Споделена история от Секс и интимност

Здравейте!
От 4 години имам приятелка с която водим редовен полов живот. Обаче имам един проблем, тя никога не е достигала до оргазъм без нейна помощ. Така де ... докато съм я обладал да стимулира клиуторът си с пръст. Това е единственият начин тя да свърши. Въпреки , че водим много добър орален живот и какво ли още не , и видимо тя е страшно възбудена всеки път но това не помага. Възможно ли е само така да може да достига до оргазъм или чисто и просто проблема съм си аз... ?

Коментари

1.   абе хора не мислите ли че много жени се преструват пред мъжете че изпитват оргазъм само с едното вкарване. на 50 % от тях не могат да свършат без да бъдат стимулирани или от мъжа или от тях самите :)

2.   Заблуда е тезата, че трябва да изживеете едновременно оргазъм- стимулирай я първо ти нея, доведи я до клиторен оргазъм, изживей го с нея, а после тя тъпкано ще ти го върне- така вместо ч оргазъм, за двамата ще има по два :)

3.   Приятелю, това е много често явление при жените (поне според моя скромен опит). Не се притеснявай. Бъди нежен с нея и и помагай да стигне до клиторен оргазъм. Има пози и начини, които позволяват по този начин да свършите и двамата едновременно. Успех ;-)

4.   Това не е проблем. По-скоро тя желае да достигне до бърз оргазъм и то синхронно с теб. Прави го открито и това е чудесно, че не симулира.

5.   човек, има жени, които стигат до оргазъм само благодарение на клиторът. Вторият вариант - вагиналният, е много рядък. Аз съм с такава жена, и да ти кажа честно, когато свикнеш с мисълта, че тя може да свърши само така, се намира начин и без нейна помощ да свърши...при това не един път.

Спокойно! Говорете си за нещата и си помогнете.

6.   Е, моята приятелка не й харесва да я стимулирам по време на секс. Но пък изпитва вагинален :)

7.   АЗ СЪМ ЖЕНА И СЪМ КАТО ТВОЯТА ПРИЯТЕЛКА В СЕКСА И СЪМ СЪГЛАСНА С НОМЕР 4 ПОНЕ АЗ СЪМ ТАКА И ЗА ТОВА ГО ПРАВЯ ;)

8.   Ами намери ''G'' точката й и я стимулирай с пръсти и език, така освен, че ще докосваш ''клиуторът'' й, масажирайки точката, ще я докараш до върховното удоволствие, наречено скуирит!

Кубрат