Споделена история от Секс и интимност

Стенене, охкане, завист.....
Мда, случва ли ви се е да си стоите в леглото и съседите над вас примерно да правят бурен секс и да се чува от ясно по-ясно? Аз лично съм девствен и това много ме възбужда, но изпитвам завист и отчаяние, като знам че на мен не ми се е случвало :( Вие как реагирате?

Коментари

2.   Веднъж чух съседите до нас да го правят, провиках се с пълно гърло млъкнете пичка ви материна бе и спряха на секундата, секс не правя, но и не мастурбирам, предполагам заради това тогава ме удариха нервите толкова, а по-принцип съм доста спокоен човек

3.   2, нещо не си добре! Потърси помощ и си оправи проблемите.

6.   Какво бих направил ако съм на твое място. Събирам сто и петдесет кинта и отивам на прилична проститутка. За тези пари с повече търсене може да се намери красива чиста и с много добро отношение към клиента. Е не е като гадже и не може да я целуваш, но пък сексът е страхотен. Все пак е професионалистка. След което няма да си девствен.

8.   Ми, като имаш предвид, че мацето симулира и му внушава, че прави нещо яко, определено бих постъпил като 2. Фалшът е едно от нещата, които изключително много ме натоварват. Те повечето хора го правят с лубрикант, вадете си изводите. Пъшкането е преиграване. Просто се диша тежко и толкова, виковете са мижи да те кажем. Не им завиждай авторе, съжалявай жената, че не си ти тъпкач.

9.   Към аудиторията > а бе вие българите, наистина сте много тъпо племе!
Не се чудете, че в нищо не Ви върви. Та вие нямате нормални човешки чувства и реакции! Учих езикът Ви с желание, но установих, че вие далеч от истинските българи, които някога ме вдъхновиха да уча езикът Ви. Този ваш език, който осрахте, натъпкахте го с чуждици, които самите вие не разбитате.

10.   Докато живеех в Студентски имах такива моменти. Съседката така охкаше все едно й вадят зъб. Не ме е възбуждало никога, но и не бях девствен. Да ти кажа - 90% от охкането е театър. И мъжете и жените могат да имат лек естествен стон при секс, жените повече, но такъв дето се чува през 2 етажа е порнографски театър.

11.   На мене ми се е случвало, веднъж така чуках жената, беше малко след полунощ, всичко беше тихо и се чуваше, на другия ден съседа ми каза че се е чувало до долния етаж, жена му пък на свой ред ме гледаше доста завистливо и даже ми каза със усмивка на лицето че е чула всичко и да внимаваме др. път