Споделена история от Секс и интимност

Жени допада ли ви писинга като любовна игра
Въпроса ми е предимно към жените дали им допадат подобни фетиши като писинг и пикане по време на секса

Коментари

1-50 от 54

1.   Предпочитам зоо копрофилията.

2.   Явно някой трябва по-скоро да те се изсере в устата,за да спреш простотиите !!!

3.   Повече ми допада шитинг.

-

4.   Едва ли някъде се практикува. Слез на земята.

5.   Ненормално. Извратено.Потърси помощ. Гнусно. Нищо общо със секса.

7.   Не ми допада като идея и не виждам смисъл да се пишкаме.

8.   Правила съм го, не ми допада някой да пикае по мен но бих го направила аз зависи какво иска

10.   Да, доста. С приятелят ми сме го правили на няколко пъти, засега само в банята. Мисля скоро пак да му предложа.

11.   Правила съм писинг на приятеля ми няколко пъти, единствено защото той ме е молил, иначе за мене няма кой знае каква възбуда от това да пикая върху мъж. Ж - 29г

12.   И аз си мислех, че писинга е само измислица, докато не ми се случи дето най-малко очаквах. Имах си флирт с една по-голяма колежка. Един ден ме покани у тях, че била сама. След първото празнене, в банята, клекна и поиска да се изпикая върху циците и. Беше ми странно, но пък тя се изкефи много, личеше си и се възбуди

13.   Няма да съм крайна като останалите, но ще те разочаровам, защото в реалния живот никой не го практикува.

14.   Пробвала съм много пъти писинг по време на самия секс,но най много се възбуждам когато съм с пълен мехур и съм на ръба да изгубя контрол,нарочно пропускам по едно пикане през деня,особенно ако знам че когато се прибера в нас мъжъ ми ще си е в къщи и ще ме гледа

15.   13, практикува се, това че вие не знаете, е друг въпрос....

16.   # 15 ти от къде знаеш че се практикува, практикувал ли си го, мъж или жена си

17.   16, вече в коментар 10 съм написала, че съм го практикувала следователно знам.

19.   # 17 какво си правила, разкажи по подробно би било по правдоподобно а и интересно да разберем

20.   Почти при всеки удобен момент го практикуваме с жена ми за което и благодаря, изпитвам страхотна възбуда когато го прави

22.   Никога не съм си и помисляла че подобно нещо в любовната игра бих могла да направя,даже и не съм предполагала че съществува.Запознах се със мъжъ ми преди 2 год. първите няколко месеца секса беше ежедневие та даже и по няколко пъти на ден постепенно намаля в момента правим горе долу по 2 пъти седмично,рядко се случва да повтаряме.Може би беше около нова година когато за първи път ми намекна че иска подобно нещо,докато правихме секс-мисионерската ми каза дали мога да пишкам малко,не му отговорих нито пишках,при следващия секс отново ми го каза много се напънах и пуснах няколко малки струйки,почувствах че станах някак по широка може би но той направо полудя от възбуда.Когато свършихме го попитах защо иска от мен да пикая докато се чукаме а той ми каза че просто би му харесало да види,да почуства нещо което излиза от най интимното място от жената която харесва и желае направихме го няколко пъти след тоя разговор,аз все повече се отпусках и ми ставаше все по готино,така че отговора ми е ДА харесвам и ДА допада ми този вид любовна игра

23.   19, мисля, че притежаваш достатъчно въоръжение да си представиш какво съм правила с приятелят ми.

24.   Правила съм го няколко пъти заради приятеля ми ако трябва да съм честна не изпитвам кой знае каква възбуда докато пикая върху него но все пак сме двойка и всеки прави по нещо за другия,възбудата ми идва след акта на пишкането самия секс след това

25.   13 , ти щото си спала със всички по целия свят и занеш. Давате ли сметка колко абсурдно звучите с това " никой" и "всички"?

26.   # 23 то въображението работи но не се знае ти ли си пишкала по приятеля ти той ли по тебе или взаимно сте се пишкали може и друго да си правила ?

27.   26, всичко, което си изброил.

От 10.

28.   Естествено, че ми харесва, както и други нестандартни неща. Само, че моя се дърпа. Всеки път като му кажа да го направим, казва "Да, добре" и никога не го правим, а аз почти всеки път му правя свирка с дълбоко гърло и му гълтам. Да сме практикували 2- 3 пъти за две години връзка. Вече не го кефел писинга. Ми хубаво, и аз ще спра да правя неща, които на него му харесват, а на мен - не чак толкова. Изобщо, това секса е за мъже, не е за жени.... Може би никога повече няма да се отпусна пред мъж (той ми е първия).

30.   Номер 28 какво си пробвала и какво ти допада и харесва,какво би искала да направиш в ПИСИНГА,докаде би стигнала в такава игра

31.   Попитай дали им допада изобщо любовната игра, защото откровено казано това са големи фантасмагории от твоя страна. Едва ли има и една жена в България, която да не е проститутка и да практикува подобни неща. Стига си кръжал в Орбита.

33.   Допада ми докато го правя но после понякога ме е срам от партньора ми и от това че съм намокрила всичко и него също

35.   Не ме възбужда ама го правя, на партньора ми му харесва все пак а в секса трябва да бъда мръсница

36.   Направихме го няколко пъти досега. Черешката на тортата е.. Но трябва специална нагласа.. При нас се получи от само себе си. Няма как да кажа на жена ми. Искам да се изпикая върху теб??? В банята влязохме двамата, но ми се ходеше до тоалетната. Казах и, че ще отида, а тя давай тук. Започнах, а тя се наведе и лекичко с езиче... , но мръднах и.. Тя не се дръпна. Каза супер е. Няма да продължавам какво последва след това.. Но беше незабравимо..

38.   Какво да ми допада, поинтересувах се какво е писинг, гледах няколко клипчета в които жени пикаят, какво трябва да ми допадне от това да се испикая или напикая

39.   Допада ми ако по мен не се пишка, т. е. да пишкам само аз, отделно след това да има и секс
Ж-32

40.   Правила съм го с едно бивше гадже по негова инициатива, пробвали сме доста неща, сега с мъжъ ми я караме само стандартната, веднъж му намекнах че искам нещо по разкрепостено, докато го правихме му казах че много ми се пикае и той взе че спря, дръпна се на страна и ми вика айде отивай да пикаеш чакам те, направо щях да падна като се върнах вече не ми се правеше нищо

41.   Жена ми скуиртва и полудявам от кеф като изпръска. Ако това се брои за нещо като писинг.
Иначе преди нея с бивше гадже сме практикували писинг по НЕЙНА инициатива и много се възбуждаше като я напишквах. Харесва ми като допълнение към любвната игра или след секс.
М на 38 съм!

42.   Правим го и ни е много хубаво.
За подобни игри трябва да си намериш човек с идентична сексуалност. И трябва да има много любов.
Когато напълно се отпуснете един пред друг... всичко е хубаво.
Пишкането при нас си е вече кажи-речи част от всеки секс.
Но... при нас примерно си става естествено. Няма примерно разговори от типа: какво мислиш за пишкането?
Ето последния път просто му казах "Ела! че ми се пишка"
Или изобщо не си казваме нищо.
Той започна между другото. Докато бяхме под душа преди години и аз казах, че ми се пишка. Той започна да ме гали отдолу и каза: Давай, пишкай!
И така си го украсяваме с годините.

Няма гнусни, извратени и т. н. неща в секса стига И ДВАМАТА да ги искате.

Жена на 36. С мъжа ми сме заедно от 12 години

43.   До коментар 42;
Разкажи какво харесвате да правите с мъжът ти, двамата ли го правите или само единия партньор, интересно би ми било да разкажеш по обстойно къде го правите, в смисъл само в банята ли или и на други места например в спалнята или на друго място

45.   43,
И двамата. Всякакви игри, които ни хрумват.
То си е, де да знам красиво. Друг път забавно. Понякога е мръснишко - зависи какво ни е настроението.
Ние сме много разкрепостени и не зная доколко е удачно да разказвам подробности.
За нас сексът е мръсен. Не обичаме да се превземаме. За щастие живеем в 21 век, където има течаща вода и мокри кърпи.
А къде? Навсякъде. В банята най-често (но сме и с малко дете, та банята си ни е редовното бягство така или иначе) Детенце, като е на гости при баба - в спалнята. Ама веднъж като търках матрака и сега си купувам еднократни чаршафчета от аптеката. Ние сме и планински деца, планината също ни е предлагала често терен за игри.
И така

46.   45 интересно би било да споделиш с малко повечко подробности какво представляват планинските игри които сте правили, аз съм имал няколко планински приключения с писинг с бившата си и ще ми бъде интересно какво още бих могъл да допълня

47.   Моята писинга я възбужда. Първо иска да се къпем и се изпикава по краката ми, докато сме под душа. После в спалнята иска да я наплескам силно по дупето и чак след това е мокра и започвам да я чукам.

48.   Не, гнусно ми е. Свирките и гълтането също ми е гнусно. Аз съм скучна жена. Единствената перверзия, която си позволявам от време не време е анален секс. Хубаво ми е!

49.   Мъж съм и харесвам песента с жена ми. Тя пишка до късно я лижа-харесва ми и ме възбужда...

50.   Обожавам да лижа на 69, и жена ми-да ми пишка.

51.   Мъж съм и ми допада, при всеки удобен момент го правим с жена ми

53.   Не. Това ми се струва психарско.

54.   Не си представям да го направя тези гадости с човек, когото обичам. Виж на някой когото не понасям с удоволствие. Ама извратеняци колкото щеш.

55.   54 жена ли е или мъж, интересно кое е по извратено да гълташ сперма или писинг или пък чукане в дупето....

57.   С две бивши гаджета съм го правила в банята, аз си исках върху мен, било е в ситуация на голяма възбуда и доста пийнали.

58.   Няма лошо стига и двамата да са съгласни. Единствено приятелката ми на кура ми е пишкала в банята по моя инициатива и е доста хубаво усещането и възбуждащо.

Хан Крум

59.   Това е единственото "извращение" което ме възбужда като мъж. Иначе обичам стандартния секс, но си мечтая приятелката ми да се изпишка върху мен. Дори се възбуждам като я гледам как пишка когато сме заедно в банята, където е и тоалетната. За сега не смея да и споделя, защото ще ме помисли за извратеняк.

60.   До последния коментар #59
Мъж съм и съм като теб от всички фетиши и перверзий само това ме кефи и възбужда, в началото докато се осмеля да го споделя с партньорката ми ми беше много тегаво, говорехме си кой какво би искал да пробва в секса но едва ли ще го направи, тогава тя ми каза че много би искала да ме види да масторбирам пред нея, беше ми много неудобно но се съгласих, като ме попита какво искам и аз и казах че искам да я видя как пикае и ако може докато се чукаме да се испишка, нямаше такава изненада като ми каза че даже го е правила и преди, в последствие при всеки удобен момент го правим, така че пробвай и я питай нищо не губиш а и в секса всичко е позволено когато ти доставя удоволствие

62.   Аз съм го правила с предишното си гадже, той все настояваше да идва с мен когато пишкам, в началото му се дразнех и ме беше срам но след време даже ми ставаше възбуждащо когато го правя

1-50 от 54