Споделена история от Секс и интимност

Кога ще дойде времето да го направим?
Здравейте.

Аз съм момче на 19 години. Имам приятелка от почти 4 месеца. Но не сме от един град, но скоро ще бъдем. Тоест ще учим в един град.

Много сме си говорли за секса, има желание, но нещо място не можем да намерим.

Тъй като аз ще съм на общежитие (а там не ми се струва подходящo), а и у тях не може защото винаги има някой вкъщи.

Не препирам за секса, но усещам как вътрешно изгарям. Толкова много я желая. Но се разбрахме, като започна да уча, тоест да сме в един град.

Но не мога да се сетя къде и как да й кажа да отидем да го направим. Предлагал съм й някоя вечер примерно, но техните пак са проблем. Притеснявам се, че може да й направят проблем, а не знам как стоят нещата с хотелите за през деня.

Та въпросът ми е : как се орежда хотел за пред деня примерно или за няколко часа? И как да я предразположа да отидем?

И моля без подигравателни коментари, много държа на нея за това чакам толкова :) честър

Коментари

1.   „Та въпросът ми е : как се орежда хотел за пред деня примерно или за няколко часа? И как да я предразположа да отидем? “

Не я води в почасов хотел, да не е проститутка!
Избери нормален, минимум 3-звезден хотел.

Много нормално! Отиваш, казваш, че искаш стая за днес и плащаш веднага. Чекираш само ти. Можеш дори да кажеш, ако те питат - нали си от същия град, кажи, че правите ремонт у вас, боядисали сте и не можеш да спиш там. Но едва ли им дреме - гледат да си напълнят стаите.
Отиваш преди момичето, подготвят всичко - гледай да има кондоми, може малко шампанско, шоколад, нещо за пиене си вкарай - вода, безалкохолно. Не взимай нищо от бара, плаща се допълнително и е много скъпо.
После си влизаш с момичето в стаята, правите каквото правите... казваш на рецепцията, че излизаш за малко, можеш ли да оставиш ключовете там. Те казват да и готово.
Оставяш ключовете, смяната се сменя, като видят, че не си в стаята сутринта, сещат те, че си си тръгнал, имат си ключа, платил си - ОК е всичко.

Колкото до момичето, ти си знаеш как да ? кажеш, но го направи романтично. Хотел за първия път е готино, но го избери добре!

2.   А бе я хотел.ако ще и пет звезден да е ша я накараш да се чувства като проститутка.Що не я заведеш някъде на екскурзия-на море,на хижа,може и в колата да се пробвате,но пък да я мъкнеш по хотелите баш в града от който е..ай сектир

3.   1, малко прекалява с подготовката. Ако искаш да е през деня и за няколко часа, трябва да платиш за цяла нощ. Не помня точно, но мисля, че тогава ще можеш да ползваш стаята следобед само.
Независимо от всичките оправдания, които 1 измисля, на хората ще им стане ясно за какво отивате. Е и?
Ако сте в по-голям град, няма да ти излезе толкова евтино да отидеш в хотел с барове и т. н.. Не виждам каква философия има в това да погледнеш какви хотели има. Гледаш кои са ти по джоба, обаждаш се за нощта след съответния ден и питаш в колко най-рано можете да отидете. Ако те е срам от това, че ще разберат целта, недей, за тях най-важното е оборота, глупаво е да измисляш всякакви простотии, които и без това няма да имат ефект.
Въпросът как да я предразположиш ми е малко странен. Тя не иска ли да прави секс? Ако няма друго възможност, тогава просто го обсъждате и готово. Ако пък не иска хотел да намира тя място...

4.   Здравей,
Има хотели, които предлагат стаи за почивка през деня. Търси в гугъл стая за почивка.

5.   Е какво като е в общежитието - важното е да няма съквартиранти и да е често и подредено

6.   Зещо пък трябва задължително да я водиш на хотел!? В повечето градове се предлагат и апартаменти където се предлага настаняване на хотелски принцип, плаща се на нощувка

7.   Аз съм момиче и повярвай ми ако постъпиш така както те съветват в 1 вия отговор тя много ще се зарадва тва все пак ще сте за първи път заедно иии тя никога няма да го забрави може само да се изключи това със 3 звездния хотел хотела няма значение а обстановката която ще подготвиш аа относно как да и го кажеш щом и тя има желание просто и го кажи примерно.. още ли искаш да го направим подготвил съм всичко ще те отведа на едно място... само и казваш за кога да е готова за да се подготви щото жените сме доста суетни ще се притесни ако не се е оправила за тоя момент би могла и да откаже за тва я предупреди за кога да е готова

8.   По-добре си събери парички и излезте извън града с преспиване за уикенда. Наблегни на първото ви романтично пътуване заедно, а не на секса.
Не я води на хотел в същия град. Още по-малко за няколко часа.
Гнусно е.

9.   На мен също би ми било гнусно да ме водят по хотелите само с тази цел, ако както казваха другите е за уикенд с разходка, хижа или нещо подобно би било чудесно, дори и да не е 4, 5 звездно. На теб може и да не ти пука какво ще си помислят на рецепцията, но на мен например би ми пукало и не бих се отпуснала в подобна ситуация.

10.   Общежитието е идеално място за тази цел! Повярвай ми :)
Бивш студент