Споделена история от Секс и интимност

Малък ли ми е за възрастта?
Здравейте! напоследък ме тормозят разни мисли с размера на пениса ми и реших да споделя тук. на 20г. съм и ми е дълъг 16см. а обиколката му е около 14-15см. интересува ме какво мислят момичетата по този въпрос, дали ми е малък, или им е напълно достатъчен.
знам, че на жените са им достатъчни 8см. знам и как да ги задоволявам с пръсти и език, затова ще ви помоля да си спестите коментарите от този вид.
10x

Коментари

1-50 от 52

1.   Тая песен е пукана тоооолкооовааа мноооооооогоо пъти, че като влезеш в "Добави история", пише:

Ако историята Ви е от от сорта на:

Възможно ли да съм бременна?
Малък ли ми е?

Е добре да потърсите във вече съществуващите преди да пишете!

Не е трудно да се види.

По темата- не, не ти е малък.

3.   Нали знаеш.. око да види, ръка да пипне.. на теория е идеален, но на практика трябва да се види как е ;)

4.   Виж сега - важното е да е достатъчно твърд, когато се налага, а иначе си е добре.

6.   Малък ти е да :Д. Аре стига с такива глупости, ве! Жените не ги грее колко ти е дълъг х*я, а как се отнасяш с тях и т. н. 16 санта е добре. Приятеля ми е на 19 и му е 16 санта и съм много доволна!

7.   Не.
6, жените много, ама много ги грее.

8.   Ами как няма да си доволна, ВЕ! 19 санта е голям, ВЕ

9.   Супер ти е

10.   8 - Абе, казвам, че е 19 годишен, кьорава патко. :)

11.   Ем аз като момиче на твоята възраст щи кажа чееее :D на първия ми му беше 11 и пак си го обичах, макар че си беше баси малко опишленце. На втория му беше 15 и пак бива. Не ти е малка п*шката, дано и акъла ти е голям :))))

12.   Малък е! Направо не знам как си го намираш в гащите да го извадиш да се изпикаеш.

13.   Аз съм на 14 и ми е дълак 15 сантиметра. Добре си!

14.   Оооооооооооооох 10000000000-та такава тема. Господи моля те убий ме!!! Айде бе вие само за оная си работа ли живеете!? Не знам на патагонски ли ви се струва, че ви пишат, на пенджабски ли, на кечуа, на суахили, на йоруба или може би на иврит??? Няма братче, на всяка страница десетима лигльовци питат колко им е. Е неграмотни ли сте да прочетете останалите такива, какви сте?

Ся, пишеш, че на жените ни било достатъчно 8, ама казваш, и че твоя е 16. Не разбирам. Аплодисменти ли искаш какво? Ами като си нямаш друга работа по цял ден, седи си и се чуди малък ли ти е, може и боб да хвърляш даже.

15.   Моят приятел е на 25 и му е 15 и е дебел колкото твоя :) Бая голямичък ми се видя, така че си екстра

16.   Напротив. Огромен е - рЕзни някой сантиметър, пич.

17.   *от автора*:Много ви благодаря на всички, включили се в темата. успокоихте ме :D
14.неискам, нито аплодисменти, нито нищо написах го това, за да се спестят коментарите от този род, пък дали 8см. са ви достатъчни или не си знаете вие :)
поздрави на всички :)))

18.   Нее ти е малък..моя е 13см. и съм бил с много/ на 16 съм/ трябва да ти е твърд :)

19.   На моето гадже му е 18, на 18 години е, попринцип ми харесва размера, но доста боли :D Така че, не е само до голям и малък, до харесване и нехаресване, защото когато през повечето време те боли адски много, това не е хубав секс.

20.   Аз съм на 13 и е около 15 значи ти е добре

21.   Изобщо не ти е малък, *ур както си трябва, среден български размер. Моя е 17 см, обиколка не съм мерил, но задоволявам жените, сега вече само съпругата, по-рано и други разбира се! И групов секс сме правили с друга семейна двойка, жената остана доволна, но нейния беше с 12 см и пак си я задоволяваше, е на моята и малееше, но й тя получи оргазъм!

22.   Ако нямаш нещо в главата и 30см пенис няма да ти помогне!

25.   Не е важно колко ти е голям , а как го използваш .

26.   според мен ти е добре не се притеснявай

32.   Пич, аз не съм момиче, но според мен си е добре :D... Аз съм на 18 и ми е 17 см дължина, ама 12, 5 дебел с тоя тънкаж питаш ли ме какво ми е :X... От 2 години стоя без приятелка само заради това. Толкова съм се комплексирал, че не е истина...

33.   32 - не, не стоиш без приятелка, заради това, а защото си самовнушаваш глупости. Не си пречи сам и ще бъдеш щастлив с някое момиче. :)

35.   Аз съм на 13 и ми е 17 см към коя група влиза среден или голям.

37.   Айде стига с гивизълъците. Нищо ти няма

39.   До 35: ОФФ не знам на какъв се прайш. Аз съм момиче на 17!! Не мога да разбера какво толкова си ги мерите! И не мога да си представя ако бях момче да седна да си меря пишката колко сантиметра е!! Наистина това е много глупаво. Пък и ти- лапе на 13.. тръгнал да ми се обяснява и да се фука на сам на там, че пишока му е дълъг!! Не знам за останалата женска аудитория, но мен лично това много ме дразни!!! По-важно е какво имаш в главата. Е, да ! За едно момиче наистина е важно да има поне нещо, което да я задоволи, но недейте да се вманиачавате толкова много! Нямаме нужда от някакви зверове в боксерките а просто от полов орган, който да покаже, че си мъж (независимо от размера)!!!

40.   Пенисът ти е Ок, но се притеснявам за умственият ти потенциал!

41.   ОМГ :Д

Аз съм на 14 и ми е 18см :$

43.   Бе кво ти пука дали задоволяваш жените гледай тр да задоволяват тебе :D

44.   Бе кво ти пука дали задоволяваш жените гледай тр да задоволяват тебе :D

45.   Абсолютно нормален типичен среден български размер. Моя е 17 см. и като го напъна повече да го вкарам, жена ми я заболява, въпреки че е красива, снажна и едра цицорана, чашка Е, на ръст и килограми колкото мен! Така че си го ползвай със здраве и ощасливявай жените, сега ти е времето, после ще ощасливяваш само една!

46.   Аз съм на 13 години и ми е толкова. Лол

47.   Мозъкът да, члена се ядва

48.   Момиче съм на 15 ии мисля, че не е малък (девствена съм, но така си мисля) спокойно!

54.   На моето гадже му е 23см много болеше първите 4-5 пъти но свикнах. Но по темата-изобщо не ти е малък има хоа с длеч далеч по-малки.

55.   Аз съм на 15 и ми е дълъг 16 см. ве брат... Имаш някакъв проблем

57.   Аз съм на 14 и ми 14 санта.. Мисля, че не е малък

59.   Ами аз съм на 19 и досега съм преспивала с 2 момчет
На I момче му беше около 15 см и широк толкова, а на II-то момче (гаджето ми) му е дълго 23см и широко 16см... Изпитвам огромна болка при секса, но пък ми е много готино, защото ме задоволява и ме радва :) Но и при пурвия не ми беше зле, пак се справяше супер в леглото :)

60.   До пошльовците дето са на 13 и им е "17-18", пичове, мери се от основата към върха, не от края на ташаците. ;) иначе съм на 16 и ми е около 16, нямам комплекси, но не съм правил секс още. Така че ще видим как ще е. :D

61.   Абе момче, напълно ти е нормален за европеец. Ти какво искаш, да имаш 25 сантово шишане ли, като на някоя черна маймуна! Жените не обичат много големи, защото им причиняват болка и оргазма и на двамата отива на кино. Карай си със стандартния хуй и не се оплаквай!

65.   Не е важен размера а старанието :)

66.   Поради начина ти на формиране на въпроса ти разбирам, че нямаш редовен сексуален живот. Недей сравнява размера на тези така наречени "мъже" в еротичните филми. Всичките от тях са подбирани на кастинг. В реалния живот размера наистина няма значение. Една жена може да ги задоволиш по много начини, но не мисля, че в тази тема трябва да ти обясня какви са те. Да се върна на темата. Аз съм мъж в кавички. ПО скоро момче на 20. Когато бях на 16 и аз имам тези притеснение. Дали е малък, дали стига за да задоволи една жена, дали не трябва да е обрязън и ред други глупости. Момче това е секс а не ядрено инженерство. Просто се отпусни. Намери жената, която е за теб и малко по-малко всички съмнения ще изчезнат. Трябва време не става веднага, но нямам причина да се притесняваш за размера. С пожелание за хубави моменти за в бъдеще и по високо главата. :)

71.   Срам и позор за мъжкото съсловие! В потрес съм! По на 20 г сте и все още това ли ви е в главата? Колко ми е голям, колко дебел, колко твърд и тн. н.

72.   Перфектният размер- 16 см <3
Лена

76.   Е и на мен не ми е кой знае колко голям, за сметка на това пък ги подлудявам с пръсти и език, преди се притеснявах. но сега не... Стига сте се товарили с излишни глупости за това дали ви е малък, просто си живейте живота.

77.   Моя е доста голям и дебел, всички жени с които съм бил под една или друга форма са ми го казвали и са ми го признавали, не съм го мерил скоро но в надървено състояние ако то продължи повече от 20 мин. започва да ми се вие свят и ми прилошава. Но като спадне се посъвземам скоро.
Сигурно е от притока кръв която отива от мозъка ми към половия ми орган и затова ми се вие свят. Поне така си го обяснявам.
Ама и жените сте странни птици, хем ви сърби и боли, хем гледате да се яхнете на някой който е по-голям.

82.   Не знам, на мен ми е 15 и съм на 12 знам и ме съм малък за тук но искам мнение дали и на мен ми е малък а обиколката ми е 13-14

83.   Значи моят е с обиколка 15. 5 см. Тази година едвам влязох в една 22 годишна.
Преди също съм изпитвал затруднения в по-неразработени момичета.
Раждалите искат още и още.

84.   Как ги мерите по 15 см? Това заедно с топките ли е?

1-50 от 52