Споделена история от Секс и интимност

Къде да си намеря млада приятелка
Привет,

Гоня 40-така, щастливо разведен. Работя трудна, но добре заплатена работа, младолик, в добра физическа форма, без да изпадам в крайности. Имам се за що-годе приятна компания и не се оплаквам от липса на внимание от противоположния пол. Средата, приятелите, заниманията и хобитата ми обаче ме срещат само с жени горе-долу в моя възрастов диапазон, 35-40г, докато в същото време имам някаква фиксация за връзка със студентка или дори ученичка.

Убеден съм, че ако попадна в среда с повече такива дами имам добър шанс да се получат поне интересни приятелства, ако не друго, но къде е тази среда? Обмислях вариант да запиша още една магистратура, но май нямам чак толкова много свободно време.

ПС. Изрично да подчертая, не искам да съм чичко-паричко и не търся (само, или поне не на първо време) секс.

Коментари

1-50 от 74

1.   Направи преса, студентките си падат по възрастни мъже в топ форма с преса, защото това показва че са поддържани и все още им става

2.   Изкарай една СДК и си готов преподавател. След това ще можеш да ги тестваш всяка една на дъската. Успех!

3.   Ама как все ученички искате, ще ми е отвратително мъжа ми на тая възраст да иска 18 годишна.

4.   Ами сваляй непознати жени навън, било то в магазини, паркове и където и да е на улицата, запознавай се и общувай и съм сигурен че ще си намериш някоя млада мацка. Само гледай да не биеш на очи иначе всичко ще е точно, иначе за социални кръгове, трудно ще стане на твоята възраст освен ако не ходиш на танци примерно салса.

Но да трябва и да изглеждаш поддържан иначе няма да стане, ако имаш шкембе веднага го махни, не ти трябват плочки. Само че мацките между 20-30 години са малко по неориентирани и малко от тях знаят какво искат така че трябва повече да ги лъжеш, не че и милфките не ги лъжеш ама младите повече заигравка трябва с тях.

5.   "Недоизживяно детство" му се вика на твоето... Че какво им е на жените на 35?!
Преди време имах забежка (по стечение на обстоятелствата) с една 23-24 годишна. Пълен дечко си беше! Аз ѝ говоря сериозни неща, тя - все едно истории от детската градина ми разказва! Е, откачих! Не можах да изтърпя за втори път цял живот да се учим на "А" и "Б"... Иначе беше страхотно парче в лице, тяло и всякак.

6.   На 40 гониш ученички и то не само за секс? Осъзнай се.

7.   Еми щом не искаш да си чичко-паричко нямаш големи шансове, трудна ще е работата. Освен ако не си някой мноого красив.. смисъл генетично красив. То пък в такъв случай нямаше да си пуснал такова питане тук, просто нямаше да имаш нужда от питания изобщо.
Значи винаги го има вариантът, в който можеш да попаднеш на някоя със сериозни daddy issues - такава може да се влюби в теб истински, тоест без да си ѝ паричко и даже без да си красив, но такива не се срещат под път и над път. Тук в този сайт има няколко такива съпруги. Едната от тях допреди няколко години често споменаваше, че баща ѝ бил алкохолик и не работел, а майка ѝ издържала нея и сестра ѝ с учителска заплата, а с възрастния си съпруг се била запознала още като била на 18 ли нещо такова. В началото няколко години били само любовници. И още други неща беше споделяла за комплексите си породени от материалните ограничения, на които е била подлагана в детството си, не че кой знае какво са били по мое мнение доста хора са минали през това, но тя много го изживявала, пък била попаднала в училище в клас, в който повечето деца били заможни и разполагали, а пък тя не, как сега пълнила големи хладилници с храна и имали големи бойлери с мъжа ѝ, ей такива неща. Не е лоша жена, но винаги ми е звучала някак емоционално доста осъкатена. Такa e при тези с daddy issues - имат си и разни други issues. Но е луда по възрастния си мъж, който също бил разведен като теб с пораснали деца и бил много богат и децата му били успешни. Ако ти е писано, животът ще те срещне с някоя такава. Няма как чак пък да влезеш в среда на 20 годишни, камо ли по-малки.

пп:1 и 2, човекът може да пита сериозно, не му давайте напразни надежди с разни фантасмагорски коментари.

8.   В твоя случай, най-вече в алото може да намериш.

10.   Колкото и да се правиш на младеж, застанеш ли до 18-20 год, годинките си личат. А това с кръга от младоци, направо ме разсмя като си те представя как подскачаш и се друскаш по чалготеки и дискотеки , поръчваш питиета на компанията (все пак ще трябва и да се бръкнеш в джоба) и се правиш на тийнейджър. Не караш втора младост, ами криза на средната възраст - гледаш да си оте#еш като за последно, защото занапред все повече "простатата ще те алармира, не излитащия самолет" в гащите.
Много по-трудно е да впечатлиш зряла, умна и опитна жена, пред която няма да ти вървят пируетите, отколкото някоя ученичка без база за сравнение.
Има една поговорка за такива като тебе- на дърт г#з, зелен бъз.
Парадоксите на живота- мъжете като са малки търсят майките си (че и бабите), а като одъртеят - дъщерите и внучките си.

11.   За да бъдеш с момиче на такива години, трябва наистина да си много, ама много младолик и красив. Също и в добра форма.

Честно казано, досега съм виждала само един 40 годишен, с когото бих спала, но той е супер. Изглежда на 30-33 максимум. Иначе и аз държа мъжът до мен да е по-голям, но до към 6-7 години, не повече. Търся си млад daddy, с когото да се обичаме. :)

Желая ти успех! (Без ирония)

12.   Вариянтите са ти два Бро:

1) Търсиш такава израстанала без баща или с лош пастрок.След като не са имали истински баща през детството си, те искат да компенсират неговата липса вече като зрели жени.И таргетират мъже с 15 години по-голям от тях.

2) Палиш за Украйна. Там ще имаш повече избор понеже глада е много по-сериозен, съответно и тока. Украинките са естествени, много по-женствени по-домакини в къщи и много добре знаят нуждите на един мъж.Не един и двама приятели имам, които зарязаха България и всичко в България заради украинки.Сега живот си живеят там щастливи със семейства и с по 15 години по-млади жени, които им родиха хубави и здрави деца.

Чингис Хан

13.   И аз искам така. На 36 още по-щастливо неженен хаха. В перфектна форма съм. В тези времена най-добрия вариант е да си създадем клуб' където да правим периодично свободни партита(((:

14.   Не знам честно казано. Аз съм на 30 и нямам никакъв шанс с жени дори на по 25-26, та какво остава с по-млада.

16.   Ако не искаш да си чичко- паричко, нямаш шанс нито със студентка, нито с ученичка. Не,че не се е случвало младо момиче да се влюби безкористно в чичак, но е рядкост.

17.   Виждам все повече млади момичета (ученички и първокурснички) с по-големи мъже да се разхождат по улиците и гледката за мен е меко казано отвратителна. Това само по себе си ми говори как мъжът бяга от отговорности и затова се захваща за млади момиченца, колкото за единия секс. И не мога да повярвам, че има момичета (повечето от тях дори са хубавици), които им се връзват и не им е проблем да са с 10-20 години по-големи мъже. Втори баща ли искате, какво?

19.   Дъртите вече не са на мода

22.   Трудно ще стане без пари, да не говорим как днес всеки човек, не само жените, си гледат сметката. И ти си така - искаш млада за без пари и не ти е важен секса. А тя тогава защо да е с теб? И това с daddy комплекса на жените ги кара да се хвърлят на такива, които си изглеждат дърти, а не младолики, така че и там няма да се получи. Ако загледаш такива двойки с голяма разлика почти всичките са млада наточена мацка и прошарен дъртак с корем. Младите жени търсят или такива мъже с пари, или млади за секс. Среда в тези варианти почти никога не се намира, а ти си точно среда. Най-добре си вземи запазена 35 год и се радвай на живота, няма смисъл да си правиш напразни илюзии за ученичка, защото не вярвам да ти се случи. Освен ако след 10 год не забогатееш, тогава вече ще стане. Бъди реалист, това е най-добрият ми съвет!

23.   19, хахахаха, те кога са били на мода?

24.   Човече, ако трябва на 40 да се учиш как да сваляш мадами, не е на добре работата. На тия неща всеки сам се учи. За кога тепърва? !

25.   Мисля, че твоят случай е изгубена кауза. Нямаш пари, нито атрактивен външен вид, а искаш готини гаджета. Е, няма как да стане. Не искам да ти развалям настроението, но ти явно си много наивен човек. Моето мнение е, че трябва да забравиш за млади жени. Може би най-добрият вариант за теб ще бъде да постъпиш в манастир и по цял ден да се молиш за спасението на душата си.

26.   Още един, който го е ударила кризата на средната възраст.
И за какво ти е тази ученичка? Да я чакаш след училище ли? И да и помагаш с урока по химия.

27.   17, тези момичета не се "връзват", а си заработват дрешките, козметиката и ходенето по салони :)

28.   "все повече млади момичета (ученички и първокурснички) с по-големи мъже " - много преувеличаваш!
Освен това не си толкова добър в писането, колкото си си въобразил. Не си вярвай чак толкова.

29.   Закъснял си, трябвало е преди десетина години да ти светне да си с ученичка или студентка. Аз съм студентка и изобщо не се виждам с някой на 40. Но птк за всеки влак си има пътници, така че всичко е възможно...

30.   17 с 10 години разлика мъжа не може да и е баща.
Жените търсят малко по-големи от тях. Вече зависи и на колко са самите хора от двойката. И аз харесвам един мъж дето е 15 години по-голям например, не бих го върнала. Ама и аз предпочитам да не е толкова много разликата.

31.   Мойте повечето все ученички са били, понеже аз съм толкова младолик, особенно когато се избръсна не ми дават алкохол без да си представя документа за самоличност. Много млади момичета си падат по доста по-възрастни, но малко от тях, ще си го признаят онлайн. Един улегнал мъж на около 35-40г. който е видял и много и малко от живота, може да направи ежедневието на една ученичка от 12-ти клас доста по интересно, от колкото някой сополанко на нейната възраст. По интересен означава и повече емоции, а както знаем всяка жена подсъзнателно търси този, който може да и носи емоции и вълнуващи моменти. Но хич без пари няма как да стане. Без пари никой човек няма шанс за интересно ежедневие. Зрелия мъж има вече свое жилище, свой автомобил, някой лев зад гърба си. А всяка жена подсъзнателно след емоциите търси сигурноста. Ако случайно забремене от сополанкото той може ли да се грижи за нея и за детето? Той още не може да разбере кога пикае и кога се празни. Техните му дават джобни и разполага само със стая в семейното жилище и макс с някоя 30 годишна стара бричка, за която му се полагат 5 лв дневно за бензин от техните, които стигат само за кръкче по центъра и после цяла вечер трябва да стоят в колата на някой паркинг да се натискат с пет цигари в джоба и два редбула в жабката. Пък друго си е, да я заведеш на спа, да я поглезат като писано яйце, вечерта да хапнете в ресторанта и после да се качите в стаята и да я научиш да пуши пури Тринидат и да пие коняк Реми Мартин. Ще те боготвори.

Чингис Хан

32.   Тука много някакви объркани и неориентирани се изказват.
Младите момченча сега са пълни педали, лустросани и нахакани, като клонинги, но възложиш ли им някоя важна задача се пропукват отвсякъде. Има много които се интересуват от по-големи мъже с 10-15г и това е съвсем нормално. Вземете си сверете часовниците!

33.   Много ми е забавно, когато застаряващите батки и разни чичаци почнат да пишат злобнотии по адрес на младите мъже :)

Момчета, всеки път когато прочетете нещо подобно на 32ри го приемайте за показател, че акциите ви вървят нагоре!

34.   Запиши се като доброволец на различни каузи в TimeHeroes - участничките ще са 90% млади момичета, че и добрички и мили, няма да са профила хищница или златотърачка. Едва ли ще стане от първия път, но може да е подходящо да се запознаете в неформална среда, правейки нещо добро заедно я за човек в нужда, я за животинка :-)

Аз по-рано имах две дълги връзки с мъже, много по-големи от мен. Единият беше 36 г. по-голям от мен, другият - 27 г. Мноого ги обичах, прекрасно се разбирахме, но така стана, че се разделихме. Не съм била с тях за пари - те дори пари нямаха за съжаление :-)

Така че горе главата - има такива жени като мен ;-) Аз съм на 35 г. вече и така стана, че от няколко години съм с момче на моята възраст, но за много неща си предпочитам възрастните мъже :-)

35.   33 Много ми е забавно, когато недорасли джендъри се изказват неподготвени по адрес на истинските мъже.
Че и тръгнало да повишава акции хахаха. Само че забрави един важен момент. Акциите мога вървят нагоре но и надолу само на този, който ги притежава.
Никой не притежава акции на готово. Те се трупат с време и не всеки е в състояние да ги придобие.
Айде не заблуждавай младите момчета, че току виж са повярвали на глупостите ти и са се забили в трета глуха. И без това достатъчно сте объркани.

37.   Авторът на въпроса съм. Благодаря за коментарите, най-вече на #34. Вариантът с доброволчество наистина е супер, дори и да не се получат 'нещата' по темата, удовлетворението от това да помогнеш на някого носи адски много енергия.

Уточнениея: Знам, че е криза на средната възраст/неизживяна младост. Знам 'как се свалят мадами'. Не съм Ален Делон (или който е в момента идеалът за мъжка красота), но и от Квазимодо съм доста далеч. И мога да си позволя да съм 'шугър деди', но не искам.

Отново: Благодарности на всички коментирали!

38.   ПИЧ критическата те тресе с пълна сила :(( не си виновен ти. Прочети малко за симптоми и ще разбереш. Искаш да се почувстваш млад ОК, но да знаеш...да си "дъртия " в компанията не е като да си "зрял ". Тези на по 20 на 40-годишните казват : чичак ! Другото важно е че тези на по 20 искат забавления, а дори и влюбени в теб след 5-6 години ще отидат при някой малдок около тяхната възраст, за да си набавят онова в секса, което ти няма как да дадеш, а именно : стегната млада кожа, миризма на тялото ( тя се променя с възрастта ), страст и още каво ли не. Спомни си : "татенце" ,че искаш да спиш с дъщеря си ! Спомни си како си правил на 20 и сега се замисли какво искаш да правиш, защото дори да ти се получи мечтата да излизаш с млада девойка, защото имаш повече пари от връстниците й и може да я впечатлиш, то ще се събудиш на 50-55 самотен, тъжен , осмян и депресиран. Ако искаш нещо с младо гадже ОК, но си го постави като флирт НЕ връзка. Няма да се получи в дългосрочен план.
Била съм с 16 г по възрастен, беше супер, но поради гореописаните неща след 1 г. го зарязах и НЕ съжалявам. Ааааа и още едно важно нещо : с младо гадже няма как да не ревнуваш постоянно и в комбинация с годинките...си АУТ !

39.   До 38: Миличка, не можах да се върздържа да ти напиша нещо. Струва ми се, че малко преувеличаваш нещата. Авторът посочва, че "гони 40-те", не мислиш ли, че е малко рано за критическата, а? Също, на тази възраст толкова много да ти се промени миризмата на тялото едва ли е реалистично. Все едно 20 годишните, че дори и ти, не миришете. Може би ухаете само на рози и лавандула и дори няма нужда да се къпете.

Всички остаряват и на никого не му се иска това да се случва, но мнението ти е глупаво. Няма да усетиш как ще се събудиш на 40 и ще се заглеждаш по разни младежи, а те ще си казват помежду им каква си стара и миришеш. Не искам да съм твърде негативен, но семейства се разделят дори и при сходна възраст на партньорите. Това е.

41.   38 гледай сега. Твоя ли че пример не е стандарт или универсал за действителността.
Примерно аз съм на 36 и никой не ми дава повече от 25. Кожата и тялото ми са по опънати от на повечето момчета на 23 и доста техни връснички ми налитат, но и жени на по 43 45 и така.
Никой не оспорва възрастта, но не си ти дето да диктуваш правилата
Ние имахме късмета да си изживеем младостта( и защо не още да я живеем) в едни много по щастливи години не постоянно пред чатове. Вашето време ще излети много по бързо и много по пропиляно.

42.   А с какво ще впечатлиш младата мома като нямаш пари?! И не си sugar daddy? Младите моми искат дрешки, обувки, екскурзии, ресторанти, телефони. Ще искат да танцуват по дискотеки, да ходят по концерти, на хижи, да обикалят света. Ще искат да си запознаят гаджетата с роднините, приятели, не да се крият по хотелите и квартири за час-два. Къде се вписваш ти в тая представа?!
Младо момиче не може да го залъжеш лесно. Секс?! Уау! Имаш нещо, което всеки мъж го има. Зрялост?! Страшна, щом мислиш за жени, които може да са ти деца. Ако запишеш магистратура, ще си просто застаряващ чичо, който учи. Дори и да ходиш с колегите на заведения, ще сте на страшно различно мнение по всичко. Пък и си разведен, допълнителен емоционален багаж и вълни от злоба.

43.   Да ти кажа честно, не харесвам възрастни мъже, но съм виждала 1-2 досега, които много ги бива, въпреки че имат 40 и даже повече. На твое място бих опитала в сайт за запознанства. Това е най-добрият ти шанс, повярвай. Има момичета, които биха ти се зарадвали, но наистина трябва много да те бива, за да станат нещата. Другият вариант е да станеш студент. А третият е по някаква случайност да се запознаеш с някоя. Между другото, има много случайности в живота. :) Желая ти успех!

44.   "Все едно 20 годишните, че дори и ти, не миришете. Може би ухаете само на рози и лавандула и дори няма нужда да се къпете." - а така, отблъсквай с критика, мърморене, поучаване. То целият ти коментар те бута "право" към целта, ама за твое нещастие не и към желаната от теб :) Още критика, давай още, още! Ти можеш! :) Покажи себе си и "зрелостта" си в пълния им блясък.
Долният пък тръгнал като някоя жена да се описва...

Забавата е абсолютна :)

46.   Лежа и си гледам кожата над плочките на корема, а покрай коментара на 38 чак и се подуших.Странно, кожата не ми е набръчкана.Как е възможно!Не усетих и да мириша на старост, странно - не мириша на нищо!Изплаших се да не съм с корона вирус и да съм изгубил обоняние и вкус, но се успокоих - на китките усетих нотки на парфюма с който се напръсках сутринта

48.   Номер 46 съм
Само да допълня - мъж на 47години.

49.   Аз съм със 6 години по-млада от мъжа ми и той сега е на 38, изглежда много млад, има супер тяло и е красив. Винаги на плажа го гледат момичетата. Пробвай и ти лятото на плажа с някой също като теб добре изглеждащ приятел :). Според мен няма нищо лошо жената да е с 10-15 години по-млада от мъжа. Има много добри момичета на по 20 години, които би те харесали. Имах една приятелка, която си падаше по мъже над 35 когато бяхме на 18. И то не бяха красавци... С млади не се занимаваше. С ученичка по-добре не се занимавай, бащата няма да те приеме:). Успех и да разкажеш после как си свалил някоя мацка:)

50.   Здравей! Аз съм момиче на 18 и ме привличат мъже на твоята възраст. Хубава съм, не ми липсва внимание от връстниците, но харесвам възрастни мъже. А усещам, че и те ме харесват, тъй като съм имала закачки с няколко. Привлича ме интелекта, опита и обиграната обаятелност, която притежавате. Много мои приятелки мислят по същия начин. Така че в никакъв случай не се отчайвай! Ще намериш своето момиче.

51.   49 и 50 са като 2 мармота, които завиват шоколод, ама буквално по поръчка.
Пробвай и ти лятото, аз като бях на 18 имах приятелка... и обиграната обаятелност на 18 годишния ми речник

52.   Добре де, защо 18 годишна, какво им е на 30 годишните, да не са престарели, пак ще е по-млада, ами 25-6, много ли са стари. Какво ви е бе хора?

53.   52, по твоята логика, какво им е на 20 годишните коли? Защо ти е чисто нова? Не че не можеш да се придвижваш и с 20 годишна, ама едва ли би предпочела нея, ако имаше възможност за чисто нова.

54.   53 не говорим за коли, а за жени, има разлика.

55.   54, принципа е същия. Ако имаш възможност за нещо по-красиво, по-привлекателно, по-свежо, защо да избереш по-гадното? Само за да не се обиди по-гадното ли? 30-годишните не са престарели, но и не са като на 18, нали?

56.   До 54

Има, ако приемаш жените за хора, а не а ходеща вагини.

57.   В сиганската маала.

58.   55 не е задължително по_младото да е по-красуво винаги.

59.   55 а защо трябва 30 годишните да са като на 18? Живота си върви, хората се изменят. 18 годишната и тя ще стане на 3,, нова 18 годишна ли ще търсиш тогава? За 18 годишните има 20 годишни момчета например...

1-50 от 74