Споделена история от Секс и интимност

Искам да го направя на Скобата.
Здравейте. Живея в Пловдив и на един от вуодовете на града е паметникът на майката на генерал Скобелев. Красив паметник, но преди около него гъмжеше от проститутки. Не им обръщах внимание, но накрая видях, че сред тях освен вещици и грозотии има и красиви секси момичета. Почти всичките бяха циганки. Аз от много време искам секс с циганка. Не взимаха кой знае колко пари. Аз все не се навивах. Накрая се реших. Но беше мразовито студено. Чаках да се стопли, стопли се и отидох да търся платена любов там. По същото време на миналата година се виждаха много проститутки. Сега обаче нямаше. Ако имаше бяха някакви грозни. Нямаше голям избор. Накрая съвсем изчезнаха. Останаха само най-закъсалите и най-грозните. Престраших се да питам една от тях къде са отишли “каките”. Тя с половината липсващи зъби в устата ми каза, че полицаите много ги глобявали и те си тръгнали. Четох новини, че наистина сериозно ги гообявали. На полицаите вече им било писнало и не си поплювали. Проститутките бягали от тях през улицата и създавали предпоставки за катастрофи. Там има сложени и камери в храстите. Вече на полицаите наистина им било паднало пердето и глобявали всички проститутки в града яко. Аз пак виждам по някоя на Скобата и не губя надежда да намеря подходяща. Яд ме е, че изпуснах влака с хубавите момичета, който е минавал буквално с десетилетия. Аз знам, че са ходели дори чак до гара “Тракия”. Въпреки, че съжалявам за дето съм си изпуснал шанса пак се радвам за хората, които живеят там. Това с тези проститутки е мъчение. Създавали проблеми и се радвам, че вече няма да тормозят хората там. Аз не мога да си представя да живея на такова място. Но пак искам да отида. Преди няколко дена видях една. Продължавам да търся шанса си. Преди наистина имаше много готини циганчета.

Коментари

1.   Що не пробваш в Столипиново или Аджи Асан Махала-там е истината !!!