Споделена история от Секс и интимност

Ходене без бельо - Въпрос към жените
Очаквам да получа отговор от жените в този форум по един въпрос, който къде на майтап, къде наистина реших да задам. Работя на място, където голяма част от персонала е съставен от жени, голяма част от които са доста симпатични и радват окото. Често се случва да ги заглеждам, те също ме заглеждат. Доста често получавам ерекции от нещата които виждам или закачките, които си подмятаме и ми прави впечатление, че ми заглеждат пакета така да го кажа. Идеята на тази тема не е да се хваля че ми е голям, но наистина ми е по-голям от средното в дължина и още повече в ширина. Та интересно ми е ако някой ден отида на работа без бельо как биха реагирали колежките ми. Младо момче съм, симпатичен, забавен, с по-голямата част от момичетата си имаме нормални колегиални отношение, някои ме закачат мен или аз тях. Жени, вие как бихте реагирали, ако някой колега с по-голям член дойде на работа без бельо? Ще се ядосате и възмутите, ще се разсмеете или може би ще ви хареса ако този човек ви допада? Дали по този начин ще приблека по-голям интерес към себе си или по-скоро ще отблъсна всички колежки с простотията си?

Коментари

1.   Ганьовките са първични глуповати същества. И ти не впечатляваш с интелект- пасвате си идеално. Колкото и малоумно да ми звучи като нищо може да ги впечатлиш твоите колежки с един гол х*й. Българките се радват на идиоти и палячовци. За по- сигурно отиди направо гол с получена ерекция. Сигурно ще припаднат от кеф. Аз лично българска жена, особено тези под 40, като си отвори устата да каже 2 приказки също припадам, ама не щото й се кефя със сигурност. При тези над 30 все пак рядко се намират някои по- сгодни, но повечето са омъжени. Колкото по- млада е, толкова положението е по- зле. В България са два типа жените по отношение на изражението- или те зяпат злобно, или блуждаят някъде глуповато. И в двата случая не може да се говори за приветливост и одухотвореност.

2.   Тва някой кол център а.к.а. ИТ фирма ли е ;) Като ти е над средния що жените не му се радват а си седнал да пишеш тука ? А и защо не вдигнеш левъла не само без бельо направо ела и без гащи. Само от кръста нагоре облечен покажи го тоз звяр не го дръж само за себе си ;)

4.   Лично за мен би било просташко и нехигиенично. Звучи и доста комплексарско да си мислиш, че някоя само там ще те зяпа и само с това впечатляваш.

5.   Хаха, при нас ходим с работно облекло, едва ли ще забележа че е без и е глупаво.

6.   Залепи си огледалце на горната предна част на обувката (при пръстите) и ще виждаш всичко под поличките...

7.   "Колкото и малоумно да ми звучи като нищо може да ги впечатлиш твоите колежки с един гол х*й."

Е с какво друго? То нали женската се радва на това, колкот и е голям?

9.   Абе, вие там работите ли? Или ходите да се сваляте и да се натискате? В офиса последното нещо, което ме вълнува и което ще забележа е дали колегата е с бельо или не. Тук съм за да работя, не за евтини флиртове. Флиртуването го оставям за баровете.

10.   Като цяло да ходиш без бельо е нехигиенично и комплексарско, по-скоро ще те избягвам, а няма да те зяпам

11.   Аз не бих ходила на работа, за да гледам колеги без бельо. И освен това е много нехигиенично. Но щом нямаш друг начин да впечатлиш една жена, освен да се покажеш полугол, не знам как са ти помогна.

12.   До 9

Е не може само работа, ся де! Тебя га ни та валнува другти ги вълнува.

13.   9, къде са тези барове за флиртове? Квото съм опитал в бар все резачки. Големи флиртове в баровете няма що. На работа повече флиртове ми се получават.

16.   Точно при идващи летни температури е много сполучливо да се ходи без бельо. Дори да е обръснато долу. Все си мисля, че бельото е създадено да попие някакви миризми за един ден за да не се попият и излъчат навън от панталони или дънки.

18.   Зависи - ако имаш и някакви дрехи освен бельото, едва ли ще забележат. Така де, не ходиш с къса пола на работа, нали?

Ако по принцип ходиш само по бельо и вземеш да го забравиш, ще забележат, и още как! Ама и шефа ти ще забележи, вероятно и полицията, докато те арестува за нарушаване на обществения ред. Даже и съкилийниците ти ще го отчетат. :Д