Споделена история от Секс и интимност

Клюмване при слагане на кондом
Здрасти на всички. Пиша ви относно 1 проблем, а именно: когато правим групов секс с жена ми и сме на друго място, с други хора, когато трябва да ползвам кондом ми спада члена.

Преди това ерекция супер... дойде ли време за кондом и почна да слагам край. Случвало се е 2 жени да ми правят свирка и яко се надървям после сложа ли кондом и край... а нали се сещате, че не може да правя секс с друга жена без кондом! Споделете ако някои има подобни проблеми!

Коментари

1.   Аз ще ти кажа що ти клюмва, защото вниманието ти се насочва към слагането на презерватива и спираш да мислиш за красивото голо тяло пред теб-за тва пробвай другия път жената да ти сложи презерватива!

2.   Е пич аз съм жена ама ще ти кажа тактиката е жената да ти сложи кондома с уста, тогава няма да имаш проблеми

3.   остаряваш///

4.   Да, имах го с предишния си приятел. Нещо е психологически, един път ти се е случило и край.
Ако ползваш кондоми само при групов, значи само спорадично, вземи една Виагра преди това - според мен се притесняваш как ще се представиш. Виаграта ще те направи независим от психиката ти - все ще си надървен. След няколко успеха, може би ще се престрашиш и без помощни средства! Успех!

5.   До коментар 3:
АМи на 29г съм това ако е остаряване :)

6.   До коментар 4:
не съм ли малък още и не ми ли е рано за виагри?ако почна още отсега...

7.   Е, само по изключение, авторе - за отскок. Няма да почнеш, просто трябва да се престрашиш веднъж. А и ти проблем с жена си нямаш, само при групов. Защо не? Всеки ден ли правиш?

8.   До коментар 7:
принципно с жена ми у нас с кондом винаги нямам проблем. когато сме на групов секс и то визирам на 2-3 месеца 1 път може би това 4е са нови хора, ново място - ме притеснява ли... незнам... и без кондом съм звяр -почна ли кондом да слагам и край.... другото което ми се е случвало.. започна секс в 1 поза после ако трябва да сменя позата и мине примерно 1-2 минути докато се смени позата и клюмвам с този кондом... и после хайде наново ерекции и мъчене да стане...
Какви цени са виагрите и дай ми повече инфо. не съм ползвал и нямам инфо колко струва хап4ето, колко действие има като време и т. н.

9.   до коментар 7:
остави скаип, маил или друго да пишем там че ме заинтрегува общуването. искам да те питам доста неща други за съвети и т. н.

10.   9, няма да публикуват скайп и т.н. задай си въпросите тук, анонимни сме.

Едно хапче Виагра струва към 20 лв., без рецепта е, действа много часове. Има вече сходни хапчета, с подобни съставки и действие, с друго име за по-малко пари.
Според мен ти се е случило веднъж и край. Трябва в началото да пробваш за самочувствие просто с Виаграта, да имаш няколко изпълнения без и готово. А и да взимаш всеки път при групови - защо не?
Не вярвам да се случва по-често от веднъж на 2 седмици, тъкмо ще можеш да се представиш много добре и да задоволиш повече мадами.
Да ти имам проблемите!

11.   До коментар 10:
ами правя го груповия на 2-3 месеца - 1път.Но досега винаги когато съм правил групов-т.е. 6-7 пъти с 2ки винаги съм имал проблема с кондома...не само 1 път.
Сподели ми за друго хапче което написа че съществувало с сходно действие и по малко пари.
Колко време преди акта се пие....и веднага ли ерекция се получава?не съм информиран и питам много ;)

12.   до коментар 10:
кажи ми това подобно на ВИагра хапче-цени, име и колко време преди акта се пие?

13.   8, никой не се интересува от сексуалния ти живот и какъв звяр си в живота. Ясно какъв звяр си, щом си стигнал до това да пишеш по сайтовете.

14.   Напоследък два други препарата - vardenafil (Levitra) и tadalafil (Cialis) се присъединяват към Виаграта и така се формира клас лекарства, известни като инхибитори на фосфоходиестераза тип 5 (PDE5). Въпреки че има още много други лекарства, последните 2 водят класацията тъй като са прости, ефектини и като цяло - безопасни.

Виаграта е предписвано лекарство, което помага на мъжете с еректилна дисфункция да достигнат и задържат ерекцията си. Приема се обикновено 1 час преди полов акт. Levitra и Cialis са подобни. Различават се главно по скоростта и продължителността си на действие.

Как действат тези лекарства?

Нормалната ерекция е много по-сложен процес, отколкото изглежда. По време на половата възбуда мозъкът изпраща сигнали до пениса чрез нерви, които преминават през гръбначния мозък. Тези нерви предизвикват промяна в кръвоносните съдове, които позволяват кръвта да навлезе, но не и да напусне пениса. Натрупването на кръв в половия член води до уголемяването и втвърдяването му. След еякулация кръвоносните съдове в пениса се отпускат и кръвта го напуска. Всяко заболяване или травма, която засяга този механизъм - например увреждане на съдовете и нервите - може да предизвика еректилна дисфункция.

При повечето мъже импотентността се причинява от недостатъчен кръвен поток към пениса. Инхибиторите на PDE5 помагат, като разширяват кръвоносните съдове. Те не предизвикват ерекция без полова/сексуална стимулация. След еякулация пенисът въвзръща нормалните си размери и състояние. Също така тези лекарства нямат ефект върху сексуалното желание (либидо) и не променят усещането в пениса.

Ефективни ли са PDE-инхибиторите?

Да, PDE5-инхибиторите са много ефективни. В някои изследвания около 70% от мъжете имат подобрение в еректилната си функция след приемане на някой от тези медикаменти

15.   Има българска виагра- Еротон. Едо хапче 50мг е колкото кутия цигари5-6лева. Съставката и ефектът съият. Аз самият когато правя тройка пия по едно за самочувствие. Хапчето няма да ти го дигне. На който не му става от жена, от хапче едва ли:) Просто не ти спада толкова бързо, особенно, ако се мъчиш да влезеш в някое дупенце. Но с презерватив си е гадно, губи се усещането и за това ти спада. Намери си по-възрастно сериозно семейство и давай без презерватив.

16.   До коментар 13:
Пич ако не ти изнася махай се от сайта. Има други хора които биха дали съвети а не като теб да се дзверат насреща. Които не му понася да си ходи на кафета и да не седи в сайта. имам доста опит в интерес на истината така че без да знаеш моля те недеи много говори!

17.   И аз да дам мнение без да претендирам за нещо. Не казваш правил ли си пълноценен суинг в присъствието на съпругата си до сега, ако не, то струва ми се че проблема ти е на чисто психологическа основа, поставянето на презерватива е свързано с последващото проникване и може би се притесняваш, че това е вече крайната проява на изневярата. Лично аз смятам, че щом се е случило веднъж от там на татък става автоматично.

18.   17-Много си смешен. Какво общо има проникването в нов партньор с изневярата??? Като не си участвал в тройки и размяна що даваш акъл? Притеснението идва от мисълта, че би се изложил пред новия партньор.. Няма мъж, активен ебач, на който да не му е клюмвало поне 2-3 пъти в живота! В стремежа си да се докаже пред нов партньор, особенно ако е някоя супер-мацка, човек се пренавива, получава временни комплекси и не му става. Съвет: Щом жена ти види, че ти клюмва, да го понадуе с уста и ти помогне да проникнеш в другата мацка. М50+