Споделена история от Секс и интимност

Не ми е много голям
Чета из темите тук как жените искат голям. По принцип не се комплексирам лесно, но това ми е комплекс, защото моя не е кой знае какво. Около 16/4.5. Да, знам, че не е чак толкова малко, но ми се искаше да ги изпълвам изцяло, както се изразяват те. Нарочно съм пробвал да вкарвам заедно с моя и малък вибратор и наистина стенат неописуемо. Да, знам, че е важно и как го използваш и се старая да го използвам добре и да предразполагам добре жената, но друго си е да имаш едни 20/6. Сега сигурно някои ще кажат, че съм алчен, че има и с по 12 и е така, съгласен съм, но все пак ми се искаше да е малко по-голям. И ако има такива коментари, не, няма да си правя интервенции.

Коментари

1.   Всъщност никоя не иска прекалено голям а просто среден размер защото с голям боли и просто не е приятно.

2.   И какво смяташ, че ще постигнеш като се комплексираш и оплакваш? Нито ще ти стане по-голям, нито ще ти стане по-добре. Да, има и по-големи, и по-малки. Научи се да се приемаш какъвто си и да бъдеш най-добрата версия на себе си. На много хора им се иска да са малко по-нещо си - по-красиви, по-високи и т.н., но някои неща са заложени генетично и не могат да се променят. А мечтата ти да я изпълваш цялата няма как да стане, защото вагината може много да се разтяга. Бях гледала предаване за мъж с много голям пенис, мисля, че над 40 см, и той си беше намерил партньорка, с която прави секс и пак й го вкарва целия. Твоят размер си е съвсем нормален, дори малко над средния, така че престани с комплексите и се радвай на това, което имаш.

3.   На моя приятел е 12, но не го заменям. за някой с 20. Важна е любовта и отношението му към мен!

4.   моя е колко твоя, но има хубав външен вид и изпъната кожа а не като някой исъхнал чеп, и досега несъм имал проблеми и имам постоянно силна ерекция за което е по важно за мен, защото съм гледал доста порно и на повечето им седът меки постоянно а моя е твърд постоянно, такаче няма какво да го мислиш, важното е да имаш силна ерекция и да знаеш как да го контролираш

5.   НЕ важно колко е голям, важно е как го използваш и дали ще са доволни!

6.   "Бях гледала предаване за мъж с много голям пенис, мисля, че над 40 см, и той си беше намерил партньорка, с която прави секс и пак й го вкарва целия."

хахаха

7.   на моя мъж досъонството е огромно. 20 см обиколка и дължина 20цм. всеки път ми тече кръв след секс и то много. по някога с дни. моя мъж се радва на размера си а аз си викам на акъла защо не беше по-малък. това че е огромен не значи нищо.

8.   Ти си е*ати глупака и от хора като тебе никой няма нужда. Първо си наивен и второ адски комплексиран! Какви са тия глупости бе хора? Има човеци умират от глад (а може би им е 25см, само че приоритетите им са други - оцеляване), виждате ли до какво води презадоволството? А като я ши*аш с тоя голям к*р, дали и той няма да и писне след време? Как искаме нов телефон, нова кола, ново това и онова... превърнали сме се в егоистични, алчни, жадни за власт и сила. А маркетинга ни пробутва, че количество е по-важно от качество.
Бийте му минуса на моя коментар, само че тая тема има толкова много ПОГРЕШНО в нея, че х*я е най-малкият проблем! Разбирането ни и идеалите ни са яко сбъркани, ЯКО!

За да не съм само негативен, ще ти дам малко и градивна критика пич, а ти - ще я приемеш и разбереш, когато дораснеш!

Не бъди материален, човека не е на тоя свят за да ИМА и за да доказва навсякъде, че ТОЙ Е...
Слушай много и анализирай, чети книги, много, много книги! Не говори! Бъди тих и скромен, отваряй устата си само тогава, когато наистина е необходимо!
Бъди благодарен за всичко, което имаш, независимо дали си го постигнал сам или е дошло ей така - Научи се да приемаш и правиш комплименти!
Имай дисциплина и уважение - към всичко!
Имай цел и знай крайната си точка. Всеки ден поглеждай към нея и задавай въпросителната дали, това е, което наистина дерзаеш?
Имай приоритети и ценностна система! ВИНАГИ бъди добър, но не мекушав!
Не бъди инфантилен, но имай характер! С темата си, си просто жалък, моето момче! Порастни!

Поздрави на всички!

9.   до 3 - Коренно ще си промениш мнението, съвсем друга песен ще пееш , а може и приятеля ти да го пренебрегнеш ако един път те мине някой голям. Не те навивам, но е съвсем различно отколкото да се примиряваш с малък.

10.   Нали знаеш, че голям не е много яко за нас жените, нито много дебел. Боли..ако не се досещате...Стига с тая мания за големи пишки. Спрете го това порно и се фокусирайте над по-важни неща.

11.   С голям боли. Понякога още не мога да свикна с диаметъра на приятеля ми, особено ако не сме го правили отдавна! На дължина също ако е голям пак боли. Не е яко да те ръгат във вътрешностите. Среден размер си е екстра. И е важно как го използваш и какъв човек си!

12.   До 6: https://www.google.com/amp/s/m.fakti.bg/amp/life/220491-kak-pravi-seks-majat-s-nai-golemia-penis

13.   12, не пише да си е намерил партньорка, че и да го вкарва целия. Като се замислиш, ако и го вкара целия, ще и стигне до гърлото.

14.   Н 9 е прав.
Жена усети ли голям, нищо вече не е същото...
Моята най-голяма трагедия е, че си остана само секс с божествено надарения, а аз исках повече...
Но той си е ебач и ощастливява колкото повече, толкова повече:-)), няма как да си е само за мен, този великолепен атрибут! Побърка ме направо и искам още, искам го за цял живот, но няма...Той си е експериментатор!
Нито имаше болка, нито кръв...Най-пълноценния секс в живота ми, първия ми, истински оргазъм със скуирт, тотална побърквация! Каза ми, че и за него е било готино изживяване, защото е проникнал докрай и се изкефил на макс без да се удържа и стиска, а това било рядкост...
При мен си беше екстаз, пожелавам го на всяка!

15.   Ами през оная работа на жените излиза бебе с дължина половин метър и обиколка на главата 35 санта. Тъй че и да си надарен, колко да си надарен...

Истината е, че твоите 16, ако питаш жена, стават 18 в нейните очи. Една ми обясняваше как била спала с 30-сантиметров - еми не вярвам. Това с размера са си чисто наши комплекси, жените не ги вълнува толкоз много, а и да ги вълнува, не мерят вярно.

С размера на жените, много рядко има "кофи" и "супер тесни", другите са общо взето по средата. С твоя размер би трябвало да си пасвате с огромната част от жените.

16.   Авторе моят сигурно е към 12 см, колко му е обиколката не знам, ама е сравнително дебел. Пък на всичко отгоре ми е и крив. Честно казано никакви проблеми не съм имал с жените и никога не съм мислил за това нещо. Важното е ти да не си дебел, да си активен и да има страст в теб. Не мога да разбера защо супер много теми има по този въпрос. Толкова ли много порно зяпате, нямате ли си друга работа освен да си мерите оная работа с рулетката? Аз имам един приятел дето оная му работа е голяма и страда от комплекс, че му била малка и трябвало да му нарасте..... Още от 17-18 годишен ги дрънка тези работи, та до ден днешен вече на 30. Упражнения прави, някакви храни яде, билки пие, не знам си какво. И няма ден, в който да не спомене, какво упражнение е правил за нарастване. Как го дърпал, как го разтягал, как го разпъвал, докато на края не каже, че си го е откъснал и да пита как да си го залепи.

17.   Имаш нормален пенис, иначе келешите в училище се хвалят че им е по 20 санта, ама най-разпространения размер на пениса е между 14 и 16 см. и повечето са точно с такива. Нямаш ли си друга работа, че се тревожиш за това, не си хлапе, важно е да е твърд и да върши работа.

19.   До 17

Средния размер с нещо от рода на 13.12 см, според тези проучвания:
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

Да съдиш по размера на хората, според това което виждаш в порното е, като да съди за височината на средностатистическият човек, когато гледаш финалите на NBA, дeто средната височнина е 198.8cm, а реално е с почти 20 санта по-ниска.

20.   14 - Защо винаги такива като тебе пропускат да кажат, че са много широки и дълбоки, а само наблягат на факта, че някой си с грамаден НАЙ-НАКРАЯ направил така, че да почувстват нещо повече??????

За да ти е добре и гот с 20-сантиметров и 15-16 обиколка, то ти си МНОГО ДЪЛБОКА и МНОГО ШИРОКА.

Т.е. проблемът си е твой, а не на мъжете! Търси си надарени!

Преди да ме нападнеш... пенисът ми е над средното и в дължина и в ширина! И като си го погледна така хубаво възбуден, въобще не намирам, че е малко да задоволява жените!

Виж, за някоя кофа-рекордьорка.....

21.   Сори, пич! Като не ти е 20 сантиметров, ще ги караш да стенат с помощен вибратор! Кой колкото може! Пък после ги наричай кофи-рекордьорки...:-))

22.   14/21

Издаде се, че си поредния лъскач на бастуна пред компа, който мисли, как чрез съчиненията си да си го задържи още малко възбуден, че от лъскане му се е амортизирал.

Подозирам, че и авторът е същият! Всеки знае, че 16 дължина и 4.5 диаметър си е доста над средното, особено дебелината. Така че темата е по-скоро фейк - никой не би се притеснявал с такива пропорции!

И точно със споменаването на 20/6, авторът се издава, че си съчинява.
Къде е видял такъв на живо? Даже и в порното са рядкост! Все едно ни казва "искам пенисът да ми е супер голям, защото така ще съм най-уверен".

Ами, пич, ходи се лекувай! Има животни, на които пенисите са им с такива пропорции, каквито ти искаш да имаш. Ти животно ли си или човек?

23.   22, спокойно, не си се минал да четеш измислица. Авторът съм и ти гарантирам, че всичко е вярно. Трябва ил във всяка тема да има такъв коментар? Ако мислиш, че е измислица, подмини, вместо да тролиш.

24.   Чудесно, авторе! Я кажи сега къде е проблемът? В главата или в долната глава?

Мислиш ли, че е мъжко да се комплексираш на тема размер, при положение, че пенисът ти е с пропорции над средното? Какво да кажат тези с 11-12 см. дължина и 12.5 обиколка? Такива как въобще са успели да се възпроизведат? Жените им според твоята логика трябва да са крайно незадоволени.

Ами да не би 1/2 от жените системно да изневеряват с тези мъже с по 18-20 дължина и 14-15 обиколка? Защото, уверявам те, мъжете с над 20/15 са голяма рядкост.

Не мога и да проумея, каква женска алчност има в някои и какви пръвични инстинкти ги движат жените. Ако си толкова комплексиран и се страхуваш, че поредната може да е именно такава, просто си подбирай не кофи-рекордьорки, а нормални индивидки!

25.   Не мисля и аз съм си го написал в темата. Всеки си има някакъв комплекс/странност. Само не ми казвай, че ти си Света вода ненапита.