Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Жени, защо се обличате предизвикателно и натрапвате своите женски форми, включително и на снимките, които качвате по социалните мрежи, често сексуално предизвикателни или направо вулгарни...а в същото време демонстрирате че ви става неприятно и наричате мъжете простаци, ако те ви отправят някакви намеци или коментират вашето разкрепостено поведение?

Мъжът е простак че ти е погледнал гърдите, а ти си невиннва в това че си ги оголила до зърната или че си облякла къса поличка с оскъдно белъо отдолу

"Аз не съм такава жена", ами като не си, не създавай такова впечатление. Това че тези ти форми остават по-прибрани и скрити, не значи че мъжа няма да прояви интерес към теб. Не е задължително да показваш почти всички, ние си имаме фантазия, пък и загадъчното е много по-интересно. :)

Коментари

1.   Ти не знаеш ли, че мъжете искат да са красиви, за да впечатлят жените, а жените искат да са красиви, за да са по-карсиви от другите жени?

2.   Поредният дето ще "превъзпитава" жените хаххаххахаха
А ти що точно към такива си насочил интереса си, а?
Да "облечеш" някоя от тези скромничи за да излъжеш възприятията си че, ти е "достъпна" защото 9редварително си се отписал като опция за подобна.
Не е ли по-лесно да се насочим към типа който описваш (по...облечени) или просто освен "иначе няма да ми върже" си и с психика на начален учител?

3.   Авторее щом жените се обиждат като ги гледаш очевидно ти не си от онея 10% заради които е цялото то ва курвеене

жените се обличат оскъдно, ама за да привлекат вниманието на някой мъже, другото е нежелан ефект

4.   Не всички се разголват,има и нормално облечени жени.

5.   Ще се обличам както пожелая, защото живеем в свободна държава. Мъжете си ходят по цици, за жените е неприемливо, защото някой патриархален сексист някога си е решил, че е нормално да сексуализираш органи, които са предназначени да хранят бебе. Не казвам, че ходя по цици и аз, а че мога да се обличам както пожелая без да преча на никого. Да ходя без сутиен лятото, защото така се чувствам комфортно. Но просташки, сексистки и ограничени коментари ми пречат, да. Да коментираш облеклото на другите хора е проява на доста лош вкус и ниска класа. Не доумявам как зрели мъже се впечатляват от дълбоко деколте или къса пола? Толкова ли ви е слаб ангела? Дрехите са си дрехи. Но съзнанието на насилник и сексуализирането на ДРЕХИ, е нещо съвсем различно.
Не ми пука ама грам кое ти е по-интересно. Обличам се за себе си, гримирам се за себе си. Не съм на този свят за да впечатлявам мъжкия пол, ако си зрял, осъзнат мъж щеше да го знаеш вече.

6.   Уф, наистина става досадно! Не знам дали си оня, който казваше какви снимки да си качвали жените във Фбук или подобен, ама разбери, че не никой не е длъжен да се съобразява с мненията и желанията ти. Като не ти харесват дрехите им, визията и пр. не рови из чуждите профили и не ги зяпай.

7.   То и Dave Chapelle говори по тая тема в едно негово шоу.
Защо жените се обличат като курви?

И като наречеш някоя "курва" и тя се засегне и ти каже "това че просто съм се облякла по този начин, не означава че съм курва."

Ами, добре и аз утре ще се разхождам облечен в полицейска униформа и като ме настигне някоя мацка и ми каже
"Бързо, господин полицай, бързо елате, спешно елате да помогнете..."
А аз ще кажа " Аа, не. Това че съм се облякъл като полицай, не означава че съм наистина полицай!"

Яго

8.   Търсят внимание и показват, че са на пазара. Който е красив си му личи, не трябва да се напъва толкова. Която има качества също й личи и тя не трябва да се напъва. Напъват се тези, които са несигурни вътре в себе си или просто търсят вниманието на всеки, помага им да се чувстват по-добре, "вътрешният" им ценз се вдига, което пак индикира несигурност. Изключвам познатите лица, които го правят за пари и фенове.
Малко сигурни в себе си жени останаха, на които им е през оная работа кой ги харесва и кой не. Някоя търси ли вниманието на всеки, не струва.

9.   Много е добър въпроса. Казвам го, въпреки че съм жена. И аз се чудя. Яко комплекси и фалш е това.

10.   Ума ми просто не побира кви плиткоумни създания има. Вие кога ще разберете, че не всички жени се обличат само за да видят кога ще ви станат патките, тея дето го оправят ще ги познаете, а другите се обличат както си поискат, защото така се чувстват окей в собствената си кожа и нямат нужда от вашет одобрение или па неодобрение за да се обличат. Понеже сте големите чекиджии, ви става патката само като видит момиче в пола ма ви си вейте шкембетата лятото щот ви е жега, ма ние ако тря и със зимните якета ще се навлечем за да не изглежда че "си го търсим". Заради точно такива изказвания момичетата нямат самочувствие и се срамуват да бъдат себе си. А да ви питам междувременно вие що си слагате некви skinny джинси и сиви анцузи да ви очертават пакетите? И вие ли "си го търсите" като нас или така ви е комфортно?

12.   За мен пък, като мъж няма нищо лошо и неестествено жена да се облича тн. предизвикателно или разголено, особенно ако е на плажа.
Разбира се много ще е грозно и неетично ако е в църква или на конференция, съвещание или пр. или нещо от този род.
Често ми се случва да се преобличам на плажа и когато няма наблизо кабинка или има опашки си го правя на място и изобщо не ми пука дали някой ще ми види хуя. Разбира се когато няма малки деца наблизо.
Веднъж случайна млада готина мацка по цици се изкъпа набързо до мен на плажния душ и ми поиска шампоан. Не виждам нищо провокативно или скандално в това и изобщо не са ми минавали мисли от рода на (тая пък курва или да се дървя, като някакъв нерез в кочина).Щом аз ходя с къси бански, защо и те да не ходя по разголени. На който не му изнася да не гледа. Щом има хубаво тяло и иска, защо да не се покаже. Виж против носенето на бурки в християнски държави съм против. Така може да се преоблече и дегизира мъж пр. с купища скрити оръжия и муниции. Така че дайте да не се захващаме с такива дребни и незначителни теми, като провокативно облекло и прочие, след като чакат далеч по-важни въпроси за обсъждане и решаване.

14.   "5. Ще се обличам както пожелая, защото живеем в свободна държава. Мъжете си ходят по цици, за жените е неприемливо, защото някой патриархален сексист някога си е решил, че е нормално да сексуализираш органи, които са предназначени да хранят бебе. Не казвам, че ходя по цици и аз, а че мога да се обличам както пожелая без да преча на никого. Да ходя без сутиен лятото, защото така се чувствам комфортно. Но просташки, сексистки и ограничени коментари ми пречат, да."

№ 5, ако искаш тръгни гола по без нищо, размахвай цици (ако имаш де) и тъкмо ще проветряваш сливата в горещините през лятото, пък и витамин "Д" ще натрупаш на воля. Сигурен съм, че никой мъж, дори и най-заклетият сексист няма да има нищо против, а напротив, ще гори от желание да те огледа по отблизо, и дано имаш нещо за гледане, че иначе не си струва гледането!

15.   10, успокой се!

17.   До Номер 10 която каза:
"А да ви питам междувременно вие що си слагате некви skinny джинси и сиви анцузи да ви очертават пакетите?"

И на мен не ми харесват тия педалски дрехи, притискат ми оная работа, немоо го надърва на спокойствие, ама като такава педераска малкохуйна стана модата, кво да правя? Имам един шибан анцунг такъв.
Широкия анцунг е мъжки анцунг. Да има накъде да отиде като се възбуди. То не е и здравословно да се складира на тясно, ама те "учените" знаят най-добре и пуснаха тия впитите гащи.