Споделена история от Секс и интимност

Колко мъже биха се навили да изпълнят такова желание?
От няколко години забелязах, че когато ми се ходи по малка нужда и стискам дълго, пикочният мехур започва да притиска леко онова място и много се възбуждам. От много време си мечтая за секс, докато ми се п***е, ще бъда стимулирана и от пенис, и от собствения си мехур. Държа да уточня, че нищо свързано с уриниране върху партньора или в негово присъствие не ме интересува, не си падам по писинга. Как ви се струва?

Коментари

1.   На мен ми звучи добре, не знам за другите.

2.   Бих ти препоръчал да пробваш първо с вибратор, дилдо или каквото имаш под ръка. Интересно ще е да споделиш ефекта.
А в какво се изразява желанието ти, поне аз не разбрах. Ако си ми партньорка - пишка ти се, стискаш някакво време и ме прелъстяваш за секс.
1. Правим го и веднага след това тичаш да пишкаш.
2. Искаш да знам, че докато те чукам ти се пишка?
3. Все пак питаш да пишкаш, докато го правим?

3.   Мъжът няма и да забележи, ако не му кажеш.

4.   Мръснуца! Сега остава да кажеш, че искаш да го направиш и на публично място....

5.   Сигурен съм че доста мъже биха се навили да те пробват на пълен пикучен мехур,но е много вероятно по време на секса да се напикаеш така че бъди готова и за това

6.   Не се чуди как да си докараш урологични страдания ,като се стискаш непрекъснато . А , сексуално удоволствие ,все ще успееш да си докараш с нещо по подходящо .

7.   От името на мъжете: не, благодаря! И ако решиш да питаш: не искам и да стискаш други части на тялото си по време на секс! Урина и изпражнения да се махат преди да почнем! И си мий ръцете след това!

8.   Дано и анален не поискаш да правиш докато се стискаш отзад.

9.   Мисля си че ако моята жена цял ден не ходи да пикае и правим секс ще се напикае по време на секса,иначе съм съгласен на подобен експеримент

11.   Бих пробвал, но за по-сигурно в банята. Така и да стане "авария" свършваме си, взимаме едно душче и сме готови за втори рунд.

12.   СЛУЧВАЛО СЕ Е НЯКОЛКО ПЪТИ В БАНЯТА. Там правим секс един зад друг, прави. Това се е случвало, когато проникването е анално. Тогава е пишкала ж ена ми.

13.   Ама аз редовно го правя това :Д не да ми се пикае да умирам, ами малко и сексът е супер, след това пишкаш задължително да предотвратиш инфекция.

14.   отиваме в банята ама искам да стискаш макс и вече когато не можеш започваме бавно и да пишкаш по мъничко докато го правим ммм супер яко оф възбуди хсе да му се невиди ама че м идействаш....