности и проблеми, започва да се извращава. Нормалните отношения с дългогодишен партньор от противоположния пол вече не го възбуждат и започва да се чуди вече как да го прави вече.

18.   Такива орангутани, пардон "мъже", са харесвани, лансирани и коментирани само и единствено от други мъже. Казахме ви го в 100те теми, които изписахте и продължавате да пишете нови.

Ж,23

19.   Кратко казано НЕ, не ми харесват такива хора!
Там където се обичат ДВАМА, третия е излишен и напълно ненужен! Да гледаш как чужд човек, целува твоят човек, и да се наслаждаваш на това значи .. просто не обичаш този човек. Това не е разкрепостеност а липсва на обич!

24.Ж

20.   Да. Жените вече харесват мъже тип, , естрогенни индивиди, , Да е целия обескосмен, да я слуша за всичко, да домакинства в къщи, тя свободно да може да му изневерява, абе да и подчинен. Ее нормално в даден момент въпросния, , мъж, , да си иска да го пердашат отзад. Това е истината. Но не очаквайте от жените да си го признаят. Тяхното, , Не, , е, , Да, , тоест това, което твърдят по принцип е точно противоположното.