Споделена история от Секс и интимност

Протриване ли е?
Здравейте, имам следния проблем и ако някой е бил на мойто място може да сподели. Правих невероятен секс в неделя с една моя близка колежка. Поканих я у дома, пийнахме лекичко и си взехме душ, и го направихме от следобяд до късно вечерта близо 7/8пъти, несъм взимал никакви медикаменти, имам добра ерекция и несъм имал никога проблеми с това и също така никога несъм имал гъбички или някакви проблеми. на 28г съм а тя е на 34г и го правехме с презърватив всеки път, разбира се с почивки, правихме си и орална любов тя на мен и аз на нея, сменяхме пози и т. н. всичко беше ок, но в понеделник сутринта когато влязах да си взема душ преди работа забелязах че съм почервенял целия от долу по главичката предимно. Седи някак на червени точици и от долу ципата ми е зачервена и имам болки и парене докато оронирам и през останалото време ми е некомфортно. Незнам да несме се протрили или от презървативи нещо или от смяна на препарат за пратене да съм получил алергия някаква? Понеже предните дни си прах бельо то с нова прах която е внос от чужбина и ми е подарък. Там от долу се мия само с интримен гел и сапун които ползвам от доста дълго време на тази марка. Зает съм от сутрин до вечер наработа и нямам възможност да посетя лекар за тази седмица, също така трябваше да се видя с колежката през седмицата вечерта но ще трябва да откажа защото ми е не комфортно, пак казвам през цялото време съм бил с презъртватив освен по време на орална любов, а след всеки акт добре се забърсахме с мокри кърпи но нямам идея какви бяха защото всичко изфърлих на другия ден в боклука. Ще се радвам ако някой може да помогне

Коментари

1.   Тук не е медицински форум, човек. Върви на лекар- специалист по венерически болести.

2.   Да,претриване,от праха за пране,от мокрите кърпи.Вземи от аптеката обикновен вазелин на "милва" много помага.спокой ще отшуми

4.   Това ще мине, ама другото...

5.   И го направихме "От след обяд до късно вечерта 7/8 пъти" и всеки път с презервативи. Ухаа. Този факт ми показва че ти не си добър е**ч. На възраст 28 г. и да го правиш толкова много пъти доста ме съмнява. За същото време би трябвало да го направиш не повече от 3 пъти, но всеки път да продължава по около 45-60 минути с изключение само на първия път за около 20 минути. А ти си правил заешко е*а*е. Слушал съм за такива зайци.

6.   Тръгнал си да фантазираш как правиш по 8 тека на вечер, а граматиката ти е на плачевно ниво...

7.   Хора отидох на доктор и се оказа протриване,закупих си крем който ми каза струва 4/5лв и всичко е точно вече.А колкото до ебачите тука несъм казал по колко време е бил един акт та да ми намирате кусури,да кажем че е бил по 10/15мин такаче невиждам какъв е проблема за една вечер 8пъти като човек има силна ерекция..