Споделена история от Секс и интимност

Пак за размера
Може би вече е изтъркано, но 14 см дължина и 12 см обиколка добре ли е или са недостатъчни

Коментари

1.   Нека жените да кажат, но ще коментирам като мъж. Средното за света е 13,12/11,66. Така че твоя си е среден от всякъде и със сигурност чисто физиологично е достатъчен. Вече въпросът е на каква жена с какви предпочитания ще попаднеш. Предполгагам, че ако жената е свястна, обичате се, не се комплексираш и я предразполагаш добре, няма да е проблем.

3.   Нормалната и най-често срещана дължина на пениса е между 13 и 16 см, напълно достатъчни за пълноценен полов акт.

Сигурно си още пубер и те вълнува, съучениците може да се хвалят че имат по 20 см. пишки, но не им вярвай. ;)

Моят е 17 и се е случвало да ми кажат "Големичък е" :D

5.   Средното за бялата и черната раси е 14-15 см. дължина!

С точност никой не може да ти каже колко е. Може и 15 см. да е и 15.03 да е. Нито се мери от един и същи човек, нито при еднакви условия и пр.

Може и ти да не знаеш точно как да го измериш. Погледни темата http://spodeli.net/1/story-159780.html

Ако си кожа и кости (има и такива), пенисът ти ще стърчи от тялото ти напълно, ако обаче имаш килограми и маса, е правилно да притиснеш линийката към пубисната кост. Като си еб*л си видял, че при тласъците ти пенисът ти влиза много добре навътре във влагалището... Важно е колко влиза? Това трудно може да го измериш. В различните пози различно. Затова се мери КПДължина като максималната дължина, която би ѝ вкарал.

Има и значение в какъв стоеж си, когато си го мериш - вероятно си забелязал? Никой не еб@ с долепени един до друг крака - така и дължината ти се намаля леко. Правилно е краката ти да са отдалечение на нивото на раменете примерно и тн.

Абсолютно ненужно е да го мислиш. Комплексите идват от това, че хората не правят любов с любимия, а секс. И всяка жена много добре знаеш, че има голям избор от мъже, които са ѝ навити и може да те замени на момента. И си мислиш, че с повечето сантиметри ще можеш да я впечатлиш повече, да я задържиш, да ти е по-сигурно и т.п.
Ами и повече да имаш в гащите пак ще те замени - почти сигурно е.

Момичетата и жените са много плитки на втория етаж. За съжаление на първия повечето са много дълбоки и широки - явно едното компенсира другото и оттам идват големите им капризи...

Да кажем, че имаш с по 1 см отгоре и на дължина и на ширина. Разлика може да има за нея, но за теб никаква. Ти може да се чувстваш по-уверен, че си сред "нормалните", но на нея пак да не ѝ стигат...

7.   Не брат недостатъчни са. Аз като съм със 13 и какво да хода да им се моля там. Факт просто го приеми и толкова. Ходи на проститутки тях не ги е грижа с какъв ще са паднат, защо ли ти ще сетиш сам. Жените мерат така всичко под 20 е малък всичко над 20 е голям и толкоз. Дано съм ти помогнал.

8.   Едни казват,че стига ,други пък не ,най -добре жените да се изразяват по темата

9.   Престанете с тези комплекси за размера. По важно е как го ползваш и най вече предиграта преди секса. Щом една жена може и с един пръст да се възбуди и изпита оргазъм, значи, че и с пенис 10 см ще може да получи същото. Не забравяйте, че влагалището е дълго 10-12 см, защо искате пениси по 20 см, къде ще ги врете такива, в матката ли? Жените се радват на дебели пачки, не на дебели шомпули! Ухажването е по важно от размера.

10.   9- А ти недей забравя, че влагалището както е 12 см побира и 16-17 см пенис, да не мислиш, че като се ч-кат, останалите сантиметри над 12 стоят навън? Това за пръстите, десетте сантиметра и пачките е успокоение за мъже с малки пишки, меки и не можещи да го вдигнат.

11.   Напълно съм съгласна с номер 9
Ние не сме линия/метър/ролетка
Просто се отпусни какво си го слагаш толкова
Кой колкото има, на някои ще им стига, на други няма, на трети ще е голям.

12.   9 е най-прав, ако си неприлично богат, и да ти е вдлъбнат навътре пак ще ти се лепят. Но всеки намира за какво да се комплексира де.

13.   12, не съм забелязал на Бил Гейтс да му се лепят. А Доналд Тръмп защо е опрял до проститутки?

14.   12 Ти кога последно посещава ложето на Бил Гейтс, че знаеш колко му се лепят?

А Тръмп не е опрял до проститутки. Днес всички жени малко или много отговарят на определението за проститутка! Това са обикновени жени с материални интереси! И Тръмп го посещават такива "обикновени" жени.

В България е пълно с такива. Поне накъдето и да се обърна, жена ли е, значи е интересчийка, да не кажа пр*ститутка!

Казаха го горе, авторе. Ако ще и 10 сантима да ти е, ако си богат, ще ти се редят на опашка пред вас и всяка ше ти го облизва като за последно. Няма да може да се спасиш от минетджийки. И да не върти дудуци, като й покажеш пачката, ще ти засвири цяла симфония на кавала!

15.   До 13

И двамата са на по 200 години вече, но работата е, че Бил Гейтс никога не се е поставял в подобно ситуации и беше женен десетилетия наред. Тръмп също, макар да го радваше по-вървежен.

16.   До 10

Ще стоят, ако на момичето не ѝ е приятно!

17.   14< говорех за скандалите му с баш проститутки. А колкот до Бил Гейтс виж жена му. И все щеше да се разчуе а толкова години, ако му се лепяха яки парантии. Уорън Бъфет също не са го виждали с парантии. Дори Уейн Руни и ТРахим Стърлинг са ги хващали с проститутки, а те освен богати са и спортисти. Виж как изглежда Колийн Руни, жена му. Виж и жената на Еден Азар. Бахти буцата. Виж и жената на Пиърс Броснан.

Не става само с кинти, брат, требе си и акълец.

19.   Като жена ти казвам, че най-хубаво е с мъж, който има отношение към теб, мъж, когото харесваш, цениш и желаеш.
Когато подобен мъж възбуди желание у теб, копнеж, мокри сънища и всичко онова, което те кара да се изправиш на нокти само при мисълта за него, тогава и само тогава се получава празник на сетивата и размерът на пениса му никак не е от решаваща роля!
И съвсем среден по големина и дебелина да е, като го искаш и като си мокра за него, оргазмът вече е почукал на вратата!
Вие се вглеждате в гърди, дупе, крака, ние ме ви го мерим, а първо се оставяме да бъдем впечатлени и пленени от съвсем други, не физически данни!
Не си набивайте комплекси, а ни влудете с отношение!
Успех, момчета!

20.   Според древното Индийско писание Камасутра мъжете могат да бъдат класифицирани в три групи според размера на техният пенис. Тези групи са представени с различни животни според размерът на мъжкия полов орган.

Мъж с малък пенис - “Hare” (rabbit) Заек
Мъж със среден пенис - “bull” Бик
Мъж с голям пенис - "horse" Кон

По подобен начин са изобразени в три групи жените според размера на влагалището им.

Жена с малка вагина - "doe" "deer" сърна/елен
Жена със средна вагина - "mare" кобила
Жена с голяма вагина - "Elephant" Слоница

Очевидно има нещо наречено сексуална съвместимост.
Като добавим привличане и емоционално свързване, а ако има и любов смело можем да кажем, че не си заслужава един инч повече или по-малко да оформя начина ни на мислене, поведение и най - фрапантното: идентичността ни.

21.   На 55 години съм, бил съм с много жени, може би над 30, с коя по за дълго, с коя по за кратко, не е имало оплаквания. Предигратасъщое важна, и то -много.Случвало ми се е, дамата да иска само френски ласки, и това да и е достатъчно, случвало ми се е няколкопъти, да е толковатясна, че едвам го вкарвам, и един път дае толкова плитка, че я усещам буквално как меспира даго вкарам целия. А съм малко над средния размер. Но ми сее случвало, е дама, 55 килограмова, 1,65 висока, в един хотел , когато беше отгоре, направо слезе и спря-каза-не те усещам, не си ми достатъчен на размер....Няма две еднакви.Въпросът е да имаш избор, да не селепнеш за първата, и да страдаш цял живот, както направих аз на млади години, а да имаш богат избор, преди брака, и да сипаснете. А не след брака, както при мен, чее трудно дасе носят много дини под идна мишница, а с жина ти да сте като брантче и сестриче в леглото, след 25 години брак.

22.   Номер 19 ви го каза, но вие продължавайте да си ги мерите. Ще го кажа по-просташки, за да разберете. Една жена първо трябва да я наебеш в мозъка и когато го направиш, размерът няма да има значение.