Споделена история от Секс и интимност

Мисля, че имам някакъв проблем..
Здравейте хора! Много мислих дали да пиша тук, тъй като съм от типа хора които трудно споделят подобни неща.. Но все пак реших да се пробвам! С мъжа ми сме заедно от 10г.Това е връзката на мечтите ми! От самото начало, между нас има химия и секса винаги е бил уникален! Имаме дете на 3г и сме страшно щастливи! Имам обаче аз един проблем! От може би 1 година, не изпитвам никакво желание за секс!! Мъжа ми ме привлича адски много, харесвам го, обичам го и цял ден чакам да се прибере, за да си го гушна и да сме заедно. Дойде ли време обаче за секс, просто нещо ми става и губя всякакво желание. Не мога да си обясня причината! Понякога сякаш, нямам самочувствието което има една жена по време на секс.След кърменето гърдите ми буквално изчезнаха, кожата на корема ми е леко виснала и това до някаква степен ме притеснява! Винаги съм искала да изглеждам перфектно пред него и сега сякаш не мога да се отпусна. Замисляла съм се за корекции, но финансовото ни положение не ми позволява в момента а и той е твърдо против! Много ми се иска всичко да е както преди но незнам какво да направя, ясно е че проблема е в мен, за това и търся помощ. Ще се радвам на всякакви съвети! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ее тъкмо се чудех кога ще стигна до това, че си срещнала нов мъж, а то било друго.
Имало още жени, които след 10 години и след детето още харесват мъжете си.
Еми евала. Дано след още 10 си така, въпреки че като дойде менопаузата ще ти се обърка мисленето.

2.   Биологичния часовник при жените цъка бързо и безмилостно, приеми го този факт.
Е, има и изключения, някои жени на 40 - 50 не можеш да им дадеш годините, тяло, кожа, визия - всичко им е перфектно, но те са изключение от правилото.
Ти се раздай, че мъжът ти те харесва и желае и такава, каквато си. Защото ако му бягаш за секса и си с темерутско поведение само това ти липсва на отпуснатата ти фигура, за да го подтикнеш да намери утеха при някоя по-приветлива и по-стегната, която на всичко отгоре няма да му се дърпа и за секс.
Така, че внимавай и си опичай акъла.

3.   Имаш психологически/емоционален проблем. Може би трябва да идеш на специалист, но реално това което ти трябва е да осъзнаеш че проблемите са в твоята глава. Щом мъжа ти те желае, не мисля че имаш какъвто и да е проблем откъм привлекателност. Но ако все пак се притесняваш - започни да ходиш на фитнес или прави упражнения у дома за да се стегнеш малко. Иначе големите гърди не са решение на всичко, така че там определено нямаш проблем.

4.   Мацка, спри да гледаш другите! Те си съществуват и без тебе! Твоя обаче държи на тебе и те харесва - такава, каквато си и това е най-важното! Бъдите щастливи и се обичайте! Правете се щастливи един друг, а щом имате дете, трябва да сте разбрали вече, че живота не е за секс. Секса прави деца, а те са продължение на вас! Инвестирайте в него и дайте всичко, което имате. Надали детето иска да види на майка си комплексите как става смешна в опитите си да се облича или фарцуни как света се завърти. Моди и темподобни се сменят. А мъжът и детето ти искат да видят характер. Да, това съм аз, да това е моето мнение!

Извинявай за изказването, но чак ми стана смешно и жалко, че зряла жена търси компетентен съвет в анонимен форум! Ти нямаш ли си ценности? Животът ти е дар, а не да го сравняваш! Днеска си жив, утре - те няма! Внимавайте на какво учите детето, ей! Нали и то ще върви след вас като си отидете!

6.   Наскоро бях гледал един клип как тестостеронът и хормоните имат важна роля в това как се чувстваме и самото ни желание да правим каквото и да е включително и секс. В клипа мъж разказва за подобен проблем като твоя и с постепенни промени той и жена му си балансират хормоните. Това, което мога да те съветвам е примерно да поговориш с личния си лекар и да разбереш дали и ти нямаш някакъв такъв проблем. Пък и лекарят ще знае най-добре.

Ето и линк към клипа https://youtu.be/ZiDfZLJZTGU