Споделена история от Секс и интимност

Защо жените просто не си признаят, че са стари
Понеже гледам, че напоследък пак се навъдиха бая теми, в които авторките цъкат с език как можело мъже да си падат по млади жени на 15-18, искам да попитам защо не си признаете, че просто се чувствате обидени и неоправдани, че вече сте изгубили младостта си и че не сте чак толкова предпочитани? А ми го извъртате как не било нормално, как такива мъже били инфантилни, ненормални, психопати, как само такива им връзвали.

Защо до сега една не се възмути, че мъж се заглежда по наборки на майка му и не го обвини, че има едипов комплекс? А напротив - извъртате го как такива жени били "зрели", как били по-по-най и как било нормално наборите на синовете им да си падат по тях.

И като кажеш, че просто младите ти харесват повече (всеки си има предпочитания) и веднага се почва едно спорене ама какво им имало на възрастните, ама защо сега не сме ги хаерсвали, ама как и младите щели да остареят.

Един потребител правилно каза, че щом е толкова яко да си стара жена, защо няма един крем за остаряване, а всичките са за подмладяване и всички ги ползвате, а в същото време ни обяснявате как е супер оферта да си със стара и младите не струват.

Да, сигурно има и млади момичета, които не чувстват привличане към по-възрастни мъже и съвсем резонно приемат това с отвращение, което мога да го разбера. Но въпроса ми е към по-"зрелите".

Коментари

1-50 от 76

1.   Това с крема за остаряване аз го написах. Ще ти кажа и защо бълват толкова много помия по нормалните мъже, които харесват по-млади жени. Бабите и лелките просто това ги удря по егото. Боли ги, че вече им е изтекъл срокът на годност. Това нито една няма да си го признае.

3.   Защо чичетата не си признават, че са спаружени старчоци и младите ги е гнус от от тях, а все се мъчат тук да повтарят колко са младолики и как търсят дъщери, сякаш като го повтарят и ще стане истина?! Бракувана стока сте, защо и вие не го приемете. Между другото колко жени над 35 виждате със шкембе, косми, увехнала кожа и смърдящи на пръч? ;) Че аз нещо в последно време само се заглеждам в лелки, които нямат и една бръчка, слаби са, с поддържана кожа на тялото и модерни дрехи. Аз съм на 24 и се изумявам как някои 35-40 годишни лели имат по-блестяща кожа от моята. Та къде ги тия младолики старчоци, по които си умираме младите момичета?!

4.   То пък мъжете на 40-50-60 са много в годност. Ставате за смях вече с тия идиотски постове. Шкембаци, плешаци и не им става, това са мъжете в тая възрастова група. То всеки гледа младото, въпросът е, че младото рядко връзва - и в двете посоки. Изключвам само когато си богат/а. Тогава няма никакъв проблем с избора на мъже и жени. Но средностатистически бг мъж да плюе, че неговите наборки били стари и грозни - ало, пОгледни се огледалото!

5.   Че аз си признавам!
Никога не съм крила и съм наясно, че след 22 жената минава вече в друга категория.
На 38 съм и ми е пределно ясно, че няма как да се конкурирам с някое 18 годишно пиче, и че нямам нито физиката, нито визията, нито духът на истински младата жена.
Не съм престаряла, но съм на прага на четирийсетте, а турците имат един много хубав лаф - "кърк - търт" - тоест, станеш ли на четирсет - изфъскваш.
Жалея по младостта, но всяка възраст си има своето очарование - вече съм подредила живота си, орастила дететето си, имам кариера - неща, които на 18 нямах. Е - и все още предизвиквам мъжкият интерес.

6.   3, 4, аз лично си признвам, че и повечето дъртаци мъже не ставаме физически. Но това пак няма да ви накара да сте честни, че и вие не ставате. Само че това, че жени над 35 имали гладка кожа, нещо не го заблезвам, ама карай. А, да, по реакцията ти силно се съмнявам да на 24.

7.   Ами, виж, хората като цяло, но още по-масово жените, живеят в една заблуда наложена им от модерния начин на живот. Една фантазност, която не съществува в реалността. Доскоро беше "30 е новото 20", сега "40 е новото 20" и тн. Нови кремове, нови дрехи, нови пластични корекции, нови кариери, нови директни полети. Консуматорско общество, което не поддържа ценностите от миналото (семейство, уют, деца и др.), които са давали някаква основа на самия живот. Сега е външен вид, кариера, пътуване. Общо-взето това са ценностите, които модерният консуматорски начин на живот промотира и това е резултатът - стари моми и ергени, страдащи по младостта. И да си признаеш, че си сгрешил е трудно. Да си признаеш "гадно беше че бях феминистка и отхвърлих всички свестни мъже за да правя безразборен секс с много мъже за да се докажа че съм силна и независима жена" и тн. Все едно да признаеш, че си направил грешен избор в живота. Ама кой ще признае, че е сгрешил?

Та, това е според мен. Нежелание човек да си признае, че е сгрешил.

8.   Номер 3, не се прави на млад мъж геронтофил, че вече стана страшно жалка. Ти си онази баба фантазьорка

9.   6, хайде да си го кажем честно, ще между българска жена на 40 и мъж на 40 има разлика. Епилирана, поддържана, с прическа, ухаеща на парфюм, по салоните е пълно с такива жени. И мъж на 40: нисък или дебел или и двете, космат, рядко си мие зъбите, плешив или с бяла коса, дълбоки бръчки от много тютюнопушене, алкохол или и двете. Рядко носи нещо различно от дънки, тениска и маратонки. Жена, 20

10.   А, защо мъжа трябва да предпочита 15 годишна, пред жена си, независимо годините и?

11.   Аз съм красива и съм на 30, не прилича на лелка. 25 годишните си ме заглеждат, че какво като съм на 30, а не на 20.

12.   9, иска ти се. Колкото жените са лелки, толкова и мъжете чичаци.

13.   Как един не каза, че предпочита жена си. Независимо от всички други по-млади....

14.   Момиче на 19-22 год е като Мерцедес на 10 хил.км, ако е девствена на 0км.

Жената след 25 год. се разваля. Ето кака Дженифър Лопес, колкото и да се поддържа, няма да стане като нов модел Мерцедес.

15.   13, ето казвам го, предпочитам жена си, която е на 35. Да, не е първа красавица вече, но си е моята, имаме си история, привързани сме и се обичаме и не бих я сменил за 18-годишна манекенка. НО, ако трябваше сега да избирам жена тепърва за сериозна връзка, определено щях да приоритетно да избера на около 20-25, а за секс на 16-18. Друг е върпоса, че вече съм старчок на 35, не съм супер модел вече, интроверт съм, а и нямам чак толкова много кинти и надали някоя такава ще ме предпочете, но поне бих си пробвал късмета.

16.   Хайде стига глупости !!!
Няма стара жена;има жена еблива и жена фригидна/дърво/ !
Така е и при мъжете;някои ебат до 80,а други на 30 вече не им става !
Всичко е заложено вътре в човека и той сам определя,ще се бори ли да е в готовност и да намери нещо за ебане/да я наебат/или ще ляга да мре !?
Шкембаци,мераци,ташаци,ама като те подхване,от путката ти мас ще потече !!!
А жената над 30-35 е толкова загоряла и еблива,че ще ти скрие шапката !

17.   Защо някой трябва да си признава нещо? Мъж на 40 години съм. Всяка възраст си има и добрите и лошите страни. Защо се занимавате с такива въпроси? Не само се занимавате ами се и карате. Една жена може да бъде привлекателна и на 20 и на 40 и на 60. Същото се отнася и за един мъж.

18.   17, кажи ми една привлекателна жена на 60.

19.   О, така е, авторе! Напълно си прав. Аз съм на 32 г., но изглеждам на 23 - 24 макс. Диети, спорт, професионална козметика и професионални уреди за косата, професионален грим и кремове с хубав състав без силикони ползвам... Но преди всичко е ген и като цяло визия. Често се депресирам, че вече не съм на 20... и знам че младото е по-хубаво, но ще се постарая да съм винаги топ и по-красива от всички на моята възраст и това не ме обезкуражава, а ме зарежда. Откакто съм на 32, не се замислям често какво е било на 20, т.е. сега ме вълнува само моята възрастова група и нагоре. Съответно ме влекат и по-улегнали мъже, не че съм свободна де, но по принцип бих се загледала по мъж на 35-40г вече, а момчета под 30 са ми като деца. Но то природата го е измислила.

20.   Всяка лелка завижда на всяко хубаво младо момиче. Нормално е, още от времето, когато те са били млади момичета в главата им се върти въпросът "какво ще правя като остарея и повяхна". Гледат албума със снимките от младините на баба си и се чудят, как може онова да се е превърнало в това.

Имах една приятелка, все се тюхкаше по тоя повод. Иначе красавица. Закърмена с планета и сръбско. Баща бивш висаджия. Нещата са свързани, вие мислете...

В действителност съвсем други качества правят жената жена, но в пластмасовия днешен свят, те са отдавна забравени. Ако се досещаха за тях, нямаше да имат такива дилеми. Но масата не се сещат. Радвам се, че опитът ме е научил за тези неща.

Да видиш жена на 50 години с 2 развода да се кипри като ученичка, в главата и да са само нокти, мигли, козметици, цици и тн... Еми сори пичове, ама не е нормално. Говоря ви за реални лица не фантазии.

Като бях на 18-25 все се чудех как на жените им е толкова лесно да се оправят с нещата - пласират се и готово. Сега съм на 29 и все повече се радвам, че се родих мъж. Огромната сила на мъжете е, че след пубертета спираме да се поддаваме на влияния, моди (е, поне по-умничките) и тн peer pressure, имаме си гледна точка и кой какво мисли по въпроса ни е през... Жените са лабилни и не го могат. Каквото правимисли Сийка, това правимисли Мара и тн...

21.   Аз пък съм на 20 и супер много ме привличат поддържани жени над 30/35/40 год. Ако са и омъжени, още повече. Много са опитни в секса след толкова години. Знаят какво искат във взаимоотношенията с партньора. Можеш и да си говориш с тях, да има диалог. С една 16-18 годишна какво да си кажа? В секса неопитна, за разговор не става, можеш да си имаш проблеми с родителите и, и тн.

22.   До 18 - Джейн Сиймур (доктор Куйн лечителката) е на 62 и изглежда супер.

23.   15 браво, само със секс с 16 годишна ме разочарова.

24.   Ами че аз и на 20 си мислех, че не ставам и сега на 30 пак не ставам. Нямам самочувствието на красива жена, ама какво да лягам и да умирам ли? Въпреки че като че ли сега съм по-красива, лицето ми се промени леко, преди бях бузеста като дете, сега съм по-добре. Обидно е отношението като цяло. Не може на една жена да се гледа така, все едно е стока. Да младостта е хубаво нещо, осъзнаваш го като поостарееш, но аз сега се чувствам независима, самостоятелна и силна жена. Минала съм през доста трудности, харесвам си всяка една бръчка на лицето, харесвам и тялото си, научих се да се обичам. Преди като бях на 20 се мразех, всяка една възраст е хубава. А вие чичовци, които не уважават жените си, като се захласвате по ученички, дано някой деен се разкайвате за гнусни те си извратени желания.

25.   Аз съм на 29 жена и все по често осъзнавам, че не съм като на 20. Нямам нито това излъчване, нито чара на 20 годишна и ми е пределно ясно, че скоро срокът ми съвсем, ще изтече.
Но това не променя мнението ми, че един мъж над 40 г с 15 годишни работа няма. Малките колкото и да се кипрят са си деца.
Може да фантазирате за такива щом искате, но да тръгнете да правите секс с тях и връзки, за мен е пошло. Мисля, че поне 20г трябва да има жената, като толкова искате младички.
Аз се надявам моят партньор да цени повече това, което е между нас отколкото визията на някоя тийнейджърка. Все пак би следвало да се е "наиграл" и наживял.

26.   На 15-18 г е една пикла, която не може да опържи едни яйца .
Имам колежка, която е на 45 г, нейната дъщеря още на 13 г пише във фейсбук цитати как ще завърти главата на някой мъж. Показала си циците и задника. Пълна гнус. На 15 г има гадже и носи еротично бельо, което майка й показа на колегите. Щях да припадна от смях.
Аз съм на 32 г и на външен вид не ми дават повече от 24г. , 45 кг. Нямам бръчки, петна,лунички по лицето. Единственото, което ползвам като химия е боя за коса. И се замислям защо изглеждам по-млада от повечето връстнички. Ген ли или може би съм се пазила по-дълго от днешната младеж от цигари, алкохол, наркотици и мазни чичковци.

Мъж на 40 г да предпочита 15 -годишни си е чиста педофилия

27.   21, бабче, по-полека с мечтите.

28.   Според мен зависи от жената. Доста мъже казват, че има 40 год , които изглеждат много по-добре от 20 годишните.
Много ясно, че жените искат да изглеждат по-млади за възрастта си , но това не означава , че завиждат на по младите или искат да са на 20. И има много мъже, които се заглеждат по по-възрастни.
Ж24

29.   Авторе, какво лично на теб би ти допринесло това, че някоя 40 годишна или всички си признаят, че са стари? Бая комплекси са ти набили. На мен лично въобще не ми дреме кой как се изживява. Има доста примери по света, как доста по-млади мъже се женят за доста по-стари жени.Ако са щасливи, на кой му пука?

Факт е че тендецията е по-скоро обратно. По стари мъже с доста по-млади жени. Тоест един мъж на 40 има много повече какво да даде на жена на 20, отколкото жена на 40 на мъж на 20.

Чингис Хан

30.   26, е, ние няма да пържим яйца, а ще се ебем. Ако толкова огладнее, аз ще и опържа яйцата. Все пак няма да я взимам за жена, при положение че е още на 18.

31.   22, да, хубава е, признавам, но все пак не е като на 20. А и нека не забравяме, че е актриса и част от работата и е да се поддържа. Обикновената жена на 62 определено не изглежда така. Изключенията само потвърждават правилото.

33.   Спокойно бе, хора, минава този живот и идва друг. Е, в следващия живот може да се преродите в някой скункс, но може би такава карма сте си докарали с прекомерната си суета днес и скъпите помади, които изливате по себе си:) Какво значение има как изглеждате и на колко години сте, като реално най-важното е да бъдете ЩАСТЛИВИ, да бъдете УДОВЛЕТВОРЕНИ от всеки ваш миг на този свят! Това е истинското изкуство на което трябва да се обучите и да го постигнете. Какво значение има, че сте сбръчкана баба и старец на 90 години, ако сърцето ви е пълно с любов и удовлетвореност от живота, и повярвайте ми ТОЧНО тези хора си отиват от този свят в съня си от старост. Хората подвластни на суетата и стреса на съвременното общество просто умират млади и неудовлетворени.
Баба ми почина почти на 92 години от старост и през целият ми живот, докато имах щастието да бъда близо до тази уникална Жена, не съм чул да каже лоша дума за някого, в очите му или зад гърба му, не съм чул да се оплаче от нещо - от болести или ниска пенсия, живееше като един истински ЩАСТЛИВ човек с грижа за околните. Никога не се е интересувала колко е красива или дали има нова дреха, винаги ни е питала нас - деца и внуци от какво имаме нужда, за да ни помогне, духовно или пък дори материално със своята уникално ниска пенсия около минимума. Когато стигнете нивото на тази Жена, тогава се върнете да коментирате тук, просто толкова ниска топка сте, че вероятни и още 100 прераждания да имате, няма да достигнете подобно кармично ниво...
М, 43

34.   Истинските мъже харесват повече значително по-възрастни жени от тях и това няма нищо, ама нищо общо с едипов комплекс. В такъв могат да ги обвинят само подобията на мъже, които не могат да ги разберат. Макрон и Бриджид са страшно сладка двойка. Това се казва истинска любов, както и това е пример за истински мъж. Веднага изпрати бойни кораби около Турция в готовност да ударят Турция когато последната клатеше лодката с Гърция. Само той го направи и никой друг. Всички останали нямаха топки и само гледаха и мекаха. Мустакатият само можеше да лае насреща и нищо друго и накрая се кротна пред франсето. Смаза и радикалният ислям във Франция. Представителната извадка изчерпва всякакви спорове по темата за сто процентов мъж и жена. Не е путьо, нагаждач и предател, който да зареже веднага жена си щом тя поостарее. Била му е учителка, с 25 години по-възрастна от него и се е оженил за нея преди 14 години, когато тя я била на 54, а той тъкмо завършващ и е бил най-обикновен младеж, а не президент като сега. Знаете ли колко истински мъже които имат такива пари и власт като него сега няма да се разведат с жените си щом те станат поостарели и с повече бръчки и няма да ги заменят за нещо-по младо понеже имат паричните възможности да го осъществят, или най-малкото няма да им нахлузят рога. Точно николко. Истинският мъж е рицар. Знаете ли и колко истински жени ще се хванат с много по-млад от тях мъж особено без да имат сметка от това или без да им осигурява здрави основи в живота, а просто така защото го харесват и го намират за интелигентен? Точно николко. Личности като тези, мнозина не са достойни даже да ги коментират.

35.   Аз пък не мога да си обясня защо някои 40 годишни чичунгери си мислят, че много младеят и младите жени на 20 ще се изтрепят за тях.Фактите са че млада жена се хваща с доста по-възрастен мъж поради финансови интереси.Много рядко е да видиш 20 годишна с 40-50 годишен бедняк от чувства.Ти може да си ги харесваш, ама теб дали ще те харесат и ще бъдат с теб е друг въпрос.А и се знае, че това си е вид сделка- ти и осигуряваш стандарт, а тя ти отдава младото си тяло.Не виждам защо упрекваш жените, че злобеели.Всеки човек остарява, независимо мъж или жена.Аз лично като бях на 23 познавах един на 28 който ходеше с 16 годишна и ми беше много противно.И тогава като бях млада ми беше гнусно и сега ми е.Но според автора сега като съм над 30 ще каже, че е защото ме е яд че съм стара.Ами не и сега и тогава ми е гнусно.Просто такива мъже все едно крещят - интересувам се само от външния вид и младото тяло и това е.Тоест повърхностни и мислещи само за секс.Повечето нормални връзки са с близки години, включително и моите - винаги хората до мен са били с по 2-3-5 години по-големи от мен.На 20 никога не съм харесвала някой на 40.Тези които си падат по доста по-малки не са дорасли и имат някакви дефицити щом не могат да поддържат връзки с жени на техните години.Естествено има и много добре изглеждащи мъже над 40 но в България рядко съм виждала такива, така че и вие ако нямате пари реално нищо не можете да предложите на едно младо момиче.И не мисля, че една адекватна жена не си дава сметка, че на 30 не е като на 20.Да има такива дето се изживяват като малки момичета цял живот, но са малко.На мен нито ми е интересно, нито ми се занимава да се конкурирам с по-млади от мен момичета.Имам си кръга от хора на моите години и нямам дори досег до по-млади хора, че да им злобея или завиждам.

36.   "млади жени" на 15? Защо намесваш старите. Кажи млади жени на 10г. Малоумник ли си или чекиджия? Какви жени са тия на 15 и колко стари са на 25?

37.   Е, то старите чичковци харесват млади момичета, защото ги е страх от смъртта и ги карат да се чувстват млади. Младите момчета пък харесват по-големи жени защото както казва поговорката - Вземи си кака да те отрака.
Така че за всеки влак си има пътници. И всяка възраст си има своя чар. И не всичко в този хивот се свежда до секса. Сексът е една част от живота ни, но не единствената. А авторът , незнам на каква възраст е, но остаряващите мъже търсят млади момичета, защото се страхуват от смъртта и се уверяват, че още стават.

38.   Мъж на 35 съм и смятам, че по-пошла тема (ведно с коментарите към нея) не е пускана тук от доста време насам.

Никога не би ми минало през ума да се захващам с 18 годишна, камо ли ако е на 15. Хич не ми пука за българските закони, това за мен е педофилия (да приглася на 26). Би ми било странно да се захващам дори с жена повече от 8 години по-млада от мен.

Връзки, дори и чисто сексуални, където разликата в годините е прекалено голяма просто не са окей и веднага ще се обоснова: защото разликата в ЖИТЕЙСКИЯ ОПИТ е прекалено голяма. Защото по-младия партньор (дали ще е момче или момиче налазени от съответно лелка или чичка, няма значение) е в много по-голям риск да бъде изманипулиран/а от по-стария. Младите може да са много красиви заради младостта си, ама в същото време са и пълни наивници. Такава връзка би била крайно неравностойна и изцяло в полза на по-възрастния партньор.

Замислете се, колко "зрялост" бихте могли да си представите в тийнейджърка, чиито най-големи отговорности до момента са били да си чистят стаята, да помагат на мама, да си пишат домашните... Тийнейджърка, за която пъпка на лицето означава пълна трагедия и край на света; чиято най-голяма житейска драма е как най-добрата й приятелка Иванка се разклюкарила в даскалото и така Генчо разбрал, че се целувала с Пешо. Ей такива ми ти безгрижни, но в крайна сметка ДЕТСКИ работи -- я си я представете тийнейджърката сега до мъж на 40, очукан от живота, независим и с кариера, с много повече житейски отговорности а също така и голям опит в интимните връзки. Дали няма да й омае главата с лекота и да й изкриви представите?

Авторът дали ще си признае, че в крайна сметка просто му се ебе нещо младо и наивно?

39.   Как, бе авторе? Признаваме си. Ето, аз съм на 38 г. и си признавам - стара съм, дърта съм, искам да се пенсионирам. Обаче от НОИ не дават. Викат ми "Млада си още, 20 и няколко години още трябва да работиш". А аз викам на лелката от НОИ "Как така? От един форум ми казаха, че съм била стара и затова идвам при нас. Поне за минимална пенсия няма ли да ми стигне?". А лелката ми вика "Марш от тука! Млада си. Отивай да работиш. И да си внасяш осигуровките!" :D

40.   Добре, да кажем, че си прав, авторе, както и всички споделящи мнението ти. Само, че тази 20 годишна като е по по най, какво ще ше получиш от нея, освен красота, свежест и секс?!? Ако си мислите, че сегашните 20 годилни мислят за семейство и деца, жестоко сте се объркали, не че няма изключения, но са рядкост. Когато аз бях на 20 последното нещо за което си мислех е да раждам и още повече пък от човек над 30, камо ли пък 20 годишните в днешно време
Припадам си от смях като ви чета....

41.   Да кажа, че съм стара на 32 е глупаво, но не съм и първа младост. Просто ми се измениха приоритетите и се опитвам да гледам напред. Поддържам се, имам слаба и висока фигура, красиви зелени очи, много добра кожа и коса и съм сексапилна. Младостта си замених с дяволско самочувствие, което притежават зрелите жени. Дали мога да се състезавам, естествено че не. Дали го искам, нямам енергията да се занимавам. Дали мъжа ми иска по- млада в леглото, най-вероятно да. Аз съм по-голяма от него и вероятно го удря втори пубертет. Честно той ми напомня, че не съм първа младост, така че явно ще се сменяме :D. На мен ми остава да се обичам и да обичам детето си, което толкова прилича на мен. Не съм умряла да ставам затворници на нечии претенции. По принцип, за да се коментира адекватно темата трябва да се има предвид точната възрастова граница и да коментират само хора над нея. Тъпо е 14-20 годишни деца да наричат 35 годишни жени стари. Нормално е да си падат по момичета близки до тяхната възрастНапомням че средната продължителност на живота е 70 години и някъде след 45 дори мъжете спират да мислят само с половите си органи. Т.е. вие мъже искате да ми кажете, че цял живот ще ви привличат 20-25 годишни жени и няма да намерите нещо привлекателно в жена на 40. Това е наивно и глупаво. Вие просто ще си живеете в порнхъб. Нека малко по-глобално да се мисли.

42.   Ох, от камбанарията на жена, която и на 15, и на 33 все е била грозна и нехаресвана, ми е много забавно да чета коментарите... толкова далечно и толкова странно също така.

43.   А какво да кажем за ''неостарелите младежи'', които си падат по какички? Те сигурно бързат да остареят, щото е много яко? Или са някакви сбъркани, че са си харесали бабичка, вместо някоя засукана 18 годишна мацка? Темата ти е абсолютно безсмислена или по-скоро цели да обиди по някакъв начин женската аудитория. За всеки влак си има пътници, приятелю. Не си налагай мнението, защото за теб "дъртото" може да е мечта и идеал за някой друг. Не всичко се базира на външния вид.

-

44.   35 годишна самотна жена: Как може да си падате по тийнейджърки, не могат да ви предложат същото като една зряла жена, за какво ще си говорите с тях, само за секс стават, педофили сте, бла бла бла
35 годишен самотен мъж: Как може жените да ходят по богати мъже, батки с мерцедеси, само почивки и молове са ви в главите, материалистки сте, бла бла

Две страни на една и съща монета. Жените са най-привлекателни между 16 и 22. Общоизвестен факт. Това, че някои жени, след като остареят и вече не получават същото внимание, което са получавали на 20, се озлобяват, теб какво те бърка? Не вярвам някой да те спира да си лягаш с когото пожелаеш.
Тъпо е да злобееш срещу възрастните жени - майка ти едва ли е първа младост, а която и жена на 16 да вземеш, един ден също ще е на средна възраст, а ти ще се заглеждаш по новите 16-годишни. Младостта не ни принадлежи - нито на мъжете, нито на жените. Младостта е като една река, през която преминаваш и се окъпваш. Като я преплуваш и излезеш на другия брях, тя продължава да си тече без теб. Та не виждам смисъл от цялата дискусия.

45.   А ти като станеш на 35 ще си признаешли, че си застаряващи чичко с оредяваща коса и бирено коремче?
Не, нали. Ще твърдиш, че си готин, млад, в разцвета на силите си и даже изглеждаш по-добре от 20 годишните. Освен това няма проблем да се заглеждаш по 16 годишни.
А и при положение, че живеем до 80, да наричаш жена на 35 стара... :)

46.   45, това към кого е? Ако е към мен, да, признавам си, защото вече съм на 35.

47.   Ама че глупости. Вечна младост няма. Важното е да гледаш на теб да ти е готино, да се обичаш какъвто си не да се състезаваш с този /тази или онзи и да се комплексираш от глупостите на всеки идиот.

48.   Аз съм на 47, съпругата ми е на 40.
И двамата изглеждаме доста добре за годините си.Тя е слаба, висока, няма грам излишни мазнини, стрии или целулит въпреки двете раждания.Не пази диети, не спортува - явно е до гените!Винаги е облечена много добре и всички я мислят за много по-млада.Аз също съм горе долу добре и се старая да поддържам форма- тренирам поне 3-4 пъти седмично, не пуша, не пия, не се храня с вредни храни(тестено, газирано, мазнини, сладко и т.н)Пия витамини, аминокисилини, изолат и др., добавка, които възстановяват след тренировките и натоварения работен ден.Не съм плешив и с оредяла коса, нямам бирен корем, а плочки, и не излизам без да съм облечен добре за конкретния случаи.Мога да загледам , както 20 годишна, така и 45-50 годишна , но всичко зависи от самата жена/момиче.Реалист съм и знам , че шансът ми с 20 годишна клони към 1-5%.Но за какво ми е 20годишна - не искам да ставам липсващ баща.
Има красавици и на 20, и на 50;), което важи и за мъжете!

50.   До Н.3
"Аз съм на 24 и се изумявам как някои 35-40 годишни лели имат по-блестяща кожа от моята".
Ами имат по-блестяща кожа от твоята защото ти не си на 24, а на 24 40, което е равно на 64г.

51.   До 34
Точно така, абсолютно точно си го написал!
За Макрон си съвсем прав, колкото и да го подиграват зад гърба му във Франция...
Аз съм с 24г по-голяма от младия мъж до мен и наистина връзката ни е хедонистична и безкористна - нито той, нито аз имаме пари, движат ни съвсем други неща!

52.   48. Какъв скучен живот водиш, даже една баница не можеш да си хапнеш. Много сте правилни и двамата...чак перфектни?

53.   До 52
Трябва да ям мазни баници ли?
Минал съм през много неща, но вече не ми доставят удоволствие и затова не ми се занимава с 20 годишна, дори да ми се отдаде възможност.
Близо 15 години съм пушил - от толкова не пуша!
Пиех , консумирах каквото ми падне и това не доведе до голямо разнообразие в живота ми.
В един момент разбираш, че здравето е на първо място, пък разнообразие винаги има.Сега завършвам задочно, уча и език, ходя за риба, обикалям по планините, гледам само странни филми - с доста по-дълбок смисъл, такива , които те карат да мислиш за тях дълго време!"Контакат", "Перфектни чувства", "Интерстелар" и др.Чета книги.
Не знам как изглеждам в очите на другите, но вече не ме и интересува.За мен си реших, че ще давам всичко от себе си да съм пълноценен докато силите ми позволят:
-Социално пълноценен
-Сексуално пълноценен
...........:)

1-50 от 76