Споделена история от Секс и интимност

Как да не бъда дърво в леглото?
Здравейте, за пръв път пиша в този сайт. Момиче на 18 съм, приятеля ми е на 21. Заедно сме от почти година. На мен той ми е първият, пуснах му на 3тия месец, така че от около 7-8 месеца правим секс почти всеки ден. Той е доста опитен и определено знае какво прави, но аз не мога да кажа същото за себе си, въпреки че сме правили секс безброй много пъти, аз някак се чувствам нова в това и доста неопитна, понякога имам чувството, че той върши цялата работа, а аз просто седя като дърво. Той никога не се е оплакал от секса, но въпреки това имам чувството, че наистина съм страшно дърво в леглото, а и е доста съобразителен към мен, така че дори и той да е на това мнение не мисля че ще ми каже, за да не се обидя. Та обръщам се към по опитните дами за някой добър съвет или за някаква тактика..

Коментари

1.   Не виждам защо се притесняваш. И а мъже които обичат дървета в леглото. Явно приятеля ти е от тях.
Аз също съм такъв. Като почнат да ми проявяват инициатива и даже често ми пада.

Виж да ме яздят нямам против,като почна да се изморявам ,ама другото си го смятам за чиста мъжка работа.

2.   Говори, бе момиче, с него говори! Не тука с нас - анонимните. Питай го какво иска, какво го кефи и направи това. Той ти е партньора, към него трябва да се паснеш.

3.   Много е лесно. Целувай го страстно докато правите секс, гали го по тялото, бъди отгоре, след това инициирай смяна на позата, кажи му колко ти е хубаво......такива работи.

4.   На 18 е малко рано да се притесняваш за такива неща. Трябва ти време да се отпуснеш, а то е и до темперамент (ако го нямаш - много трудно можеш да се научиш).
Виж, ако си на 36 и все още си така, вече имаш сериозни основания за притеснение...

5.   В секса е важно и как изглеждаш. Постарай се - аз лично залагам на автобронзант, но само St. Tropez или Loving Tan! След това правилно хранене за гладка кожа, хубаво тяло. Ходене на дълги разходки и леки тренировки у дома за тонус на мускулите. Аз обръщам много внимание на тонуса и на раменете и ръцете. Секси бельо, сутиенче с лек повдигащ ефект, не е нужно много, просто да си с еднакви прашки и сутиен. Старай се косата ти да е винаги лъскава, здрава и мека, лицето безупречно. Ухай добре! Вземи си един, но качествен парфюм. Ползвай олио за тяло. Аз залагам на това на нукс. И накрая - всичко е в очите, как го гледаш, не трябва да си пошла. Трябва да си женствена, мистериозна, сдържана, когато започнете поемай и инициатива. Аз харесвам френска. Имам по природа хубави плътни устни и обичам да подлудявам мъжа ми като бавно облизвам и след това докосвам с устни. Когато съм отгоре докато правим секс го правя с лек "танц" и въртене бавно в кръста, като междувременно свалям бавно късия си топ и сутиен и мачкам гърдите си. После се целуваме и натам знаеш. Не само да подскачаш върху него. Всичко е съвкупност от малки детайли. Ще се научиш, иска време.

6.   Няма какво, по принцип мъжа трябва да е деен, едва ли се оплаква...

7.   Номер 5. жена съм, но ме! Значи толкова много поддържане и грижи за тялото, само да му го лапнеш? Ужас.

Момиче, който те харесва ще те харесва винаги. Не се променяй, и се опитай винаги да бъдеш това което той е харесал, бъди себе си.

8.   От къде си, мога да ти дам един съвет?

9.   А иначе имате ли някакви проблеми, пасват ли ви характерите като цяло?

10.   Момиче с няколко думи ще ти кажа че за да не си дърво трябва да се абстрахираш от всичко,трябва да си мръсница в леглото,да си перверзница и всичко това да му го казваш и показваш,трябва да разбереш какво му харесва в секса