Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми иска да ме гледа как правя секс с друга жена без да участва
Здравейте, приятелят ми, ми сподели, че иска да ме гледа с друга жена, фантазия, за която много мечтаел, някой има ли мнение по този въпрос, аз честно казано му казах, че не изпитвам такова желание, но го обичам и кой знае, може заради него да го направя някой ден.

Коментари

1.   Щом си готова да се унижаваш и да правиш неща против волята си, само защото го обичаш, значи за мен ти нямаш никаква ценностна система и себеуважение. Има много неща, които човек си струва да прави от обич, стига човека отсреща да си заслужава, но тези, за които "не изпитваш желание", не са сред тях. А и самият факт, че приятеля ти иска такова нещо от теб, трябва да те наведе на мисълта какъв човек е той и как възприема връзката с теб. Това си е чисто сексуална връзка за него, дори и да не го осъзнава.

2.   Звучи супер яко, но щом не искаш той защо те кара??

3.   Да не пишеш после тук да се оплакваш че, не те уважавал, те унижавам и т.н. Ще си е изцяло твоя грешка по личен избор!
Да си плати на две проститутки и да не влиза в сериозни връзки докато не си начеше "крастите" ама щом пък може да мине и с такава като теб...

4.   Мъж съм, и аз имам подобни фантазии понякога, но не бих карал жена си да прави неща против волята й.
Ако този човек те обича, не би искал да правиш неща, които не искаш.
Не се унижавай и не прави такива компромиси заради него, не си заслужава.

5.   Утре ако му е интересно и иска да гледа как се чукаш с някое куче, например и на това ли ще се съгласиш? Този нито има чувства към теб нито те уважава, а него си само средство за задоволяване на сексуалните му желания, фантазии и перверзии . Защо не го питаш, ок ли е да ти задоволи фантазията да гледаш как го чука някой педераст?

6.   Коментиращите не правят разлика между "нямам такова желание" и "идеята ми е противна". Аз нямам желание да ходя с жена си на шопинг, но го правя заради нея, схващате ли разликата?

7.   Не искал да се включва,ама само така казва,а ако ви види на живо,голички,как си търкате путките и си пускате езици,такъв ще ви го отвърти...

8.   Добре де, човекът просто си е споделил сексуалната фантазия. Защо опювате авторката и него. Аз не виждам (или съм пропуснал) да я кара, заставя или тнт. Вие коментиращите все едно нямате "неприлични" сексуални фантазии.. Имате и още как. Аз пък евала му правя на момчето, че има смелостта да си сподели фантазията с приятелката си, което не означава че я кара, заставя или тнт

9.   Щом не те влече, няма да се пречупваш заради кефа на някой си. По принцип в тая сфера всичко е позволено кажи-речи, в рамките на законното, разбира се, но само ако и двамата сте еднакво ентусиазирани. Казваш му в прав текст, че не желаеш, и той е редно да се съобрази. Ако почне да се опитва да те навива, значи е егоист и да пътува с вятъра.
P.S. Не казваш от колко време сте заедно.

10.   За повечето безумно коментиращи! Правите ли разлика между ИСКА и КАРА. Едно е да е откровен и да сподели своя фантазия, друго е да я КАРА. Момичето е написало, че иска, а не че я кара.

11.   Приятеля ми, не е изобщо грубиян или някакъв первезник, просто реши да ми сподели, защото си споделяме всичко, аз знам за тази негова фантазия. Странното е, че попринцип съм се целувала с момиче и дори като дете съм се натискала с момиче, но това е друга тема, дори и да направя нещо с момиче не бих искала да ме гледа..

12.   В живота си никога не прави нещо, защото накой го иска от теб.
Ти искаш ли го? Значи не го правиш.
Много е грешно, че като му угодиш, ще го задържиш, да го направиш защото го обичаш. Това е доказан вселенски закон.
Имай достойнство и САМОУВАЖЕНИЕ.

13.   6, 8, 10 ама как си играете с думите- евтиния манипулация за ниска топка. И да де, също като "убавеца" на авторката. Ето, тя сама казва "не искам, ама го обичам и заради него може и да го направя" тоест има ефект. И вие си знаете, че идеята е не само да се включи, а после и да продължат с различни варианти.
Докато превърне авторката в евтино курве за чесане ... може и приятели после да включи т.н
Жалки сте и вие точно колкото въпросният обсъждан.

Авторке, ами кажи му, че и ти искаш да гледаш как друг му го набутва. Не го караш насила разбира се, само казваш, че искаш, какво толкова?!

14.   13, браво!

15.   Ох не знам аз ли съм глупава.. Приятеля ми ме обича и уважава и дори после ми се извини за това, което ми е споделил. Не знам всички ли мъже имат подобни сексуални фантазии. Той е доста сексуален,но никога не ме е карал на сила нещо да правя.

17.   Всички имаме някакви сексуални фантазии.

Добре че не аз съм ти гадже, че тогава "щях да ти споделя" че ми се иска да го направиш с мъж и аз да гледам

18.   При две жени пред погледа му, и той да не се включи, значи е обратен, по добре го изритвай този уж "мъж"!

19.   Сега разбрах, че всъщност, той ще оправя мен, а аз ще целувам, опипвам момичето и дори каза, аз да си я избера дори и да е грозна и дебела той щял да се възбуди от мен ..

20.   19, ами че ти си си готово курве вече. Намерили сте се с твоя. Не знам защо писа, че не си искала. Аз като гледам, баш си искаш и ти такива курвенски изпълнения.

21.   И как ме определи за какво съм готова и къде написах, че искам ? А и как определяш нещо подобно за курвенско? Не, че го приемам, но много се опитвам да подхождам с разбиране към другите, не толкова осъдително и грубо като вас..

22.   Точно с това подхождане да се опиташ да разбереш другите, се приема от неговото съзнание. Вменено ни е на всяка цена да сме толерантни, но истината е, че не към всичко трябва да сме, защото в опита си да сме, попиваме и от него. Ей го ти не искаш, обаче приятеля ти искал, обичал те и ти започваш ад се чудиш. След време ще претръпнеш с мисълта и ще си кажеш "е, какво толкова, ще пробвам, нали ме обича". Първо ще пробвате с жена, после ще искаш и с мъж, защото с жена вече ще си претръпнала. И така влизаш в един омагьосан кръг.

Разбери едно, там където има любов, няма място за трети. Ти си мислиш, че приятеля ти като те обчиа и като го обичаш, не може да те тласне към дегардацията, дори несъзнателно. Там ти е грешката. Пътя към ада, е постлан с добри намерения. Не слушай тук "толерантните" как това е супер безобидно, как трябвало да се живее веднъж. Това си е душевно омърсяване. А приятелят ти или е поредната овца, заслепена от порното, или толкова и те обича.

Ако толкова ви е скучен сексуалния живот, има безброй начини да го разнообразите само двамата, без да се цапате с трети хора. Използвайте въображението си. Ако от сега сте опряли да включвате трети хора, след още 20 г., масови оргии ли ще правите?

НО не аз трябва да ти ги казвам тия неща, а ти самата трябва да имаш усещания за тия неща. Ако си опряла да питаш хората дали да включиш трети човек, значи ти самата нямаш усещане и вече си тръгнала по тоя път най-малкото в съзнанието си. А и щом въобще се замисляш за такива неща, значи ясно. На човек с принципи и морал, изобщо няма и ад му мине през ума и дори самата мисъл ще го отвращава. Камо ли пък да се замисли и да пита дали.

24.   Точно такъв коментар чаках като номер 22, смислен, каращ ме да се замисля, благодаря!

25.   Първо с друга жена , после с друг мъж. После ще те кара да му завреш дилдото отзад. Куколд-хомосексуалист. Да обичаш куколд, безценно....

31.   Всеки си има някакви фетиши,аз харесвам да гледам приятеля си как масторбира а той много харесва да ме гледа как пишкам...за протокола аз съм на 22 а той на 29

32.   31, ех, ако и правописът беше сред многото фетиши на хората...

33.   До 31 Абсолютно съвпадение. М 53г.

34.   33 какво съвпадение?

35.   Според мен ще се съблечете с мацката, ще почнете да се целувате, и след това ще погледнеш приятеля си отстрани и ще ти стане много кофти, работата ще пропадне и връзката ви ще пострада. Освен това той това нещо правил ли го е преди или гледа много порно, да не се окаже, че като се разгорещите с другата мацка, сърцето му да падне в петите и да се сдуха, щото те обича.

Някои хора просто не са за оргиисуинг и т.н. аз съм пробвал и не ми хареса. Фалшиво е, пластмасово, като порно, говоря оргия 2 на 2 мъже-жени. Не помогна и фактът, че познавах само единия мъж, дето ме даврандисва една година, че било много яко. Еми директно ми се догади и не ми стана и си заминах хах.

Просто такива хора умеят да намират страст в груповия секс. Аз там страст не виждам, отново, пластмасово е. Особено ако се обичате 99 % ще стане батак.

36.   До 34 абсолютно съвпадение на желанията. Но за протокола аз съм мъж. А ти?

37.   Авторке, не ги слушай задръстените злобарки, дето те карат да зарязваш приятеля си и т. н. Откровеността е едно от най-ценните неща в една връзка. Момчето има нормална мъжка фантазия, много мъже я имат. И е бил честен да я сподели с теб и да ти каже желанието си.
Вече дали ще го направите или не, ти решаваш. Според мен ако не искаш, не се карай насила за да му угодиш. Ако пък в един момент усетиш желание, пробвайте. Може да опитате и не секс, а нещо по-леко. Например да си платите за еротичен масаж и на двама ви. Или да отидете на стрийптиз бар.
Но дори и нищо да не предприемете, не му се сърди. Това само ще го накара да се затваря и да не е откровен с теб.

38.   Да си иска! Искането е безплатно. И аз искам да ме обявят за новият крал на Англия, когато пак търсят монарх, ама познай дали някой ще се занимава с мен!

39.   До 37, благодаря за коментара. С приятеля ми се обичаме много и се радвам, че за всяко нещо е толкова откровен, предпочитам да знам и ако имам желание и възможност да помогна, от колкото да си го държи в себе си или да го търси другаде. Разбрахме се по темата съвсем нормално и с говорене, не с караници. Аз няма да правя нищо с нежелание и той не ме кара на сила.