Споделена история от Секс и интимност

Открадната сперма
Наскоро бях с едно момиче. За една вечер. Американка. Нарочно казвам каква националност, защото всички знаем колко еманципирана им е социално-примитивната нация, в много лошия смисъл на тази дума.
Свършихме заедно, т. е. тя моите ръце, аз в нейните, по-голямата част от спермата ми попадна на корема й, другото в ръката й.
Отидох да се измия и да взема салфетки да забърша. Нямало ме е не повече от 1 Мин. Като се върнах тя се смееше и каза "сега не знам кое е тяое, кое е мое... всичко е оплескано". На което и двамата се засмяхме.
След време и двамата на дивана си говорихме на чаша вино и тя изведнъж ми сподели, че искала бебета.
До тук всичко е добре. Тя си тръгна и тук през последните няколко дни малко-по малко спря да ми отговаря на съобщенията. Ок съм с това и така се бяхме разбрали, но сякаш заради това сега си мисля - възможно ли е да ме е използвала и докато ме е нямало в тази 1 Мин. да се е възползвала от спермата ми, за да забременее?
Знам че звучи налудничаво, но вече толкова не вярвам на жените, че се чудя колко ниско биха паднали за да си нахранят егоцентризма.
Моля ви, мили жени, успокойте ме че никоя жена не би направила подобна гнусотия и че всичко е само в моята глава.

П. с. признавам си, че изобщо не й вярвам и че вероятно направих грешка като бях с нея само за една нощ.

Коментари

1.   От кога жените имат сперма да ги ева? Вярно, че сега всичко е джендър, ама чак толкова ли напредна технолгоията?

2.   Напълно е възможно да си е бръкнала с пръсти надълбоко! За да зачене! И може и да ѝ се е получило!

Мъж съм, но няма какво да те успокоявам. Напълно възможен сценарии. И ако си мислиш, че жените не са способни на това...

То се запитай какво ли не сме видяли от тях досега?

3.   Сперматозоидите умират при допир с кислород. Така, че малко е вероятно да е забременяла така.

4.   Изгърмя бро. Сега не само ще имаш дете което няма да познаваш, а и ще плащаш американска издръжка за него. Почвай да учиш за програмист та да можеш да си го позволиш

5.   Така е то - виждате се за първи път, свършвате едновременно и повече никога не се виждате!
Това може да стане само в недоклатеното въображение на някой абсолютен чекиджия, дето е виждал жена само през крив макарон...
Че и спермата му краднат, понеже е много ценна... :)

6.   Затова е добре и за двата пола да си лягат с хора, с които искат да имат деца. Или поне да не лягат с такива, за които евентуално общо дете би било ужасен сценарии.

7.   Автора е.
Само коментарите на но.2 и 3 са долу горе смислени.
Само че 2 описва точно сценария от който ме е страх , а това което казва номер 3 не ми се струва биологически правдоподобно.

Успокойте ме , моля ви. Изобщо не ми до смях и подигравки.

9.   Брато, тоя виц сам ли го измисли или го чу от някой?

10.   Като се скръндзаш за презерватив, сега ще се влачиш по психиатри...

12.   Защо и е да го прави като може да си вземе от донор в САЩ?
Освен ако не си например изключително богат, за да те съди за издръжка в САЩ, където стандарта е много по-висок, не виждам мотив..

13.   Възможно е. Моя приятелка забременя нарочно по този начин. Тя просто искаше бебе и си го направи. Хубавото е, че обикновено жените, които действат по този начин не искат нищо от мъжа, само материала.

14.   Един единствен свестен коментар на n 1 !
Останалите са на невежи хора!
Що се отнася до автора, нямам думи. Тъп като българин!

15.   То ако се забременяваше толкова лесно... Особено със сперма, която е била на открито. Дори да свършиш в нея и то докато е в овулация, пак е малко вероятно да забременее от раз.

16.   Винаги се празни единствено и само в презерватив, който ще свалиш, завържеш и изхвърлиш сам! Така никой и копче няма да ти каже!
При орална да гълтат, а при анален - празниш се вътре!
Друг вариант няма!

17.   Хахаха, те американките само за бг мъже си мечтаят ! Даже и агенти от фбр ще изпрати да ти съобщят новината че имаш дете :D . Спокойно не се вкарвай във филми !

18.   Според мене да питаш Борис Бекер, той трябва да знае, така съм чувала.

20.   Никога не съм очаквал да видя толкова комплексарщина и злоба . Въй . Все си мислех че положението е зле , ама това наистина е трагично.

Пояснение за тези с презервативите ,защото явно не е станало ясно.
Хора , свърших на чикия , направена от нея. Половината сперма ми остана по ръката й. Другата на корема й.
Дори не съм си го вкарвал в нея. Тя не се реши и аз й уважих решението. Била в ПМС дрън дрън.

До но. 13 . Братле , незнам колко е яко да имаш дете за което изобщо не ти пука. Да се кефиш , че никой няма да те търси за това изобщо не ти прави чест. Аз точно от това се притеснявам . Виждаш ли , ако искам да имам деца , някакви си все съм си мислел че ще е най малкото ВЗАИМНО.
За мен това си беше чиста проба изнасилване , с цел бременност. Равносилно е да изнасиля някое момиче и да се изпразня в него за го забременея. Това е най долната проба гнустия , която мога да си представя.

Както и да е . Има малко развръзка. Продължаваме да си пишем. Това донякъде ме успокоява. Не е като ме е гостнала

Автора