Споделена история от Секс и интимност

Удоволствия
Жена съм и имам приятел, над 2 години сме заедно.
Никога не ме е принуждавал разни работи.
Само е питал разбира се, аз винаги отказвах.
И за да не се чудите какво ще кажа, искал е на моменти отзад да пробваме. Категорично отказвах, защото ме беше срам да се съглася.
Но сега по късно мисля, че може да ме чука отзад, защото може да ми хареса.
На моменти съм много възбудена и ми се иска.
Пиша тук защото се чудя да му намекна ли или да чакам когато ме пита. И друго което е не ме е лизал отдолу смятам, защото го е гнус сигурно.. Аз имам добра хигиена попринцип.
Но когато се любим на няколко пъти му целувам пениса но само до там. Защото да не ме помисли за лека.
Страшно объркана съм.
От скоро живеем заедно, нямаме дете още.
Как мислите вие, анално да си поискам ли или ще ме сметне за....

Коментари

1.   Туй ми намирисва на измислена история.
Как хем ще е искал да те чука отзад,
хем пък си мислиш сега, че може да те "помисли за..."

Другото което е...
Основната тема която повдигаш е аналния секс...
но вметваш за лизане на П***а и целувки по пениса...
Изброяваш ги помежду другото, (надяваш се някой да почне да ти разправя как прави френска любов на половинката си?)

И какво е това глупаво написано изречение?
"Но сега по късно мисля, че може да ме чука отзад, защото може да ми хареса."

Гледайте какво пишете и как го пишете!!
Не ми се вижда тая история за истинска, съдейки по неграмотните разсъждения и неугледно написаната история която Уж се развива в любовния ти живот.

Яго.

2.   Бих ти препоръчал да се пробваш сама с нещо (ако нямаш дилдо). Едва ли нямаш свой си начин да се самовъзбудиш. Виж как ще ти дойде проникването там и прецени дали си заслужава. Представи си: на него вземе, че му хареса много, а ти изпитваш само болка ...
Ако все пак решиш, че го искаш: към края на мензиса ти "без да искаш" му подействай възбуждащо (едва ли не знаеш как). Усетиш ли, че е "в напреднала фаза", подхвърляш: "май ще трябва да се прежаля на другото място" или нещо подобно. Тампона може да си си го сложила предварително ... Добре би било предварително да си си спретнала и промивка за всеки случай. Ако никога не си го правила до сега е желателно някога предварително да си направиш репетиция с душа. Има някои особености по изтичане на всичката вода след това (във времето).
Добре би било да се информираш и за (не)храненето преди работата ... Казвам тези подробности предвид, че споменаваш, че май си пада гнуслив.
За лапането ... направи се на попревъзбудена и действай. После ще кажеш "не знам какво ми стана ... но ми хареса". Ако нямаш опит - основно внимавай да не му го докосваш със зъби.
За кунилингуса - създай му предпоставка да ти я гледа. По възможност в близък план. Би могла да го бъзнеш да ти направи "прическа" или да ти я обръсне (частично), като "не забравяш" да се възбудиш ... "масажираш" се около ... Ако се прежали да я докосне с успни, не трябва да пропускаш мига да го насърчиш с едно "да" ...
Пробвай! Пък току виж станало ;)
Успех!

3.   Ох, горките!
- Какво значи лека жена?
- Как това да му правиш орална любов е въобще свързано с това да си лека?
Виж, че двете нямат нищо общо.

Според мен дори напротив - с „истинския секс“ е по-важно да се изчака докато се опознаете още по-добре, за да не направите бебе и да се окаже, че не искате да сте родители заедно.

А последната ми приятелка така постъпихме и мисля, че беше правилно. Неща като орален секс започнахме да правим около 2 месеца след като се загаджихме, а „баш секс“ - след около още 3 месеца.

Но това беше отклонение. Основното по въпроса ти - ако не изневеряваш на партньора си не си лека. Колкото по-богат „репертоар“ имате, толкова по-прекрасно. Не бъди задръстена. Това съсипва връзки.

4.   В леглото трябва да бъдеш мръсница. Поискай си отзад, направи му свирка, помоли го да ти върне жеста и изобщо остави всички задръжки и предубеждения пред вратата на спалнята. Мъжът ти нищо лошо няма да си помисли за теб, а ще е на седмото небе. Наслаждавайте се на секса докато сте млади и без деца, после ще стане по-скучно и еднообразно, а и няма да имате много време.

5.   Е , ами поискай си, те всички са, тъй че по-добре навреме отколкото на стари години.

6.   Щом някога те е питал значи е искал... И не няма да те помисли за лека жена. Би трябвало да си имате вече добре изградено доверие и с разговор да си спретнете един хубав разнообразен секс щом и двамата вече го искате. Успех.
Ж25

7.   Спокойно, щом не си го получаваш вкъщи, рано или късно ще намериш някой, който ще ти даде всичко! Без да пита. И после няма връщане назад.

9.   Не знам. Не ми се е налагало аз да питам за отзад. Мъжете са го правили.

10.   Е,нека сега някой да оспори факта,колко тъпи и задръстени са Българките

14.   Авторката.
Скоро ще го правим без презерватив но трябва ли да внимавам повече преди да свърша?
За да му кажа да спре.
Питам защото на моменти не усещам че съм свършила.