Споделена история от Секс и интимност

Влиянието на порното
Искам да попитам и двата пола какво е влиянието на порното според вас във съвременните връзки и взаимоотношения междъ мъж и жена? Помага ли това че разнообразява секса или пречи за създаването на стабилни и трайни връзки с начина по който влияе на психиката? Благодаря!

Коментари

1.   Прави хората да мислят, че секс може да се прави за здрасти.

2.   До 1

Не е точно грешно, нало се сещаш ;)

3.   На мен лично неми прави проблем докато разглеждам само,без да лъскам на него.Просто както се казва плакна очите и после награбвам жената тва е

4.   Ако партньорите са осъзнати и зрели не би им пречило, а ако не са - ще им пречи порното, със сигурност.

5.   На мен лично като необвръзан мъж ми влияе зле. Забелязвам как понякога се свалям с някоя мацка в нета и в някакъв момент чатът ако стане по-сексуален някак веднага ми идва идеята да "отпуша" напрежението и си пускам някво порно за една бърза чикия и после не ми се чати толкова с момичето. Демотивира ме. Искам да мога да се контролирам, но успявам само понякога. Според мен трябва да има предупреждение, че е пристрастяващо както примерно имат цигарите.

6.   За сега не ми е пречило, с моя приятел понякога си пускаме порно докато правим секс, възбужда ни още повече :)... А иначе двамата гледаме порно, но не постоянно и не смятам, че порното ни променя представите, дава идеи за експерименти, но с мярка.
Ж24

7.   Порно, цигари, алкохол, наркотици имат и носят само вреда и разруха. Порното е нереално. Никой нормален не прави секс като тия от порното. Там са гнусотии и извращения. Освен това е зависимост от която трудно ще се откачиш.

8.   Порното е отрова. Доказано е по-пристрастяващо от наркотици като хероин и промива мозъци в много случай води и до проблеми с ерекцията, защо иначе си мислите, че това на което се си набили чикия онзи ден сега ви се струва скучно и търсите нещо още по-извратено като секс между роднини, оргии една жена и 6-7 пръча, а някой даже на още по-извратени неща се подкарват като секс с животни

9.   Лъскам от 12-13 годишен, тогава беше по-трудно да намериш порно де. Сега съм на 29, бия 3 чекии и отивам да чукам, проблем няма. Пишката трябва да се тренира.

Трябва да си наистина супер зарибен порно манияк, че да не ти става от жена. Имам такъв познат, обаче си призна, че гледа по 5 часа порно хахах ебаси пича, но това са някакви единици. Аз пускам за 2 мин, свършвам си работата и толкоз. Като съм много уморен от бачкане даже го правя насила, трябва да се тренира. Чекията изгражда характера и носи независимост - тъй че тренирайте момчета.