Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Защо голяма част от жените споделят, че предпочитат да правят анален секс без презерватив, било им по-хубаво.Къде е разликата и предпочитате удовоствието пред здравето ли?

Коментари

2.   Аз мога да кажа за себе си. С презерватив отзад се чувствам все едно съм на медецински преглед. Осван това ануса е доста чувствителен, и усещам ясно члена, кожата ми, топлината му, пулсирането му... Различно е от вагиналното проникване. Там не ми пречи презерватива. И не на последно място, когато партньорът ти те обича, обожава те, и те желае отзад, презерватива е все едно слага пеграда. Казва обичам те, но не толкова. Това е моята гледна точка, от опита с мъжа ми, и преди него, де.

4.   Има известна разлика точно веднъж съм го правила без, но реших да не повтарям няма нужда да рискуваме здравето си.. И със презерватив е хубаво, когато има лубрикант :)

5.   Със и без презерватив го правя, но май без повече ми харесва.
(ж37)

6.   Съгласна съм с номер 1 на 100%. И аз го правя винаги без презерватив, заради усещането, вените и топлината. Нито ми е приятно със, нито съм възбудена, нито партньорът ми е достатъчно надървен, ако има презерватив.

7.   Ако нямаш нормална констипация (2, 3-4 пъти на ден) си правиш клизма и аналния секс е чудесен и без презерватив. Стига да си с един редовен партньор, разбира се. Ако нямаш постоянен партньор презерватива за всяка дупка е задължителен. Лично аз предпочитам без и не слагаме презерватив за анален, ама сме заедно от сто години. Отзад съм по-чиста, отколкото на повечето хора устата, а и аналния обикновено е за накрая. Не знам да има хора, които правят анален и после нормален без да си измият пениса, тва е доста гнусно и води до ужасяващи последствия

8.   От 17 години сме женени. От 18 години правя анален секс с мъжа ми без презерватив. Не сме имали проблеми с болести и течения. Не сме си изневерявали. Не разбирам защо го обсъждате. Имам много близка приятелка. Тя ми е споделяла, че те също правят анален секс с мъжа и. Това са нормални неща, в семейството.

9.   По принцип отзад го правим без презерватив. Като бяхме на палатка веднъж, го направихме анално с презерватив. Заради хигиената. Ами не е същото усещане. Не се възбудих както друг път. Мъжа ми също разбра, че не ми хареса. Аз съм към групата "без презерватив".

10.   Предпочитам без презерватив. Някак си ми е гумено и твърде гладко, ако сложи. Затова си карам без от доста години и не съм имала проблеми. Друго е да се усеща грапавината на кожата, самата текстура е различна.