Споделена история от Секс и интимност

Предложете стимуланти
Предложете ми стимуланти за по-дълъг секс (против преждевременна еякулация), които могат да се консумират с алкохол.

Коментари

1.   марихуана, но за алкохола забрави. Хем безвредно и хем евтино. Аз пуша преди секс само и предимно вечер, разбира се не прекалявам и се чувствам в отлична форма и в секса ми се получават перфектно нещата. Също така на другия ден съм свежарка, много е важно дозата във всяка една билка или лекарвство и затова е важно да не се прекалява а и както казах, след един тежък работен детен няма по хубаво нещо една цигара и един здрав секс преди сън, спиш като ангел после и също така ще изпиташ оргазъм който няма как без цигара да го изпиташ. Успех

2.   На колко си, ако започнеш от млад с тези стимуланти, доникъде няма да се докараш. А стимуланти алкохол = инфаркт и скорошна смърт.

3.   Бабини зъби

4.   Ако някой е пробвал може ли да предложи някакви стимуланти за мъже и за жени?

6.   За мъже можеш да пробваш на първо време както са ти казали бабини зъби. Пият се по 3 до 4 капсули на ден което е малко досадно и освен това ефекта им е с натрупване или казано няма да стане веднага. Освен тях не трябва да забравяш и здравословния начин на живот. Ако това не помага има по сериозни медикаменти като силденафил, левитра, тадалафил. Те вършат работа при 100 процента от случаите, но не трябва да се вземат без консултация със специалист. В много случаи еректилната дисфункция се дължи на чисто психологически причини. Ако сутрин имате силна ерекция докато спите бъдете сигурен че всичко е на психическа основа и не трябва да прибягвате до никаква химия. Аз прибегнах до хапчетата и сега преди секс винаги пия. Страх ме е да правя секс без да съм пил хапче за да не взема да се изложа. Не правете тази грешка а търсете същността на проблема.

7.   Чай от бабини зъби, шоколадови бонбони с лешници.

8.   Номер 1 ти го е казал много добре това е истината! Подкрепям с две ръце!

9.   Алкохол не се комбинира почти с нищо. Има твърде сложен метаболизъм и огромен ефект върху биохимията. Положителен ефект има в малки дози и далеч не при всички хора. Старай се да го избягваш.

10.   Техниката на пияният хуй е, обръща се на другата страна и захърква!
Алкохол с ебане не върви. Първо не пий всяка вечер, а само 1 път на седмица (петък, събота вечер, в компания и т.н.). Еби когато не си пил, да не е когато си се начаткал.
Също добавка Йохинбин, Требестан.

12.   Ред Бул и подобни. Ама има много захар, обезводнява и трудно се спи.
Моят съвет е, да изличи ПОНЕ литър вода, преди лягане. Повярвай ми - огормна е разликата.

13.   200-300 грама узо или мастика. Сексът става хем по-як, хем по-продължителен.

14.   Първо научи техники за забавяне на преждевременна еякулация (физически и умствени) и чак като те диагностицират клинично с такава диагноза и си получил съвет на лекар да приемаш стимуланти, тогава ги търси. Да не си бебе, че да не можеш да вложиш малко усилия да научиш нещо като мъж и се лигавиш със стимуланти?

15.   Епимедиум паста
Работи безотказно но не превишавай дозата.

16.   Бабини зъби, билка приготвя си я като чай и пиеш. Ставаш като бик