Споделена история от Секс и интимност

shemale
Става въпрос за shemale, някой/някоя имал ли е интимни взаимоотношения със shemale ?
Ако отговора е "да", с какви впечатления останахте ?
Ако отговора е "не", но ви се отдаде случай бихте ли опитали ?

Коментари

1.   Жена с пенис? Ами не, по-добре истинска жена.

2.   Мъжете правят най-хубавите свирки.

3.   Отношения?!
И какво ще излезе от тези "отношения"? Деца?

4.   Shemale си е травестит.
Не обичам да вкарвам инструмента си в аналната дупка, така че не, мерси.
Не бих спал с мъж, колкото и да се е направил на жена. Живея в чужбина, виждал съм много направени траверси, но като знам, че имат пениси се отвращавам.
Друго си е жена с всички нужни дупки хахаха.

5.   Eйййй , от къде ги измисляте тия работи ?! Имам чувството , че народът съвсем превъртя на тема секс .

6.   до 3 - Става въпрос за сексуални взаимоотношения. Защо все тикате нещата към сериозни неща като брак, семейство деца.
Хората правят секс и за развлечение.

до 4 - Shemale по рождение си е жена с женско тяло, фигура, кожа, цици глас, визия..... но с мъжки полов орган между краката. Така че не става въпрос на мъж или травестит направил се на жена.

7.   Има уникални шимейли, някои от тях са модели(жени), но в България не вярвам да има такива. По-скоро бих, но с някоя много добре направена.
М30

8.   Феминизиран педерас се казва.
Стига си лъгал с разни глупости Шемале мемале, шиле си ти тъпо овче шиле.
Който иска да се занимава с педераси, значи самият той също е прдерас.

9.   Много порно гледаш бро!

10.   МОже би бих, но само ако е досущ жена и по никакъв начин не си личи, че е мъж. И ако е толкова яка, че да не бих имал възможността да спя с подобна жена. Тогава бих си представил, че наистина е жена и може би бих спал с нея. Ако не е супер яка, по-добре с жена. То като няма да е топ модел, поне да си е жена.

11.   Поредната гнусотия в този сайт,що не се спрете бе,омръзнахте на всички !

12.   6, точно така - за сексуални взаимоотношения става въпрос!
Каква е истинската, оригинална, природна цел на секса?
И като как ще я постигнеш с травестит?

13.   Само ако е супер якия модел и само на кучешката, така че да не ми се развяват чужди пениси пред лицето

Номер 11 бягай в бг мама, нямаш работа тук

15.   12, ти винаги ли като правиш секс постигаш истинската, оригинална, природна цел? По-скоро ползваш контрацептиви за предотвратяването ѝ...

16.   15, не, но правя стъпки към нея. Поне това е намерението ми.
На път, който знам, че ще отведе до никъде, предпочитам изобщо да не стъпвам.

18.   Явно говориш за онези жени с пенис и гърди! Сигурно гледаш такова порно и ти се иска да си с такава! Другите явно не знаят и говорят наизуст-т. е. чули нещо някъде и го споменават тук без да са наясно с фактите! Шимейлът е мъж, който си вкарва женски хормони и след време добива женски полови белези, но пенисът си остава! По света са доста и се снимат докато мастурбират и стигнат до оргазъм! В мрежата е пълно с такива клипове, а често пъти правят секс с мъже, както и обратно! Никакви травестити и прочие не са шимейлите! Правете разлика!

19.   Аз съм правил секс с травестит. Избрах си от бг сайт женствен със силиконови гърди. По нищо не се разбираше, че има пишле между краката. Секса беше прекрасен, така се раздаваше, че ми направи 3 тека за нула време. От тогава в месеца по веднъж като се измъкна от жената си ходя.