Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е един мъж да свърши без да се усети?
Здравейте!
Имам приятел от няколко месеца. Не използваме презервативи. Преди няколко дена правихме секс и той свърши в мен. Каза, че го е направил без да иска и без да се усети. Беше много уморен и изтощен, това каза като оправдание.
Честно казано досега не ми се е случвало такова нещо с мъж.
Възможно ли е един мъж да не се усети кога свършва или може и нарочно да го е направил?
Дали да му имам вяра?

Коментари

1.   Кой знае. Понякога мъжът свършва чисто рефлекторно, без оргазъм, без удоволствие, но то пак си се усеща когато приближава.

2.   Не, не е възможно. Имай предвид че за някои мъже е фетиш това да свършат в жената или пък да я забременят. Прави си сметка дали и твоя не е от тях. За любов и уважение разбира се не може да става и дума.

Мъж, 35.

3.   Може да не се е усетил навреме. Имал съм две приятелки и при двете желаех да го правим само с презерватив. Единствено с първата ми съм го правил без няколко, но по нейна инициатива. Според мен ако хората не са решили да бъдат нещо повече от гаджета, не трябва да го правят без. Иначе на мен ми се е случвало, но не беше от умора ами от удоволствие, за щастие имах презерватив тогава.

4.   Досега не съм свършвал без да усетя. Дори при мокри сънища усещам и се събуждам.

5.   Нарочно е ,разбира се ,иска да те задържи с едно дете

7.   Усеща, просто му е по-лесно така, а ти може да забременееш.

8.   Много ми е странно, как така няма да усетиш, че свършваш ?! Излъгал те е най-вероятно. Като е уморен защо иначе прави секс...Пази се и ползвай презерватив.

9.   ако е на 16 сигурно е възможно

10.   Възможно е да капне някоя какпчица сперма неволно но чак да свърши НЕ. Няма как да получи лргазъм без да усети!

11.   Такова нещо е възможно само в няколко ситуации, като дори не съм сигурен дори и тогава е възможно, защото никога не съм бил в такива. Първата е да е много пиян или надрусан и да е загубил всякаква връзка с реалността и тялото си, т.е. да не усеща нищо. Тогава дори и да го удари силно човек, той може да не разбере. Друга възможност е да има някакво неврологично заболяване и да е загубил чувствителност, но това най-вероятно би означавало да не може да получи ерекция и да има проблеми с уринирането, т.е. да се напикава.
И третата възможност е да заспи (или да загуби съзнание, т.е. да припадне) по време на секса, ама толкова дълбоко, че чак да не се събуди, докато еякулира.
Ако не е нито едно от горните, значи лъже. И ти понеже си била там и знаеш дали е бил пиян, болен или заспал си направи сама извода дали ти казва истината или не. Колкото и да си уморен, винаги се усеща когато момента наближава. Възможно е да не го е направил нарочно, просто да е отлагал до последния възможен момент преди да го извади, но да не е успял да се сдържи в крайна сметка. И сле това да не се разправя и да се оправдава просто да е измислил лъжата с умората, а е и възможно съвсем преднамерено да го е направил. Това вече няма как да се разбере, но е едно е сигурно, той е усещал какво ще стане.

13.   Усеща, когато приближи оргазъм, но е възможно да се изпусне неочаквано бързо. Да кажем, че е нещо като грешна преценка в личните възможности. Човекът знае, че е близо и си мисли, че може да издържи още малко, ама то не е точно така. При всички положения е било безотговорно от негова страна да рискува, чакайки буквално последния момент да се дръпне и то при положение, че не е много адекватен заради умората си.
Най-добре ползвайте презервативи занапред, да ти е мир на главата и да няма неприятни изненади.

15.   Възможно е.
1 е прав - рефлекторно. Ако е мн изморен.

Сперма може да се отдели и без да го предвидиш и почувстваш предварително, пак рефлекторно, а в какво количество... от една, две капки до цялостно изпразване.

На мен ми се е случвало без да го усетя, че ще стане, изведнъж, без да мога да реагирам и не в момент, когато съм бил твърде изморен.

16.   13 и 15 са най-прави. Възможно е, но ако се случи пак в близката година, почнете да ползвате презерватив. На мен за цял живот един път ми се е случвало.

17.   №15, ти си извънземен, празниш се без да усетиш!? Това при земните мъже може да се случи само когато спят, но не и по време на секс. Нощните изпразвания се наричат ПОЛЮЦИЯ, организма сам си сменя престоялото семе с ново, такава е природата ни. В случаят, чукачът просто се е изкефил, искал е да оплоди това девойче, а то недоволно. Ако е искало само да се начеше, да си купи вибратор, те не се празнят и са безопасни. Която си играе неумело с пу(и)шки, получава изненади. А и авторката вече се е наживяла, говори за мъже в множествено число, време й е за нови изпитания-раждането, да опита и там как е.

18.   Може, може, даже може и ти да не се усетиш, че си бременна, като му вярваш на лъжите! Спазвай принципа "Няма презерватив, няма секс", ако не искаш да имаш неприятности!

19.   Да свършиш без да се усетиш не е възможно. Но може толкова да си се увлякъл и толкова да искаш тази жена, че просто да нямаш сила да го извадиш. Психическа сила имам предвид. Колкото и странно да ти се струва това не е непременно толкова лошо. Значи, че този мъж те иска изключително много. Не в смисъл подло да те забремени, че да те обвърже към себе си, за просто има... как да кажа... някаква висша сила, нещо по-силно от всичките ти доводи на разума, което те принуждава да останеш в нея и да я напълниш със семето си. Природата е по-силна от човешката воля.

20.   Да. Случи ми се скоро, докато правех анален секс с жена ми.

21.   Едно едничко щастие има мъжа, да се изпразни там където трябва и да се чувства човек, жените искат и това да му отнемат!? Не искат мъжа да се празни на воля когато му е най кеф. Та той ако не се изпразни вътре( но не в презерватив), това ебане ли е? Пък някои и бройки си смятат. С противогаз на набора не го смятайте за чукане, това е театър за жената, да ви гледа какви нещастници сте, стегнали се гума и се потят да направят кефа й, а мъжът не изпитва никакво удоволствие, това не е ебане!

22.   Без усети не е възможно да свърши.На мен ми се е случвало два пъти да се изпразня без оргазъм, но съм усетил и видял че спермата ми изтича.Два пъти с едно и също момиче (най-горещата мацка в живота ми) при супер страстен, шумен, потен и мръсен секс.На върха на възбудата, твърд като скала забавящ колкото може повече края.Когато усетих, че още един тласък и край, го извадих и спермата изтече като струя а не на пулсации както обикновено става когато мъж свършва.Чувствах се все едно члена и топките ми са пълни и се пълнят още и още като вътрешна гума на велосипед.Все едно отвътре има налягане, което в един момент се освободи и насъбралата се течност изтече.Оргазма не дойде, но спермата изтече.Останах твърд, продължих още няколко минути докато не свърших вече с оргазъм и изхвърляне на семенната течност на пулсации.Не знам дали четящите ще разберат за какво става въпрос.Трябва да си го изпитал.В крайна сметка искам да кажа, че дори да не е свършил няма как да не е усетил, че спермата му излиза.

23.   Н 21, подкрепям те напълно и ще обясня защо!
Жена съм, но никога не ми е било кеф да правя секс с гума.
На мен половината ми удоволствие е да усещам, че и на партньора ми му е яко, а това е невъзможно с калпак, нали?!
Без гуми, нито веднъж не съм позволявала прекъснат полов акт, разбрали сме се с моя човек, нагодили сме се един към друг и си свършваме заедно, изливаме си се един в друг, винаги, няма по-голям екстаз!
Полудявам при идеята да си го извади преди края, WTF?! Той предусеща моя оргазъм и свършва заедно с мен, така е най-хубаво! Да си ме напълни с кеф докато пулсирам и се гърча от удоволствие в ръцете му! Не му се е случвало да се празни без да усети?! Винаги се стяга леко, простенва си и си го знам, че е на върха на вълната!
Мисълта ми е, че когато споделяте най-върховното удоволствие от секса без задръжки, изживяването е неземно
Затова подкрепям н 21, с две ръце!
И когато е без калпаци и задръжки, дори и да свърши без да се усети, не е проблем - ще си го вдигна пак и втори рунд!