Споделена история от Секс и интимност

Вече рядко ми става
Мъж на 34 години съм. До преди пандемията ми се правеше секс редовно. Мастурбирах почти всеки ден, понякога и по два пъти дневно. Сега вече доста по-рядко, на седмица, две. По принцип, никога не съм правил секс и не съм имал приятелка, ако има някакво значение. Сега вече нищо не ме възбужда, нито порно, нито ако си представям реални жени, които ми харесваха. Не знам какво стана. Не ми се вярва да е от възрастта. Пандемията доста ограничи оскъдния ми социален живот, който имах. Нямам никакви приятели, но поне бях в средата на колеги. Сега не пътувам никъде, качих десетина килограма. Има ли някой, който забелязва подобна промяна в сексуалния си живот?

Коментари

1.   Много хора се депресираха покрай пандемията - социалната изолация, страхът, който беше насаждан у хората постоянно. Излизай повече навън, макар и сам, движи се повече, тренирай нещо. Дори и само да излезеш и да повървиш няколко километра пеша и да го правиш няколко дни в седмицата ще ти помогне да се почувстваш по-добре.

2.   От МАСКАТА Е!

Каквото и да казват - ПРОЧЕТИ ЗА ВРЕДИТЕ, ПРИЧИНЕНИ ОТ ПАРЦАЛА НА УСТАТА И НОСА!

МНОГО МЪЖЕ ПОСТРАДАХА! ХОРАТА ИМАТ ПРАВО ДА ЗНАЯТ!!!

3.   Добре, че стана тази пандемия, че да има с какво да се опавдават всички загубеняци.

4.   Иначе автора заникъде да не бърза, защото Чарли Чаплин е имал дете на 80, а Миг Джагар на 90.

5.   Ти така или иначе не си го използваш по предназначение, за какво ти е да ти става? Иначе отговорът се крие в темата ти - вероятно е от качването на килограми и застоялия начин на живот. Ако не промениш нещо, загубата на сексуалния ти живот, дето и без това липсва, ще ти е най-малкият проблем.

6.   Ако си намериш разтропана приятелка,така ще ти го вдигне,че ще подпреш тавана !!!
Но ако е дърво,няма да ти стане посмъртно !
Вярвяй ми,има жени,които от кура ти ще извлекат максимума и знаят как !

7.   Е брат, сори че така го казвам, ама ако на 34 си девствен за какво ти е?

8.   Може да си гей. Защо не пробваш с мъж?

9.   Честито брат ми, имаш PIED(porn induced erectile dysfunction) влез в сайта yourbrainonporn.com за повече информация, мини на нофап и ще се оправи

10.   Щом не си чукал още и нямаш намерение, какво те бърка?

11.   По-добре се посъветвай с уролог ако не си бил досега. Килограмите и заседналия живот определно влият негативно. Пиши след време като почустваш промяна на какво се дължи.

13.   Ами спри да мастурбираш, и може нещата да се оправят? Не е нормално всеки ден да заставате пред телевизора/ телефона и да лъскате. Няколко пъти в месеци..може, но не и редовно. Ти като не си бил с жена, какво значение има дали ти става или не? Просто едно и също нещо писва, и може би затова не ти става. Наистина спри порното и си намери жив човек, спри да мастурбираш и нещата може да се оправят.

14.   Понякога това се дължи на нездравословно хранене.
Някои храни и напитки оказват лошо влияние на ерекцията. Самонаблюдавай се какво ядеш и какво пиеш, с кои храни или с кои напитки прекаляваш и се замисли, дали някои от тези неща не ти създават проблема. Кока колата, кафето, бирата, алкохолът, оцетът, киселината, топлинно обработената храна, влошават ерекцията. Храни се с повече сурови плодове и зеленчуци и по-малко топлинно обработена храна. Топлинно обработената храна е умъртвена храна, а както се казва, умрял кон не рита. Суровата растителна храна е съставена с живи клетки. заредена е със слънчева енергия и дава жизнени сили на тялото.
Може да се консултираш и с лекар. Както по-горе някой каза, консултирай се с лекар-уролог. Има и медикаменти за това.

15.   Както казва 4 . Бащата на Конфуций е бил на 80 а майка му на 18, като са го зачевали.

16.   Иди на лекар бе човек.
Аз имам някои проблеми с мъжа ми,ама той на колко години е /а още може ! / ,ти на колко...Млад мъж си.Изчезвай утре при джи пи-то си .
Горепишещите са прави-смени начина си на живот и лекар !

17.   15, те и на 100 с 10 годишни може да са се ебали, ама това че са някви известни и УЖ начетени не го прави нормално. И Ганди е бил много умен, ама педофил. То реално едното не пречи на другото.

18.   За какъв сексуален живот лафиш като си девствен бе брато

19.   И аз не разбрах какъв ти е зорът? И без това не го ползваш по предназначение, с жени не се занимаваш. Не можеш да лъскаш на порното ли? Нали нямаш и желание, занимавай се с нещо друго.

20.   От номер 14
Ако приемаш наркотици, недей да чакаш ерекция. Наркотиците са убиец на ерекцията. Приемът на някои лекарствени препарати, оказват също лошо влияние на ерекцията. Кока колата, пепси колата, бирата също влошават ерекцията. Приемът на енергийни напитки, също.
За да си достигнал до това положение, значи нещо си нарушил здравословният си начин на живот! На 34 години трябва да си в силата си със своята мъжественост!
Внимавай, какво ядеш и какво пиеш и се самонаблюдавай!

21.   Отиди на проститутка.

22.   Спри порно и мастурбацията и ще се оправиш, процесът на възстановяване е постепенен