Споделена история от Секс и интимност

Джудже
Здравейте, въпросът ми е към двата пола, бихте ли имали връзка с жена/мъж, който е джудже, но нормално развит, само нисък на ръст?

Коментари

1.   Не, не бих.

Ж

2.   Нисък или джудже? Защото джуджетата са с доста къси крайници, някои имат деформации и т.н. Не бих ги нарекла нормално развити. За да можеш да се наречеш джудже (човек с хипофизарен нанизъм), трябва да си над 18 и с ръст под 1.50, ако не се бъркам. Има изключения и над този ръст, но са малко.
Иначе аз съм 1.75 и не бих ходила с мъж, който е по-нисък от мен, винаги съм харесвала високи поне 1.80, което е среден ръст за мъж. Ако бях по-ниска, не знам... май пак щях да си харесвам дългучи.

3.   Аз лично харесвам миньончетата. Скъпите парфюми и силните отрови са в малки опаковки.Понякога ходя в една парфючерия, една от продавачките е 1,50м. може и по-малко , обаче е адски красива и подържана.Много високи и стройни жени не могат да и се намажат на малкия пръст.

Чингис Хан

4.   Аз съм мъж 1.85 висок. Като кача малко маса и изглеждам още по-едър и голям. Няма да крия жените си ме харесват. И като цяло, ако жена каже, че няма значение височината ще излъже.
Не си падам по ниски жени изобщо. Много, много рядко някоя сладурана да ми хване окото. Даже съм забелязал, че ниските жени са супер злобни, поне тия, които съм срещал. А ниска и дебела вече направо се спасявам на секундата.
Имам приятел, който пък много обича ниски жени. Явно му харесва да се чувства като закрилник.
Съчувствам искрено на ниските мъже и съм благодарен, че съм висок. Сигурно е страшно бреме. Познавам един такъв. Супер нисък, ама си купи БМВ 5 и то комби. Е няма да ти казвам как изглежда в тая кола. Само очите му се виждат. Но това си е избиване на комплекс за мен, но го разбирам.
За жалост поне нискитв мъже нямат много опции, няма какво да се лъжем.

5.   Ниските мъже за компенсация на ръста им Господ им е дал по-големи размери между краката.

6.   Всичко е възможно, човек се влюбва в душата.

7.   Ако го намирам за симпатичен мъж, като Питър Динклидж, бих имала връзка. Иначе преди имах една съседка джудже и тя си имаше нормално гадже. Така че всичко зависи от човека, а не само от външния вид.

8.   В джуджета да се влюбят да се оженят и да им родят поне по едно детенце препоръчвам на всички мъжемразки и откачалки.
За да се Научат о те на любов.

9.   По критериите на Ганьовката не ставаш, въобще не се опитвай да занимаваш Нейно Величество българската женичка. Е, ся ако си с идиот с гаден характер и пари може и да благоволи да има " връзка" с теб. Тук в тази държана нищо стойностно и добро няма, пък тия връзки мъж- жена и отношенията помежду им са отвратителни, трагични и жалки. Хора с ниско духовно и интелектуално ниво, които обаче са с високо самочувствие какво могат да сътворят- ясно какво- страдание, предателство, мизерия. Лично за мен жените 99% от жените под 40( даже под 50 ама от мен да мине) за нищо не стават, при мъжете е около 90%. И сега за да не ме наплюят тотално, ще кажа, че навсякъде по света има изроди, но в България е малко( да се разбира много) по- зле.

10.   Аз бях лудо влюбена в нисък мъж. За съжаление човекът се оказа много комплексиран и много бързо премина от "влюбен съм в теб" към разни опити да ми смъкне самочувствието, игрички, опити за манипулация, опити да ме накара да ревнувам..и накрая като си понапомпа достатъчно самочувствието от това, че една красива и стойностна жена като мен може да го обича истински, ме остави за друга.
Затова - не, не бих излизала с такъв тип мъже.
Поне не и докато не ми докажат, че са мъже на място и нямат болно его, че нямат желание да избиват комплекси на мой гръб и да си вдигат акциите.

11.   Да

12.   4 Така като те чета, доста злобно плюеш, по ниските мъже и си доста комплексиран. Май някой доста по нисък от теб е имал доста успехи сред жените и ти е оставил голяма травма.И не е никакво бреме да си нисък, бреме е да си пълен с комплекси и злоба.Само кухите лейки гледат само външноста. По интелигентните жени гледат да ли си отговорен, и най-вече характера.Мъж е въпрос на характер не на ръст.

Чингис Хан

14.   Само да напомня, че няма само два пола, но ако говорим за ръста, не би трябвало да е от голямо значение : )

15.   Аз да, обичам да ми духат прави и в посока тяхно нагоре!

16.   Чингисче, допир с ниски мъже, които да ми крадат женитв не съм имал. Къде видя злоба бе батко?
Казвам ти обективно как стоят нещата. Колко жени си видял с доста пи ниски мъже? Обзалагам се, че не са много.
Никаква злоба не тая пич. Нещо си чел между редовете, ама не си разбрал. Питай 20 жени какъв мъж предпочитат и пак ми пиши.

17.   16

Чингис е 'жу'же и затова се засегна. Гузен негонен бяга, аннайсънмъ.

19.   Н 14, според здравия разум половете са само два.

20.   Хората говорят за джуджета, не за някой нисък 155-160-165. С джудже си, с болестта, която имат. Аз лично не бих.

21.   Ако се влюбва в някого само заради ръста и външния му вид, ами много жалко за теб!
Характерът не е ли по-важен?
Аз съм нисичка, 160 съм и съм имала гаджета от 170, което си е доста малко за мъж, до 190. И никога ръстът не е бил водещ в отношенията ни.

22.   16 Най-добрия ми авер е 1,74м и според теб, може би и други е нисък. Лично съм чувал как жени му се молят по телефона да забременеят от него.А ежедневно го търсят поне още десет, показват му циците си на камерата, до като мъжете им и ходят да бачкат.Имах на времето един друг приятел, той пък беше 1, 62м. Освен, което е и несъразмерен, понеже самото му тяло и крайниците са доста развити и не отиват на тоя ръст. Зъбите му поради зъболекарска грешка още от дете са доста пигментирали и потъмнели.И не не е богат.Чиляк на една обикновенна заплата. Жена му е манекенка 1.80м. и доста красива в лицето.Друг мой приятел 1,65м. жена му спупер красавица три деца му е родила. Така, че бегай се снимай с твоя висок ръст батко.Това далеч не е основно качество с, което да привлечеш жена.Това, че са ти се усмихнали, или са ти направили комплимент, не значи, че вече си е свалила гащите за да си легне с теб, еле пък да се омъжи за теб, само защото си висок.Хахахаха големи хуморески човек може да прочете в тоя сайт.

Чингис Хан

23.   За 19- Науката казва друго _(ツツ)_/

24.   За джудже се смята под 150 см височина.
Чингиса, ти на фантазии ли живееш,? ! На момента си измисляш някакви историйки да си напаснеш на раната като лепенка, а? !
То така ако ставаше... нейсе!

25.   Само ако покаже къде е скрил златото! И къде им е рудника за диманти дето копаят иначе не. И да няма някъв вълшебник да се тътри с тях камо ли хобити.

Смок

26.   Не ми пука наистина, ако щете ми вярвайте. Винаги съм гледала отвъд това, дреме ми, че някой напълно непознат на улицата ще ни зяпа странно. Питър Динклидж е уникален например! Имам една съседка, джудже си е, ни мъжът й е "нормален" и си живеят заедно, обичат се. Преди излизах с един англичанин, беше глухоням, но ни беше супер заедно и аз доста го харесвах, не се получи поради други причини, не защото беше глухоням
В момента настоящият ми партньор е с напълно обикновен ръст (185 е нормален, не знам що номер 4 се е помислил за много висок. :Д) аз съм си 160, но ръст, телосложение, акне и тн не ми е пукало никога. Ако ми е добре с човека и съм щастлива последното нещо, което ще ме вълнува е мнението на обществото

27.   Нормално развит означава нормални пропорции на дължините на ръце, крака, тяло, глава. Ако е поне 140см с нормални пропорции е нисък/ниска, но не е джудже в медицинския смисъл на думата.

28.   До 25. :
Майната му на златото. Елфките са му майката.