Споделена история от Секс и интимност

Дебеланата
Ж на 29години съм 167см. 57кг. историята ми е следната: бяхме само аз и мъжът ми на море, децата ги оставихме, надявах се на секс и приятни преживявания но уви. Още първия ден когато отидохме на плажа случайно или не попаднахме съвсем близо до една жена, може би колкото мен на възраст и височина но сигурно беше над 90кг. а бе дебелана, беше си свалила горнището имаше наистина огромни гърди но и много сланинки, надолу беше с черни прашки доста изрязани едва скриваха интимния и триъгълник и се губеха в дупето и, по някое време заформи нещо като разговор, от къде сме за колко дни, искаше на няколко пъти огънче от мъжъ ми общо взето беше доста нахакана и безсрамна. Забелязах как мъжъ ми я гледаше, постоянно стоеше разкрачена срещу него и го провокираше, до този момент никога не е харесвал дебели жени но се заглеждаше и той.
Същата вечер го нямаше няколко часа, беше си изключил телефона и си дойде след полунощ, видях че се прибраха заедно с въпросната дебелана и последва скандал същата вечер си призна че я е чукал, че било заради алкохола че съжалява и че го е провокирала.
Незнам какво да правя сега знам че тя наистина го е провокирала но не мога да го преглътна все пак

Коментари

2.   Най-забавното е, че историята започва с мерките на мнимата авторка, инак е непоследователна и логически неиздържана.

3.   Ела при мен, остави го мъжа ти. Аз по такива дебелани не си падам, но по теб бих си. Ние двамата ще ходим на море, където плажува той и ако си достатъчно смела, можем направо на плажа, пред него да го направим.

Зарязвай го и си търси друг. Лесно е да обвиниш алкохола, обстоятелствата или каквото и да е, но не и да поемеш вината като твоя.

4.   Ами изчукай се и ти с някой чичак/дебелак,да видиш как е и как ще вдене

5.   Абе, ок е. Но другия път се постарай малко повече в творчеството ти.

6.   Лично аз не виждам никаква логика в историята на авторката. Те не се ли прибират заедно от плажа, не са ли вечеряли заедно и после да се приберат заедно в хотела. Kaк изчезва изведнъж без да и казва къде отива и на всичко отгоре да си изключи телефона. По всичко си личи че историята е набързо скроена без влагане на никакъв разум. Срам авторке.

7.   Щом го е направил веднъж, ще го направи пак. Няма значение дали е дебела или не - важното е, че е различна жена от теб. Нали знаеш вица дето някакъв го хранели само с пържоли и накрая му омръзнали и искал друга храна. Ако твоят мъж така лесно поддава, то или и ти му кръшкай или се развеждай.

8.   Все си мисля, че вината не е само в дебеланата.
Колкото и да е напориста и безпардонна, няма начин да си го получи, ако мъжа е на място.
Твоят е със слаби ангели. За съжаление.
Но дори и да беше налетял на хубавица, пак търпи критика.
Наври го в...миша дупка, да не кажа друго!
Да не смее и да припари до чуждо следващия път!

11.   Тази случка със сигурност ще ти горчи дълго време,но това е повод сега ти да командваш парада вкъщи. Не знам преди това дали сте държали един на друг и наистина всичко да е от алкохола? Иначе с твойте мерки лесно ще му върнеш ,, изживяването,, и може би няма да се ядосваш толкова. Успех и спокойствие!

М 35